Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tposejdon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tposejdon

  1. Stoi zachomikowana w garażu i czeka
  2. szkoda że spoty jakoś umarły bo by się pokazał na salonach
  3. No i się doczekała końca prac
  4. ktoś tu zagląda jeszcze??
  5. No niestety ze zderzakiem nie jest łatwo w tych silnikach przy FMIC.. nie ma tam miejsca gdzie uciec rurami szczególnie z prawej strony a ja nie chciałem rezygnować z klimy.. Wiem że wywalenie klimy sporo zmienia i się mieści ale nie chciałem tego robić. Taka odrobina pazura widoczna ale mnie nie przeszkadza. na żywo i w słońcu dopiero ten lakier robi robotę..
  6. Parę fotek na szybko .. niestety bez słońca
  7. no lakier robi robotę:). dzisiaj zrobię może zrobię parę fotek jak pogoda pozwoli to wrzucę.. jeszcze pare rzeczy zostało do końca jak spojler na klapę znaczki ii jakieś pierdoły ale efekt RS zmienia auto niesamowicie.
  8. jakieś kosmetyki i przegląd zrobić i gotowa:)
  9. Siemanko koledzy.. Dawno mnie tu nie było ale czas powrócić po zmianach..:) auto już na ukończeniu .. następca w garażu .. można by jakiś spontan zorganizować po latach
  10. chętnie podbije do kielc jak tylko ogarnę do końca . może jakiś mini spot i ktoś więcej się podłączy.. Trochę umarł watek spotów w kielcach
  11. Projekcik na ukończeniu jeszcze tylko parę drobiazgów i wianek Auto przeszło długą drogę przemiany i zeszło się 3 lata ponad ( takie terminy fachowców) Małe foto na apetyt
  12. spocik jak najbardziej wskazany.. na wiosnę myślę ze projekt będzie gotowy..
  13. Trochę spuchła i wypiękniała do wiosny będzie gotowa:) jeszcze tylko wydechy w styczniu i jakieś drobne rzeczy Trochę racji masz bo jest już następca tym razem czarna A7 ale projekt ku końcowi i zobaczymy co dalej.
  14. Siemanko dawno mnie tu nie był ze 4 lata ale za sporo się podziało prze ten czas. projekcik na ukończeniu ale jeszcze chwilę i po nowym roku pojawię się w nowej odsłonie organizujcie
  15. fajnie by było tylko że jestem jeszcze tylko 3 dni w waszych stronach i wracam .. no nic szkoda ale może w wakacje znów zawitam na dłużej to się odezwę
  16. cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??
  17. qwerty Ci ogarnie robi wszystko z lampami \
  18. witam.. koledzy mam prośbę zna ktoś to auto? ewentualnie tego sprzedawcę? a może mógłby ktoś z okolic podjechać rzucić okiem jak to wygląda za takie pieniądze.. znajomy szuka auta do dojazdów do pracy coś taniego z dieslem .. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-9-tdi-110-km-klimatronic-sprzedaz-zamiana-raty-ID6z3AmA.html
  19. witam kolegów z pomorza.. pytanie ogólne wybieram się w wasze strony gościnnie na tydzień dokładnie doi Gryfic i okolice.. może macie jakiś spocik w planach na najbliższy długi weekend i nadchodzący tydzień ? chętnie się spotkam ? będę od poniedziałki do soboty następnej.. pozdrawiam i mam nadzieję że może się zobaczymy?
  20. nie .. projekt nie zginie tylko zebrać body rs4 nie jest łatwo a dostępność makabryczna.. o wielu rzeczach można zapomnieć że sie kupi a i ceny wszystkiego są kosmiczne.. ale damy rade jeszcze tylko nadkoli przód szukam .. także info mile widziane jakby komus leżały hehe
  21. bo czasu mało by pisać i prace tez zdeka wolno ale do przodu.:) body już dogadane terminowo a puki co ogarnięte amorki sprężyny. teraz jest lekko wyżej niż była bo już wygniotło 2,7 ori spingi z 1,9 więc decyzja padła na komfort ale i niżej niż ori esa. zrobie foty to wrzuce przy niedzieli. w międzyczasie4 szykuje modernizację systemu audi zamiast ori rnsd będzie ori rnse może jakiś bluetotch i kamera cofania zobaczymy
  22. coś temat umarł a całkiem ciekawy
  23. dawno mnie tu nie było... może i jak się zjawię koło 16 jak będzie pogoda tylko wrzućcie jakąś mapkę gdzie to krajno bo nie kojarze
  24. dobrze będzie ... jak miałem 1,9 jeszcze u siebie miałem wypatroszony środek kata i i środkowy tłumik miał wstawioną rurke także był jakby go nie było tylko na przeglądach się nie czepiali.. było cicho i przelotowo
  25. wiem i tak jest zbędny i z antenami zrobić porządek bo i do tunera TV jeszcze są... ale ideowo temat do oganięcia w takim razie.. będzie brak tylko wyświetlania RDS na fisie reszta ruszyć powinna.Dzięki za naświetlenie sprawy. wszystko leży czeka tylko się wziąć za robotę teraz a propo anten nie orientujesz sie jak zantena DIWERSY w RNSE? to jest jakaś zespolona zdaje się..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.