Treść opublikowana przez Alona
-
A6 B6 3.2 AUK quattro tiptronic check engine i błędy
Hejo Pany Kupiliśmy z moim facetem A6, wytargowane za mega dobra kase wiec spodziewalismy, ze cos bedzie nie tak. Przy zakupie sprawdzilam tylko czy skrzynia spoko chodzi i nie bylo rowniez halasu po odpaleniu silnika na zimnym wiec tak na spontanie postanowilismy je kupic. Niestety po pprzejechaniu ok 1000 mil zapalil sie check engine, podlaczylismy nie do Vaga ale do tego ogolnego kompa (wiec prosze sie nie smiac haha), akurat taki byl pod reka u kolegi. nastepujace bledy wyskoczyly (patrz foto) do tego dzisiaj ubylo plynu chlodniczego.... temp w normie Moj facet dodal rowniez, ze silnik troche glosniej chodzil.... z gory dzieki za wszelka pomoc w odszyfrowaniu bledow!
-
Londyn i okolica, ktoś chętny!?
Siema Pomyślalam, że może warto rozkminic jakis zlocik, moze polaczyc kilka regionow w Anglii?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Chlopaki, co tam u Was? Stesknilam sie!!! ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Biedny Bieniu, wypij herbatke z cytryna, miodem i imbirem to Ci glos wroci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj ja wiem, ze to nie ja!! nie mam az tak gladkiej skory na pupie! a to Ty dzwoniłes w sobote, nie Ramzes? Dzieki dzieki, tez Was polubilam nie martw sie haha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ja spalam od 21 wczoraj i nic nie widzialam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ahahaahaha, do mnie sie nie dobił to znalazł zastepstwo??? a tak swoją drogą to nieźle dajecie na moj temat za moimi plecami, a już miałam napisać, że Was Krakusiki bardzo polubilam
-
Bukowina 2015
Widze, ze swieta trojca razem w pokoju a co z Mydelkiem sie stalo? Komus w ogole jakies alko mam kupic na duty free? Tomeks pijemy finladnie zurawinowa jak za starych dawnych czasow? :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku (wreszcie mogę do Ciebie tak mowic bo Twoja ex juz nie czyta Twoich smsow ) dlaczego Ty jestes VIPEM?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro Ty zyjesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Mój samolot ma lądować o 16.20, mam nadzieję, że nie za późno dla ktoregoś z Was W sumie to zawsze możecie mnie we dwójke odebrac :D
-
Bukowina 2015
hahahahaha spadowa, chodzi mi o to z kim ja wracac bede a pokoj to mam sama juz wiec nie potrzebuje nikogo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Krakusy!!! Mam takie pytanko, czy ktoś kto jedzie do Bukowiny mógłby mnie w piątek zgarnąć z lotniska koło 16? Nie jade z moimi chlopakami z Pomorza bo przylece prosto z miasta emigracji. Byłabym wdzięczna za podwózke. Pozdro
- Bukowina 2015
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co jeszcze? Moze z Toba i z Wladim? Nie dziekuje hahahaha Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju Dzieki za propoxycje Najchetniej bym wolala byc sama, nie oubie jak mi ktos chrapie, halasuje itp. zobaczymy co Jarek mi odpisze...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hejo Dzieciaki Dostalam w koncu urlop od 20go. Ciekawe co Jareczek mi odpisze na moje zapytanie odnosnie samodzielnego mieszkania w pokoju za doplata. Jedynymi ludzmi z ktorymi bym mogla "wytrzymac" w pokju sa Mydelko i Iwonka, ale oni to pewnie chca odpoczac od mini Mydelka przes ten weekend hahaha Ogolnie to widze, ze spora pomorska ekipa sie szykuje na wyjazd do Bukowiny w tym roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy ktos jeszcze bedzie czy jak zwykle tylko my? ? Booster dasz rade na 18.30? Lol nie zauwazylam ze napisales. Ok do zoba o 1830
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przeciez Ci mowilam ze nie pale juz od wiesz kiedy! ? Do ktorej Ikea jest?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi pasuje 18.30
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O ktorej robimy tego spota w koncu??? Ja przyjade nissame bo mama na uczelni i mi Pazdziocha zabrala ???
