-
Alona zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A6 B6 3.2 AUK quattro tiptronic check engine i błędy
Hejo Pany Kupiliśmy z moim facetem A6, wytargowane za mega dobra kase wiec spodziewalismy, ze cos bedzie nie tak. Przy zakupie sprawdzilam tylko czy skrzynia spoko chodzi i nie bylo rowniez halasu po odpaleniu silnika na zimnym wiec tak na spontanie postanowilismy je kupic. Niestety po pprzejechaniu ok 1000 mil zapalil sie check engine, podlaczylismy nie do Vaga ale do tego ogolnego kompa (wiec prosze sie nie smiac haha), akurat taki byl pod reka u kolegi. nastepujace bledy wyskoczyly (patrz foto) do tego dzisiaj ubylo plynu chlodniczego.... temp w normie Moj facet dodal rowniez, ze silnik troche glosniej chodzil.... z gory dzieki za wszelka pomoc w odszyfrowaniu bledow!
-
Londyn i okolica, ktoś chętny!?
Siema Pomyślalam, że może warto rozkminic jakis zlocik, moze polaczyc kilka regionow w Anglii?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Chlopaki, co tam u Was? Stesknilam sie!!! ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Biedny Bieniu, wypij herbatke z cytryna, miodem i imbirem to Ci glos wroci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj ja wiem, ze to nie ja!! nie mam az tak gladkiej skory na pupie! a to Ty dzwoniłes w sobote, nie Ramzes? Dzieki dzieki, tez Was polubilam nie martw sie haha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ja spalam od 21 wczoraj i nic nie widzialam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ahahaahaha, do mnie sie nie dobił to znalazł zastepstwo??? a tak swoją drogą to nieźle dajecie na moj temat za moimi plecami, a już miałam napisać, że Was Krakusiki bardzo polubilam
-
Bukowina 2015
Widze, ze swieta trojca razem w pokoju a co z Mydelkiem sie stalo? Komus w ogole jakies alko mam kupic na duty free? Tomeks pijemy finladnie zurawinowa jak za starych dawnych czasow? :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeczku (wreszcie mogę do Ciebie tak mowic bo Twoja ex juz nie czyta Twoich smsow ) dlaczego Ty jestes VIPEM?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro Ty zyjesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Mój samolot ma lądować o 16.20, mam nadzieję, że nie za późno dla ktoregoś z Was W sumie to zawsze możecie mnie we dwójke odebrac :D
-
Bukowina 2015
hahahahaha spadowa, chodzi mi o to z kim ja wracac bede a pokoj to mam sama juz wiec nie potrzebuje nikogo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Krakusy!!! Mam takie pytanko, czy ktoś kto jedzie do Bukowiny mógłby mnie w piątek zgarnąć z lotniska koło 16? Nie jade z moimi chlopakami z Pomorza bo przylece prosto z miasta emigracji. Byłabym wdzięczna za podwózke. Pozdro
- Bukowina 2015
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co jeszcze? Moze z Toba i z Wladim? Nie dziekuje hahahaha Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju Dzieki za propoxycje Najchetniej bym wolala byc sama, nie oubie jak mi ktos chrapie, halasuje itp. zobaczymy co Jarek mi odpisze...