Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. ja zakupilem u tego goscia sprezyny i amory mts.sprezyny -30mm.mam kola 17' i auto wyglada teraz jak koza takze troche gleby musi byc. za tydzien bede zakladal wiec tez dodam swoja opinie.jak bedziecie kupowac zapytajcie o rabat.ja pisalem czy dostane znizke dla a4-klub i zdjaj mi troche z ceny :> swietny kontakt mailowy z tym sprzedawca. no a cena tez przystepna i 2 lata gwarancji pytanie : czy jak zaloze nowe amory i sprezyne musze ustawiac zbieznosc?
  2. Kowi87 zgadzam sie z Toba w 100%. jak ma sie jasny kolor to warto pomalowac.ja mam srebrny i w czerwcu bede dawal do malowania.
  3. 212 km/h autobahn niemcy kola 225/45/17 wiecej nie da rady.wskazania na liczniku.bez wirusa.
  4. ja juz mam te sprezyny mts ale jeszcze nie zalozylem bo czaje sie na zakup amorow u mnie nie chodzi o portfel ale o sens wkladania amorow za 1,5 - 2 tys do auta wartego 17 tys.a i tak raczej zmienie na b6 za rok wiec mam kupic komus w prezencie najlepsze amory na rynku ? a przez ten rok jezdzenia watpie ze mts sie zniszcza
  5. edmondo i jak to te amory ci pukaja? mysle nad kupnem tych amorow
  6. tak tez mi powiedzial mechanik.ze amory tez powinienem wymienic poniewaz oryginalne beda caly czas wcisniete a sportowe maja krotszy skok specjalnie do krotszych sprezyn
  7. http://otomoto.pl/audi-a4-niepowtarzalna-a4-quattro-C8153830.html tata daje na nowe auto
  8. tak jak wyzej i jeszcze jak bedziesz malowal klamki to pomaluj odrazu progi i doly zderzakow. ja jeszcze bym zdjal spoiler
  9. taka sama jak moja tylko ze ja mam 97 i niestety mam ta stara brzydka kiere ale kolor ten sam.no mozesz przyciemnic szyby ja tez to bede robil.mozesz pomalowac dokladki w kolor.
  10. artykul swietny. wiekszosc ludzi na tym forum nie wie jakie ich auto ma przebieg.smieszy mnie to jak widze diesle z 1995-1999 ktore maja ponizej 250 tys. nie przejmuj sie tylko dowiedz sie co i jak. ja tez sie ciekawych rzeczy dowiedzialem o swoim aucie ale teraz wszystko jest oki
  11. bylo by klawo :>
  12. w gryf alarm spoko koles z czasem robi promocje,zalatwil mi podgrzewane lusterka,nie musialem jezdzic i szukac. polecam
  13. a ja bym zmienil na te ledy chociaz znalazlem ladniejsze na allegro i tansze. zrob jak uwazasz. wszyscy tu pisza ze najlepsze po II lifcie. skoro tak trzymaja sie oryginalow to czemu zakladaja pseudo ksenony? prawdziwe ksenony maja spryskiwacze i samopoziomowanie oraz specajalny reflektor do swiatla ksenonowego.zalaoza podroby a pozniej jak policje widza to trzesa tylkiem. a jak w nowej a4 sa diody to co tez wiocha ? w nowej ledy wam sie napewno podobaja....
  14. audi kozak felgi ogromne jak dla mojego dziurawego miasta tylko przyciemic szyby i pomalowac dol w kolor tj zderzaki i listwy progowe i wszystko
  15. spoko a4 felgi tez ladny wzor ale moglyby byc wieksze
  16. switeny wybor czarne auto jest naj.zawsze mialem czarne a naszlo mnie na srebrne i zaluje. zaden kolor nie wygra z czarnym po umyciu i nalozeniu czarnego wosku. i widze ze masz fajnie wyposazone. gratuluje
  17. z tym spalaniem po chipe to zalezy jak umiesz jezdzic.byl o tym duzy artykul w motorze albo auto swiat juz nie pamietma dokladnie.trzeba dynamicznie przyspieszac i wykorzystowac odpowiednio moment bo auto lepiej przyspiesza po chipie a wiec potrzebuje mniej czasu na osiagniecie zakladanej predkosci czyli zuzywa podczas tego mniej paliwa.
  18. b6 sedan to jest to moje przyszle auto swietny wybor i 1,9 Tdi 130 jeszcze wirusa do 160km i mozna jezdzic
  19. ja tez sie zastanawiam nad tymi sprezynami.bede chcial obnizyc przod -35 tyl 30,ewentualnie przod i tyl po 30.a czy musze zakladac sportowe amory?
  20. ale jak sie obniza auto tylko o 30 mm to tez trzeba zakladac sportowe amory?
  21. pucek2509 a gdzie sa takie lampy 2 lift z diodami? na allegro. zapodaj link jak mozesz. ja tez wlasnie sie przesiadlem na 17 225/45 i tez jakby z 10 koni ucieklo i wiecej mi na trasie wzial.ale efekt bezcenny
  22. zmiany w dobrym kierunku.ale fele 18 dla mnie za duze , ja mam 17 i po naszych droga nie ciekawie fajne tylne lampy.jesli chcesz nia jezdzic dlugo pomysl nad kiera S.ja moja sprzedaje za rok takze nie bede wkladal nowej,a mam taka sama ja Ty powodzenia w dalszych modach
  23. David odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja na zywo nie widzialem,ale moze sam takie cos zapodam widzialem ze ktos na forum mial takie cos wstawione...ale nie pamietam kto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.