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Dzieki Mam duzo czasu, jezdze leonem 1P po Londynie, ale jest na PL blachach wiec juz troche nielegalnie tu go mam bo ponad rok:D Zmieniam prace i bede na Heathrow musiala dojezdzac wiec chce UK auto juz, a poza tym chce 1.8 t!!! I A4 oczywiscie Janek, Twoj odpada niestety bo nie sedan...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak bo akurat Twoje spostrzezenia nie miały nic wspolnego z prawda w środku był w bardzo dobrej kondycji, korzej pod maską
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Moim zdaniem koles nawet nie wiedział co kupił…. jak mu pokazałam skad leci to mial "lekkie" zdziwienie na twarzy
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
eeeee obejrzałam to B6 po ciemku i mogę stwierdzić, że jestem mega zdolna. Moja latarka ze srajfona dała rade wychwycic rdze na obydwu błotnikach z przodu, swiezo malowana tylko jedna felge, malowane drzwi z przodu, hmmm co dalej, a no otwieram maske, swiece a tam wyciek gorszy niz w Paździochu, czytaj moim 2,5 tdi (masakra!), właściciel był lekko zdziwiony, chyba nie udawał, że sam o tym nie wiedział hahahaha Dziwne, bo w sumie idzie za***iście (chyba zakochalam sie w 1.8t ), jedynie odpala nie od kopa, tylko tak od kopa ale wolniej niz powinien/ Chyba jednak mi sie nie chce bawic w odkrywanie czemu jest wyciek, bo z tego co widzialam to uszczelka do wymiany i saczylo sie z dwoch wtryskow i z paru innych rzeczy. Jako, że nie znam budowy 1,8t (2,5 tdi mam w malym paluszku hahahaha) nie jestem w stanie powiedziec z czego sie lalo jeszcze LOL Także morał jest taki, że odpuszczam sobie już ogladanie tanich B6 A z tym taxkem to już w ogole doggy bylo, bo on niby je kupil od 4go wlasciciela, ktory sam kupil to auto 23.11 a ten obecny odkupil 2.12 i nawet nie zarejestrowal na siebie i nie kupowal taxu (bo po co?), cała akcja jest smierdzaca ot tyle Wam powiem Także nawet nie bede fatygowala zadnego mechanika zeby sprawdzal, bo pewnie sie okaze ze caly silnik do wymiany, a ja po przygodach z moim 2,5 tdi to jak widze tyci wyciek to już mnie odrzuca, ale to jest przeciez solidne 1.8t to tym bardziej skad i dlaczego wyciek!? WTF!?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
eeeee obejrzałam to B6 po ciemku i mogę stwierdzić, że jestem mega zdolna. Moja latarka ze srajfona dała rade wychwycic rdze na obydwu błotnikach z przodu, malowana tylko jedna felge, malowane drzwi z przodu, hmmm co dalej, a no otwieram maske, swiece a tam wyciek gorszy niz w Paździochu (masakra!), właściciel był lekko zdziwiony, chyba nie udawał, że sam o tym nie wiedział hahahaha Dziwne, bo w sumie idzie za***iście (chyba zakochalam sie w 1.8t ), jedynie odpala nie od kopa, tylko tak od kopa ale wolniej niz powinien/ Chyba jednak mi sie nie chce bawic w odkrywanie czemu jest wyciek, bo z tego co widzialam to uszczelka do wymiany i saczylo sie z dwoch zaworow i z paru innych rzeczy. Jako, że nie znam budowy 1,8t nie jestem w stanie powiedziec z czego sie lalo jeszcze LOL Także morał jest taki, że odpuszczam sobie już ogladanie tanich B6