Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benczo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. benczo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie poleccie jakis dobry warsztat co dwumasy robia ew. regeneruja ... Z gory dziekuje ..pzdr.
  2. benczo odpowiedział(a) na benczo temat w Audi A4 B6/B7
    Rozrząd wymieniam 1 raz to i moja wiedza jest uboga, ale od czego jest forum z Wami zrobiłem już kilka napraw i uratowałem części gdzie mechanik mówił że trzeba wymienić na nowe ...ale wracając do meritum to zakupiłem komplet Ina normalnie w sklepie za 320 zl do tego pompę wody Graf z metalowym wirnikiem za 120 zł podobno dobra. Ogólnie to lubię grzebać przy Aucie i dlatego naprawy chciałem podjąć się sam ale rozmawiałem z jakimś fachurą i przestrzegł mnie, że pompo wtryskiwacze to już trzeba pod komputer później podłączyć dwie blokady na rolki itp ... problemem było charakterystyczne ćwierkanie, piszczenie i słyszałem, że może być rolka napinacza paska rozrządu...W sumie to dobrze że teraz oddałem innemu specjaliście, ja pewnie wymieniłbym sam rozrząd, a okazało się, że to sprzęgło alternatora się chybocze, i spec powymieniał wszystkie rolki i drugi pasek... jeszcze czeka mnie regeneracja sprężarki klimy za jakiś czas bo coś tam delikatnie stuka...
  3. benczo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Mam teraz troche wolnego czasu i myslalem żeby samemu się zabrać za wymiane rozrzadu jeśli znacie jakieś linki instrukcje wymiany krok po kroku to proszę wrzućcie A4 1.9 BKE czy musze mieć jakąś blokade rolki napinacza i pytanie jakie najlepiej graty kupić..widzialem na allegro INA albo Ruville co sądzicie o tych firmach ? Z góry dzieki za porady pozdrawiam.
  4. benczo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    byłem u Siraka gość wydaje się w porządku a jak z kunsztem się okażę ... a kogoś od turbo ? bo coś mi się zaczęła w tryb awaryjny przełączać pozdro.
  5. benczo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Radom nie nie pomyliłem
  6. benczo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam. Panowie polećcie mi jakiegoś dobrego lakiernika i blacharza Pzdr.
  7. witam na początku przednie robiły jeden obrót i zatrzymywały sie na środku, póżniej było tak że po włączeniu zapłonu leciały w dół...no więc za radą kolegów z forum wyjąłem mechanizm przesmarowałem i założyłem ruszam przełącznikiem iii nic nie reaguje tył też nie działa....jeśli to bezpieczniki to powiedzcie gdzie ich szukać pzdr.
  8. już tak robiłem 1 co to tak pomyślałem ale to nie to...teraz są rozkręcone bo jak włączałem zapłon to leciały w dół i stukały w maskę..nie wiem czy to nie ten przekaźnik rozbiorę, przesmaruję i zobaczymy mam nadzieje że macie racje Dzieki.
  9. nie wiem czy zatarł ale na początku leciały cały ruch i pół zatrzymywały się na środku a później jakby pół obrotu do dołu i pół do góry
  10. Witam Kto ma na zbyciu mechanizm wycieraczek przód, a jeśli nikt nie ma to poradźcie gdzie szukać pzdr
  11. właśnie tak czułem bo jakiś czas temu były takie stuki na biegu jałowym... ile to można jeszcze zrobić km na tym jak sądzicie da się określić ? muszę teraz to robić czy można za jakiś czas ... dzięki za odp. pozdr.
  12. Witam Co może być powodem szarpania... na zimnym silniku przy ruszaniu z pierwszego biegu gdy puszczam sprzęgło pozdr.
  13. przecież jak machniesz przełącznikiem wycieraczek do przodu na maksa to się włącza spryskiwacz i automat szybkiego wycierania ...bynajmniej ja tak miałem na początku
  14. przeczyszczone wszystko założone ...ale przez tą zapchaną dyszkę i przeciek przypaliła się trochę płytka z elektryką i po spryskaniu nie działa automat szybkiego wycierania
  15. Witam. Jadę w trasę i chciałem zalać preparatu czyszczącego pompki do baku, pewnie nie przeczyści tak jak bezpośrednio ale na pewno nie zaszkodzi ... mam już olej, filtry przygotowane do wymiany i tu moje pytanie czy lepiej się wstrzymać najpierw zalać preparat czy np można teraz wymienić olej i filtr ol i powietrza, a po czyszczeniu tylko filtr paliwa ? czy nie rzutuje i można wszystkie przed zalaniem ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.