Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie podobaja :good: to chyba wzor z audi a5. cena nie jest straszna ale spoko ja Ci ich nie podkupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te felgi na pewno są chińskie,bo taki sam wzór renomowanej firmy REPLICA WHEELS kosztują w granicach trzech tysięcy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Replik replice nierówna. malik również kupił repliki RS4 do S4 B7 i jeździ zadowolony. 1600pl za kpl 17" to szczerze mówiąc nie tak mało....

Ale i tak pewnie włoszczyzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie panowie..człowiek kasiasty nei jest wiec szuka coś taniego a w miare ładnego:) narazie to tylk opropozycja bo takie mi sie woczy rzuciły a co będziekupione to zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poszukaj czegoś ze "stajni" ori. Za 2000 można kupić ładne s-line z gumami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele mega ładne !!!! :good: :good: :good:

ale ta cena :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wzór trochę przekombinowany, ale to oczywiście kwestia gustu.

Co do chińszczyzny/plasteliny - póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Wszyscy odradzają, tylko jakoś mało ktoś miał doświadczenie z takimi felami.

Chyba jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby ktoś na forum napisał - nie kupujcie tych felg, bo się pogięły.

A sądzę, że co poniektórzy pewnie by się pochwalili, gdyby takie cóś nastąpiło.

Jak ktoś napisał nawet do S4 wsadzają repliki (jakie konkretnie, to nie mam pojęcia).

Jak ori zaliczysz dziurę, to też nie masz gwarancji, że wyjdzie z tego cało.

Znajomy ma AEZ 17'. Niby renomowana firma, pewnie wytrzymałe i ... po sezonie dwie do prostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór ładny tylko w tym rozmiarze może być ubogo, no i jakość wielka niewiadoma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wzór trochę przekombinowany, ale to oczywiście kwestia gustu.

Co do chińszczyzny/plasteliny - póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Wszyscy odradzają, tylko jakoś mało ktoś miał doświadczenie z takimi felami.

Chyba jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby ktoś na forum napisał - nie kupujcie tych felg, bo się pogięły.

A sądzę, że co poniektórzy pewnie by się pochwalili, gdyby takie cóś nastąpiło.

Jak ktoś napisał nawet do S4 wsadzają repliki (jakie konkretnie, to nie mam pojęcia).

Jak ori zaliczysz dziurę, to też nie masz gwarancji, że wyjdzie z tego cało.

Znajomy ma AEZ 17'. Niby renomowana firma, pewnie wytrzymałe i ... po sezonie dwie do prostowania.

Dokładnie jak napisał edmondo - sam nie sprawdzisz, nie przekonasz się, bo u nas panuje tendencja, że co nie ori to feee i plastelina. Ja na dziurze na raz połamałem 2 felgi ori 16", więc to nie gra roli. Możesz kupić włoszczyznę i będziesz też zadowolony - zależy od felgi.

A co do teorii - "plastelina, nie kupuj...." to rzeczywiście większość kieruje się opinią, a nie doświadczeniem. Jednak co ori to ori :> :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nikt sie jakoś nie chwalił po jakich wyczynach takie jajka sie robią jeśli już... pozatym ja tam wiem że można jeździć i jeździć.. także zależy chyba od użytkownika bo nie wieże że same z siebie sie krzywią..i co prawda Quattro zawsze korci żeby poszaleć gdzies na łące hehe ale to sobie zostawiam na zime i śniegi:) racja że te za te 3000 po dziurze będą wyglądać tak samo jak te z 1600 więc sorki ale jak sie nie śpi na kasie to po co udawać że jest inaczej... 1600 też nie mało ale tyle jestem w stanie dać a najważniejsze że mi sie podobają a i chyba wiochy nie zrobię co?? co do rozmiaru to 17'' chyba beda ok bo 18'' to już mało gumy zostanie a wtedy to wiadomo że fele ciężej to zniosą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoszczyzna.. Miałem, jeździłem. Więcej bym raczej nie kupił..delikatne to :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorek fajny tylko szkoda,że jakość produktu do d*p* :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wsiadłem na 18' (z 15') i jedyny minus to dużo bardziej odczuwa się studzienki (i felga pewnie też do odczuwa bardziej).

Poza tym, jazda jak na 15' dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...