Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja srebrna Audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegow.

Choc jestem posiadaczem Audiczki juz prawie od roku a na formu od jakiegos czasu dopiero dzis sie zmobilizowalem na zrobienie zdjec i wstawienie je na formu.

W skrocie w co autko jest wyposazone:

Audiczka jest z 1998 roku i oczywiscie sprowadzona

- 4 x Airbag

- 2 el.szyby

- el.lusterka

- podgrzewane lusterka

- climatronic

- alu AUDI 16"

- radyjko JVC kd-g441 + wzmak MAGNAT

z racji tego iz mialem malego strzala pozwolilem sobie na male modyfikacje :

- przednie lampy DEPO + HID 6000k

- zderzak przedni po II lifcie

nastepne modyfikacje jakie mam zamiar zrobic to:

- polerka wydechu

- moze sciema szyb

A oto zdjecia mojej Audiczki:

395d77ef72f07908med.jpg

a2563831a90e46d5med.jpg

8f1e18efbc3a66bdmed.jpg

abf3cacce4724272med.jpg

0862171a927d39c5med.jpg

Opublikowano

fajna a4 troche go obniz walniaj jakies fajne felgi 17 dawaj go na polerke i bedzie super wygladal.

ps. fotki trzeba bylo dac w [img*][/img] :>

Opublikowano
  • Autor

Co do obnizenia to mi sie nie pali a to z racji na nasze super drogi gdzie omijasz jedna dziure a wpadasz w druga.A polerka bedzie i to juz niebawem.A 17" juz sie rozgladalem ale jak to zawsze wiadomo trzeba zebrac jakies fundusze.

Opublikowano

ładna mnie się podoba ja bym dał jeszcze lampki tył po II lifcie, mam pytanie czy zmieniałeś przedni zderzak na poliftowy bo widzę że jest zmieniony natomiast tylni jest z przed liftu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak zmienialem.zmieniajac przednie lampy nie mialbym halogenow ktore posiadalem wczesniej.wiec zamienilem zderzak by miec halogeny.

Opublikowano

taka sama jak moja tylko ze ja mam 97 i niestety mam ta stara brzydka kiere :confused4: ale kolor ten sam.no mozesz przyciemnic szyby ja tez to bede robil.mozesz pomalowac dokladki w kolor.

Opublikowano

A i wydech można wypolerować- tak w wolnej chwili :gwizdanie:. Ładne autko Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No akutalnie zostala wprowadzona mala modyfikacja ktora i tak mnie cieszy

7caebf1617833852med.jpg

No i jeszcze zostala przeprowadzona mala naprawa czyli wymiana mat grzewczych w lusterkach :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 08:51_________________________________________________A wlasnei moze ktos z was forumowiczow wie czy grzanie lusterek po kluczyku dziala non-stop czy tylko przyniskich temperaturach??A moze jak bedzie juz wogole cieplo to odpowiada za to jakis czujnik i poprostu ich nie wlacza??Bo nie wiem czy zabierac sie za przerabianie grzania lusterek pod wlacznik tylnej szyby.Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Opublikowano
  • Autor

No i juz po polerce wydechu :) oto efekty:

76d06e96840d7c3bmed.jpg

7bbbb73df3650ea7med.jpg

A teraz mam pytanie czy wiecie w jaki sposob mozna wyeliminowac utleniajaca sie aluminiowa uszczelke od przedniej jak i od tylniej szyby?Wiem ze mozna to zrobic poprzez calkowite wyjecie szyby i wstawienie nowej,ale czy jest moze jakis inny sposob by odzyskalo to swoj urok bez zbednych koszow.Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

2620f7e07ee6989amed.jpg

47b0a9ff486229a2med.jpg

a51b7bbf47bcea74med.jpg

17b3470eae5da881med.jpg

4d6a3edefc7b2950med.jpg

049c2a49dc5f2abbmed.jpg

Opublikowano

czekamy na spocie... :baseball:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

oczywiscie postaram sie zawitac :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 22:22_________________________________________________Od tak szybkie 3 zdjecia niestety robione tel.pozniej beda jeszcze nowe juz w lepszym wydaniu :>

d287d7c2a3f92068m.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 08:36_________________________________________________d287d7c2a3f92068med.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 08:37_________________________________________________491399dae2be0237med.jpg

2c8be96ffec93ba6med.jpg[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 08:38_________________________________________________Tak jak obiecałem nowe zdjecia ale tym razem w Głównej roli moje DWIE UKOCHANE NIUNIE :cool1:

a3dae9f0a5fb2bbcmed.jpg

084dff7625ede621med.jpg

deb36d809af375f0med.jpg

5a3a102b51c51c82med.jpg

Opublikowano

zapodaj poliftowy grillek bo ten troszkę nie pasuje teraz do przodu.. no i lampki tył od polifta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Po udanym zlocie w Dywitach i oczywiscie po hamowni :)

No w miedzy czasie zrobilem małą polerke ale pewnei i tak nie bedzie widać.

738ffae98b4a4bcbmed.jpg

5dc7998c15072973med.jpg

87627de29ff21654med.jpg

f2a300f65b25157emed.jpg

0d9f96d9e435496cmed.jpg

771b4695df9c0b3dmed.jpg

no i wykres (niestety tylko niecałe 3KM ponad norme ale zawsze lepsze to niz 3KM brakujace do owej mocy :good:)

761e8b467184c3c1med.jpg

Opublikowano

no proszę jednak byłeś na hamowni :naughty:

Opublikowano

gdzie na tej hamowni byles? bo widze ze na rolkach wisi tablica CT....

Opublikowano

Ladna audiczka :> Hamownia byla w Olsztynie.

Opublikowano

chlopaki z hamowni tez :a4fan: maci moze jakies namiary bo taz bym do nich podjechal, jak cos to dajcie znac na pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma jak srebrny pociskacz, a do tego te nóżki... :naughty: Pozdrawiam! :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

gitarowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.