Treść opublikowana przez Alona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W srode na spocie. nie wiadomo czy prezent dotrze zamówiony jest ale ten prezent to unikat i idzie z Niemiec BŁAAAAAGAM zróbmy spota w czwartek!!! Ja jadę do wawy na seminarium i rozmowe roczną więc nie będzie mnie w środe a chciałabym bardzo zobaczyć mine ola jak zobaczy GAŁĘ :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki! To super!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy myslicie, ze do mercedesa bedzie pasowal ten sam kabel co do naszych czy cos innego? Bo sie zastanawiam czy u Ola da rade wykasowac bledy w kolezanki aucie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiedziałam, że się tego uczepisz i będziesz wypominał publicznie :tongue4: miałam na myśli, że wszystkie najfajniejsze klubowe chłopaki pozajmowane (czyt. 1 najlepszy) hahahaha :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja Paździochem prawie 4 lata przejeździłam i mi nikt nie kazał odklejać folii z szyb, bo zawsze udawałam, że nie wiem o co chodzi no i ściemniałam, że "jutro" pojadę na stację diagnostyczną żeby mi odkleili hahaha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi weź się naucz wreszcie cytować
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hahahahaha :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lepiej nie, bo od Michała to dopiero w łeb dostaniesz :wink4:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za tych Panów to w łeb dostaniesz!!! i cała reszta co mnie za Pana bierze też!!!! [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________ no własnie, co z tego że Ty myslisz za kierą jak nie wiadomo co inni mogą wymodzić...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
u mnie tez biało, mam nadzieję, że trochę potrzyma!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak 0,5 l nie patrzyłam dokładnie...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tez mam takie wrażenie tesco na karwinach?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zostawiam na razie te co mam, a przedstawisz się jutro! :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dorota?? Jak zwykle o czyms nie wiem...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy ja sie wreszcie dowiem kto od nas jedzie do BUKOWINY???????????
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ocb??? PANY, kto sie wybiera do Bukowiny?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no dobra, a przetwornice?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ogólnie musze czegos poszukac, bo te moje swiatla to zenada na polskich drogach ksenony kosztują ponad 2000...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ej no musze mieć jakis psełdo a4 element noo!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany co myślicie o takich swiatłach dla Leosia? http://moto.allegro.pl/reflektory-nowe-seat-leon-altea-dayline-chrom-w-wa-i1992713970.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hmmmm super Bieniek, tylko, że ja nie jestem panem.... mnie dopisz też ps. Co tam dzisiaj na spocie było? Pozdrowienia z gór!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
LEONEM II
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
LIKE! A może z moim Paździochem w dwupaku pocisniemy???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo jestem w Warszawie na spotkaniu Wigilijnym z pracy Będę za tydzień :naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie też mnie to zdziwiło mega... ale mam tylko ASR, Zolti mnie uświadomił