Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARG] AUDI A4 1999r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje autko sprowadzono w grudniu zeszlego roku pierwsza rejestracja luty 1999r. jestem pierwszym wlascicielem na chwile obecna jestem calkiem zadowolony co do wyposazenia to standart:

-klimatronik

-elektryczne przednie szyby

-ABS

-wspomaganie kierownicy

-centralny zamek

-elektryczne lusterka

-4 poduchy i takie tam a poza tym zawieszenie gwintowane ale nie wiem jakie bo takiego kupilem i nie grzebalem jeszcze zeby sprawdzic

w planach:

-lekkie sciemnienie szybek

-moze jakis chip tuning

-wymiana oslony pod silnikiem / nastepny tydzien bo czekam na nowa /

-zmiana opon na funkel nówki a z czasem moze cos wiecej :hi:

<a  href=http://www.postimage.org/gx2mPTlJ.jpg' alt='gx2mPTlJ.jpg'>

gx2mPYl0.jpg

gx2mQ4Pr.jpg

gx2mQwg0.jpg

gx2mQGeA.jpg

gx2mQQd9.jpg

gx2mR1GS.jpg

gx2mRgEJ.jpg

gx2mRN4A.jpg

gx2mSk_A.jpg[/img]

pozdro

Opublikowano

:gwizdanie:

Więcej komentarzy nie oczekuj, bo ... glebę masz, fele conajmniej 17' masz, światła po lifcie, alu listwy w środku...

LIPA - nie ma się do czego przyczepić :polew:

A przepraszam, karzą Ci zmienić grill na ori, np. S4 :tongue4:

No i może dokupić znaczki OOOO na fele.

A tak wogóle to fajna furka :good:

Opublikowano

ja bym jeszcze na fotele na kubełek zmienił ale tak to piękne autko-fela gleba kolorek -wszystko zaje się prezentuje

Opublikowano

Fajna furka :kox: widać już doinwestowana :kox: Co do zmian to zostało jej wstawic jeszcze skórke :naughty: Ściema szybek powinna pasować ale delikatna wszystkich :cool1:

Ale niestety z planowanym chipem to nic nie zrobisz jeśli to 1.8 zwykłe :no:

Jeśli nie planujesz body S4 to możesz zawsze dokładki zderzaków chlapnąć w kolor :good:

Opublikowano
  • Autor

a co do tych kubelkow to moze macie jakies propozycje bo ja szukalem i jakos nic mi nie wpadlo w oko

Opublikowano

a co do tych kubelkow to moze macie jakies propozycje bo ja szukalem i jakos nic mi nie wpadlo w oko

np tego typu ale najlepiej jak by były ciemne

http://www.allegro.pl/item577368922_audi_a4_jasne_skory_woj_mazowiecki.html

Powiem Ci ze chwilowo mały wybór jest na alegro to trzeba ciagle sprawdzać bo zdażają sie dobre okazje :good:

Opublikowano

właśnie teżją dzisiaj widziałęm-ładna nawet nie zniszczona bardzo

a co do tych kubelkow to moze macie jakies propozycje bo ja szukalem i jakos nic mi nie wpadlo w oko

np tego typu ale najlepiej jak by były ciemne

http://www.allegro.pl/item577368922_audi_a4_jasne_skory_woj_mazowiecki.html

Powiem Ci ze chwilowo mały wybór jest na alegro to trzeba ciagle sprawdzać bo zdażają sie dobre okazje :good:

Opublikowano

Moje autko sprowadzono w grudniu zeszlego roku pierwsza rejestracja luty 1999r. jestem pierwszym wlascicielem na chwile obecna jestem calkiem zadowolony co do wyposazenia to standart:

pozdro

chlopie co to jest?

ekstra to jest nic dodac nic ujac kozaczek choruje na taki look

Opublikowano

furka :kox:

silnik niestety nie rozwojowy :thumbdown:

lepiej zainwestowć w fajne fotele, inny grill :wink4:

a reszta malinka :good:

Opublikowano

Autko rewelacja! Nie ma to jak srebrny sedanik z dobrą glebą i słusznymi felami! :good:

Stylistycznie poza szybkami ja bym nic nie ruszał...

Opublikowano

maszynka rewelka.dobre koło i zawiecha to jest to

Opublikowano

Właśnie coś na twój styl planuję zrobić ze swoim tyle,że bez gleby bo w moim mieście nie da się jeździć na glebie.

Opublikowano

audi kozak :kox: felgi ogromne jak dla mojego dziurawego miasta :rolleyes: tylko przyciemic szyby i pomalowac dol w kolor tj zderzaki i listwy progowe i wszystko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.