Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi sie podobaja :good: to chyba wzor z audi a5. cena nie jest straszna ale spoko ja Ci ich nie podkupie :)

Opublikowano

Podroba :)

Opublikowano

Podroba :)

Też coś mi chińszczyzną zalatują :mysli:
Opublikowano

Podroba :)

Też coś mi chińszczyzną zalatują :mysli:

Bo takie sa :wink4:

Ja bym odradzal osobiscie :decayed:

Opublikowano

a nie lepiej 18? :decayed:

Opublikowano

Te felgi na pewno są chińskie,bo taki sam wzór renomowanej firmy REPLICA WHEELS kosztują w granicach trzech tysięcy :thumbdown:

Opublikowano

Replik replice nierówna. malik również kupił repliki RS4 do S4 B7 i jeździ zadowolony. 1600pl za kpl 17" to szczerze mówiąc nie tak mało....

Ale i tak pewnie włoszczyzna

Opublikowano
  • Autor

no wiecie panowie..człowiek kasiasty nei jest wiec szuka coś taniego a w miare ładnego:) narazie to tylk opropozycja bo takie mi sie woczy rzuciły a co będziekupione to zobaczymy:)

Opublikowano

A może poszukaj czegoś ze "stajni" ori. Za 2000 można kupić ładne s-line z gumami.

Opublikowano

fele mega ładne !!!! :good: :good: :good:

ale ta cena :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Jak dla mnie wzór trochę przekombinowany, ale to oczywiście kwestia gustu.

Co do chińszczyzny/plasteliny - póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Wszyscy odradzają, tylko jakoś mało ktoś miał doświadczenie z takimi felami.

Chyba jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby ktoś na forum napisał - nie kupujcie tych felg, bo się pogięły.

A sądzę, że co poniektórzy pewnie by się pochwalili, gdyby takie cóś nastąpiło.

Jak ktoś napisał nawet do S4 wsadzają repliki (jakie konkretnie, to nie mam pojęcia).

Jak ori zaliczysz dziurę, to też nie masz gwarancji, że wyjdzie z tego cało.

Znajomy ma AEZ 17'. Niby renomowana firma, pewnie wytrzymałe i ... po sezonie dwie do prostowania.

Opublikowano

Wzór ładny tylko w tym rozmiarze może być ubogo, no i jakość wielka niewiadoma :confused4:

Opublikowano

Jak dla mnie wzór trochę przekombinowany, ale to oczywiście kwestia gustu.

Co do chińszczyzny/plasteliny - póki nie sprawdzisz, to się nie dowiesz.

Wszyscy odradzają, tylko jakoś mało ktoś miał doświadczenie z takimi felami.

Chyba jeszcze nie spotkałem przypadku, żeby ktoś na forum napisał - nie kupujcie tych felg, bo się pogięły.

A sądzę, że co poniektórzy pewnie by się pochwalili, gdyby takie cóś nastąpiło.

Jak ktoś napisał nawet do S4 wsadzają repliki (jakie konkretnie, to nie mam pojęcia).

Jak ori zaliczysz dziurę, to też nie masz gwarancji, że wyjdzie z tego cało.

Znajomy ma AEZ 17'. Niby renomowana firma, pewnie wytrzymałe i ... po sezonie dwie do prostowania.

Dokładnie jak napisał edmondo - sam nie sprawdzisz, nie przekonasz się, bo u nas panuje tendencja, że co nie ori to feee i plastelina. Ja na dziurze na raz połamałem 2 felgi ori 16", więc to nie gra roli. Możesz kupić włoszczyznę i będziesz też zadowolony - zależy od felgi.

A co do teorii - "plastelina, nie kupuj...." to rzeczywiście większość kieruje się opinią, a nie doświadczeniem. Jednak co ori to ori :> :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nikt sie jakoś nie chwalił po jakich wyczynach takie jajka sie robią jeśli już... pozatym ja tam wiem że można jeździć i jeździć.. także zależy chyba od użytkownika bo nie wieże że same z siebie sie krzywią..i co prawda Quattro zawsze korci żeby poszaleć gdzies na łące hehe ale to sobie zostawiam na zime i śniegi:) racja że te za te 3000 po dziurze będą wyglądać tak samo jak te z 1600 więc sorki ale jak sie nie śpi na kasie to po co udawać że jest inaczej... 1600 też nie mało ale tyle jestem w stanie dać a najważniejsze że mi sie podobają a i chyba wiochy nie zrobię co?? co do rozmiaru to 17'' chyba beda ok bo 18'' to już mało gumy zostanie a wtedy to wiadomo że fele ciężej to zniosą..

Opublikowano

Włoszczyzna.. Miałem, jeździłem. Więcej bym raczej nie kupił..delikatne to :wink4:

Opublikowano

Wzorek fajny tylko szkoda,że jakość produktu do d*p* :kwasny:

Opublikowano

Dopiero co wsiadłem na 18' (z 15') i jedyny minus to dużo bardziej odczuwa się studzienki (i felga pewnie też do odczuwa bardziej).

Poza tym, jazda jak na 15' dla mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.