-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie poleccie jakis dobry warsztat co dwumasy robia ew. regeneruja ... Z gory dziekuje ..pzdr.
-
Wymiana Rozrzadu
Rozrząd wymieniam 1 raz to i moja wiedza jest uboga, ale od czego jest forum z Wami zrobiłem już kilka napraw i uratowałem części gdzie mechanik mówił że trzeba wymienić na nowe ...ale wracając do meritum to zakupiłem komplet Ina normalnie w sklepie za 320 zl do tego pompę wody Graf z metalowym wirnikiem za 120 zł podobno dobra. Ogólnie to lubię grzebać przy Aucie i dlatego naprawy chciałem podjąć się sam ale rozmawiałem z jakimś fachurą i przestrzegł mnie, że pompo wtryskiwacze to już trzeba pod komputer później podłączyć dwie blokady na rolki itp ... problemem było charakterystyczne ćwierkanie, piszczenie i słyszałem, że może być rolka napinacza paska rozrządu...W sumie to dobrze że teraz oddałem innemu specjaliście, ja pewnie wymieniłbym sam rozrząd, a okazało się, że to sprzęgło alternatora się chybocze, i spec powymieniał wszystkie rolki i drugi pasek... jeszcze czeka mnie regeneracja sprężarki klimy za jakiś czas bo coś tam delikatnie stuka...
-
Wymiana Rozrzadu
Witam. Mam teraz troche wolnego czasu i myslalem żeby samemu się zabrać za wymiane rozrzadu jeśli znacie jakieś linki instrukcje wymiany krok po kroku to proszę wrzućcie A4 1.9 BKE czy musze mieć jakąś blokade rolki napinacza i pytanie jakie najlepiej graty kupić..widzialem na allegro INA albo Ruville co sądzicie o tych firmach ? Z góry dzieki za porady pozdrawiam.
-
SPOTY RADOMSKIE
byłem u Siraka gość wydaje się w porządku a jak z kunsztem się okażę ... a kogoś od turbo ? bo coś mi się zaczęła w tryb awaryjny przełączać pozdro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Radom nie nie pomyliłem
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam. Panowie polećcie mi jakiegoś dobrego lakiernika i blacharza Pzdr.
-
nie działają wycieraczki
witam na początku przednie robiły jeden obrót i zatrzymywały sie na środku, póżniej było tak że po włączeniu zapłonu leciały w dół...no więc za radą kolegów z forum wyjąłem mechanizm przesmarowałem i założyłem ruszam przełącznikiem iii nic nie reaguje tył też nie działa....jeśli to bezpieczniki to powiedzcie gdzie ich szukać pzdr.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
już tak robiłem 1 co to tak pomyślałem ale to nie to...teraz są rozkręcone bo jak włączałem zapłon to leciały w dół i stukały w maskę..nie wiem czy to nie ten przekaźnik rozbiorę, przesmaruję i zobaczymy mam nadzieje że macie racje Dzieki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie wiem czy zatarł ale na początku leciały cały ruch i pół zatrzymywały się na środku a później jakby pół obrotu do dołu i pół do góry
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Kto ma na zbyciu mechanizm wycieraczek przód, a jeśli nikt nie ma to poradźcie gdzie szukać pzdr
-
szarpie na zimnym silniku przy ruszaniu
właśnie tak czułem bo jakiś czas temu były takie stuki na biegu jałowym... ile to można jeszcze zrobić km na tym jak sądzicie da się określić ? muszę teraz to robić czy można za jakiś czas ... dzięki za odp. pozdr.
-
szarpie na zimnym silniku przy ruszaniu
Witam Co może być powodem szarpania... na zimnym silniku przy ruszaniu z pierwszego biegu gdy puszczam sprzęgło pozdr.
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
przecież jak machniesz przełącznikiem wycieraczek do przodu na maksa to się włącza spryskiwacz i automat szybkiego wycierania ...bynajmniej ja tak miałem na początku
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
przeczyszczone wszystko założone ...ale przez tą zapchaną dyszkę i przeciek przypaliła się trochę płytka z elektryką i po spryskaniu nie działa automat szybkiego wycierania
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Witam. Jadę w trasę i chciałem zalać preparatu czyszczącego pompki do baku, pewnie nie przeczyści tak jak bezpośrednio ale na pewno nie zaszkodzi ... mam już olej, filtry przygotowane do wymiany i tu moje pytanie czy lepiej się wstrzymać najpierw zalać preparat czy np można teraz wymienić olej i filtr ol i powietrza, a po czyszczeniu tylko filtr paliwa ? czy nie rzutuje i można wszystkie przed zalaniem ...
benczo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta