Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zwykły grill, i siatka al'a RS4??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie. W związku z tym, ze ori grille od RS4 które nie grzeszą urodą, i są baaaardzo drogiie, to czy nie można by było zrobić sobie takiego tańszym kosztem??

Cały czas chodzi mi po głowie pomysł, żeby standardowy grill wybebeszyć, zostawić tykko znaczek, a zamiast tych plastikowych "płaskowników" wstawić coś takiego:

http://www.allegro.pl/item831329484_siatka_aluminiowa_czarna_tuningowa_w_grill_tuning.html

Sa różne wzory, także trzeba by bylo dobrać odpwiedni pasujący od RS4. tutaj trzeba by było poprosić posiadaczy takiego grilla, o wymiary.

Co sądzicie na ten temat?? Jak coś to proszę nie krzyczeć, bo to tylko pewien pomysł i sugestia :wink4:

Opublikowano

Chyba miałes na mysłi ala RS4 :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba jeszze przerobić zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem maski :naughty: RS4 ma duże kratki i takiej siatki nie znajdziesz :no: chyba ze ogrodzeniowa :naughty:

Opublikowano

Trzeba jeszze przerobić zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem maski :naughty: RS4 ma duże kratki i takiej siatki nie znajdziesz :no: chyba ze ogrodzeniowa :naughty:

To orginal dla porównania :kox: :kox:

vReR9.jpg

Opublikowano
  • Autor

JA wszystko rozumiem. ale środkowe dwa kołka, od znaczka OOOO mozna zostawić tak jakby w ori grillu, żeby mocowania zostały nie ruszone a pozostałe przerobić.

Opublikowano

Trzeba jeszze przerobić zabezpieczenie przed samoczynnym otwarciem maski :naughty: RS4 ma duże kratki i takiej siatki nie znajdziesz :no: chyba ze ogrodzeniowa :naughty:

To orginal dla porównania :kox: :kox:

vReR9.jpg

to nie jest oryginał :wink4: poszukaj fotek RS4ek na necie :)
Opublikowano
  • Autor

ojej. keżor ale o coś takiego chodzi. wypowiadajcie się konkretnie na ten temat, a nie zepiacie się szczegółów bo, zdjęcie nie takie....

Opublikowano
RS4 ma duże kratki i takiej siatki nie znajdziesz

czyzby napewno :cool1:

To orginal dla porównania

nie do konca. tak wyglada ori

01ded7037d4e7065.jpg

a moze taka siatka? nie jest to alu tylko ABS

http://cgi.ebay.de/KUNSTSTOFF-WABENGITTER-RS4-STYLE-RACEGITTER-RENNGITTER_W0QQitemZ330356496988QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4ceac81a5c

Opublikowano

nie to by było straszne druciarstwo, a takiej kratki jak od Rsa nie znajdziesz, wiem o sam szukałem, jest na allegro taka z ABSu ale to jeszcze nie to :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

o. ABS byłby chyba bardziej odporniejszy na uszkodzenia niż siatka. tzn na odpryski od kamieni.

Opublikowano

próbowałem takie coś rzeźbić ale tragedia to jak dla mnie :sick3:

jak już to ori :wink4:

Opublikowano
  • Autor

próbowałem takie coś rzeźbić ale tragedia to jak dla mnie :sick3:

jak już to ori :wink4:

nie przesadzajmy;) 600 zł za jeden głupi grill?? :cool1: nigy w życiu, na głowe nie upadłem, dlatego założyłem ten wątek :wink4:

Opublikowano

400 z haczykiem kosztuje w ASO jeżeli już przy przesadyzmach jesteśmy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to i tak drogo, jak za grill prawda?

Somes, tak po za tym fajną furke masz :naughty: jestem pod wrażeniem, bo cały czas śledzę twój wątek :)

Opublikowano

400 z haczykiem kosztuje w ASO jeżeli już przy przesadyzmach jesteśmy :wink4:

W którym ASO tak tanio znalazłeś? Ja pytałem w Rybniku i powiedzieli 649zł... :decayed:

Siedzieć dzień w dzień na ebay i allegro, i czatować. Ja też jak pomyślałem, że miałbym dać te 5-6 stówek za kawałek plastiku to się po głowie stukałem. :) Posiedziałem trochę na necie i w 3 minuty po wystawieniu przez kogoś aukcji grilla rs4 za 300zł już byłem jego nowym, szczęśliwym właścicielem. :naughty:

Opublikowano

no niestety jeżeli chce się mieć coś "ponad" to to kosztuje :wink4:

dzięki ale nie róbmy OT od tego jest mój wątek :good:

Opublikowano

ja dałem 240zł, trzeba wychaczyć okazję :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.