Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alona

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Alona zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Hejo Pany Kupiliśmy z moim facetem A6, wytargowane za mega dobra kase wiec spodziewalismy, ze cos bedzie nie tak. Przy zakupie sprawdzilam tylko czy skrzynia spoko chodzi i nie bylo rowniez halasu po odpaleniu silnika na zimnym wiec tak na spontanie postanowilismy je kupic. Niestety po pprzejechaniu ok 1000 mil zapalil sie check engine, podlaczylismy nie do Vaga ale do tego ogolnego kompa (wiec prosze sie nie smiac haha), akurat taki byl pod reka u kolegi. nastepujace bledy wyskoczyly (patrz foto) do tego dzisiaj ubylo plynu chlodniczego.... temp w normie Moj facet dodal rowniez, ze silnik troche glosniej chodzil.... z gory dzieki za wszelka pomoc w odszyfrowaniu bledow!
  3. Siema Pomyślalam, że może warto rozkminic jakis zlocik, moze polaczyc kilka regionow w Anglii?
  4. Siema Chlopaki, co tam u Was? Stesknilam sie!!! ?
  5. Biedny Bieniu, wypij herbatke z cytryna, miodem i imbirem to Ci glos wroci
  6. Oj ja wiem, ze to nie ja!! nie mam az tak gladkiej skory na pupie! a to Ty dzwoniłes w sobote, nie Ramzes? Dzieki dzieki, tez Was polubilam nie martw sie haha
  7. ale ja spalam od 21 wczoraj i nic nie widzialam
  8. ahahaahaha, do mnie sie nie dobił to znalazł zastepstwo??? a tak swoją drogą to nieźle dajecie na moj temat za moimi plecami, a już miałam napisać, że Was Krakusiki bardzo polubilam
  9. Alona odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Widze, ze swieta trojca razem w pokoju a co z Mydelkiem sie stalo? Komus w ogole jakies alko mam kupic na duty free? Tomeks pijemy finladnie zurawinowa jak za starych dawnych czasow? :D
  10. Tomeczku (wreszcie mogę do Ciebie tak mowic bo Twoja ex juz nie czyta Twoich smsow ) dlaczego Ty jestes VIPEM?
  11. Alvaro Ty zyjesz?
  12. Dzięki Mój samolot ma lądować o 16.20, mam nadzieję, że nie za późno dla ktoregoś z Was W sumie to zawsze możecie mnie we dwójke odebrac :D
  13. Alona odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    hahahahaha spadowa, chodzi mi o to z kim ja wracac bede a pokoj to mam sama juz wiec nie potrzebuje nikogo
  14. Siema Krakusy!!! Mam takie pytanko, czy ktoś kto jedzie do Bukowiny mógłby mnie w piątek zgarnąć z lotniska koło 16? Nie jade z moimi chlopakami z Pomorza bo przylece prosto z miasta emigracji. Byłabym wdzięczna za podwózke. Pozdro
  15. Alona odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    ejjjj, a ja?
  16. Co jeszcze? Moze z Toba i z Wladim? Nie dziekuje hahahaha Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju Dzieki za propoxycje Najchetniej bym wolala byc sama, nie oubie jak mi ktos chrapie, halasuje itp. zobaczymy co Jarek mi odpisze...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.