Treść opublikowana przez Alona
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Mnie dziwi, ze koles kupil auto i nie kupil toad taxu chociaz twierdzi, ze jezdzi nim do pacy... Dziwne co? Czekam na niego to zaraz pbczaje co to za cudo Domjenik ale jak system mi pokazuje, ze road taxu nie ma od 23 listopada?
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Nic na razie nie kupuje jade zobaczyc ogolna kondycje auta, ale i tak chce seby mechanik mi go sprawdzil przed zakupem. Dziwne mi sie poki co wydaje, ze w historii pokazuje, ze auto zmienilo wlasciciela 23.11.2014 i od tamtej pory jakby stalo bo nie ma road taxu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hahahahhaa Sprawdzilam historie w Uk, 3 wlascicieli, kod silnika BFB. Jezeli komus to cos mowi
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Na Ilford Jade po pracy, ciekawe co i jak. Bo w sumie gosciu chce tylko £2250 rocznik 2004, 116000 mil, zewnetrzny s-line, 163 km Obczajcie linka: https://www.facebook.com/groups/londyn/permalink/421001704734178/ jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle Nie powiem, troche daleko choc w Newcastle jeszcze nie bylam
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Domjenik nic nie doszlo :/ A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil? W ogole fajnie by było spotykać na spociki chiciaż raz w miesiacu!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To Ci kupie okulary Bo ja widze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wytarguje zeby znechal do £2000, srodek sobie zawsze moge zrobic... Pojade, zobacze i dam znac! Jak na moje to srodek w spoko stanie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie sprawdzilam na autotrader i ceny sie wahaja 2000-5000. To jest zewnetrzny s-line Antonio. Ze srodkiem bedzie modzone Po fotavh w sumie mozna powiedziec ze jest w dobrej kndycji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wlasnie podejrzanie malo £2200, to jest 163km, 116 mil przebiegu, 2004 rok. Twierdzi, ze kupil galaxy bo mu sie rodzina powiekszyla... Kompletny laik w sumie bo nawet nie wiedzial co to tempomat lol Moze do Domjenika sie zglosic, mose ma Vaga? A swoja droga kto z forum by mogl mi gompo vinie sprawdzic?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ciezko mi kogos z vagiem bedzie w Londynie znalezc :/ Nie mam linka to koles z fejsa z takego forum dla polakow w UK sprzdaje... Nie wiem czy sie Wam otworzy https://www.facebook.com/groups/londyn/permalink/421001704734178/
-
Co powiecie na zlot w Londynie ?
Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. Pozdrawiam i pisze sie na spota!! Trzeba rozruszac ten Londyn!! Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Booster jakieś podpowiedzi jak uslyszec czy 1.8 t jest zdrowe?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18? 19? Mi chyba bardziej 18 pasuje!! Dajcie znać. Ps. Dzisiaj jadę oglądać B6 s-line, 1.8t musi być powrot do korzeni!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hello Chłopaki!!! Dawno mnie tu nie widziano co powiecie na spota tym razem w piątek 6.02? Akurat przylatuje do domu (niestety wracam w środę) i z checią bym wpadła na spocika, poza tym trochę się stęskniłam Ps. Szczęśliwego Nowego Roku!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemano ziomale, nie wiecie kogo mam sie spytac o mechanika w Londynie? cos mi dzis stukac w Leonie zaczelo, musze podjechac na kontrole :/ a za tydzien mialam jechac na euro trip z siostra, juz mam wkurwa!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Chlopaki jestem w domu, spocik dzis?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no wlasnie kto bedzie, bo ja nie wiem czy mi sie z domu chce wylazic ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- jaaaaaa, no dobra, to za tydzien? jestem do 28go, albo mozemy zrobic jutro spota lub tez w piatek? :-P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemano, jest dzis spot?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, wezmiesz moja ladowarke?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bede po 19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja robiłam w Miszewku u Ignatiuka, sam Olo powiedział, że są najlepsi na Pomorzu. AutoMAT Naprawa Automatycznych Skrzyń Biegów Gdańsk Automat Gdańsk Pozdro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wreszcie udało mi sie z Wami dogadać co do spotu !!! Bede tak 19.15
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak Kolego, dziś spot na Matarni, w sektorze B10 o 19! Kto wpada?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajnie, ze mnie olewacie... Wy tu o kajakach a mi tu Leon nie dziala Pffff
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chlopaki, pilna sprawa. Kto by mi mogl jutro rano Leona zvagowac? Odpalilismy go wreszcie i sie pala kontrolki od silnika i od swiec... :/