Treść opublikowana przez Tposejdon
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Stoi zachomikowana w garażu i czeka
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
szkoda że spoty jakoś umarły bo by się pokazał na salonach
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
-
Spociki w Kielcach
ktoś tu zagląda jeszcze??
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
No niestety ze zderzakiem nie jest łatwo w tych silnikach przy FMIC.. nie ma tam miejsca gdzie uciec rurami szczególnie z prawej strony a ja nie chciałem rezygnować z klimy.. Wiem że wywalenie klimy sporo zmienia i się mieści ale nie chciałem tego robić. Taka odrobina pazura widoczna ale mnie nie przeszkadza. na żywo i w słońcu dopiero ten lakier robi robotę..
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
no lakier robi robotę:). dzisiaj zrobię może zrobię parę fotek jak pogoda pozwoli to wrzucę.. jeszcze pare rzeczy zostało do końca jak spojler na klapę znaczki ii jakieś pierdoły ale efekt RS zmienia auto niesamowicie.
-
Spociki w Kielcach
jakieś kosmetyki i przegląd zrobić i gotowa:)
-
Spociki w Kielcach
Siemanko koledzy.. Dawno mnie tu nie było ale czas powrócić po zmianach..:) auto już na ukończeniu .. następca w garażu .. można by jakiś spontan zorganizować po latach
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
chętnie podbije do kielc jak tylko ogarnę do końca . może jakiś mini spot i ktoś więcej się podłączy.. Trochę umarł watek spotów w kielcach
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Projekcik na ukończeniu jeszcze tylko parę drobiazgów i wianek Auto przeszło długą drogę przemiany i zeszło się 3 lata ponad ( takie terminy fachowców) Małe foto na apetyt
-
A może by tak spot wojewódzki ?
spocik jak najbardziej wskazany.. na wiosnę myślę ze projekt będzie gotowy..
-
A może by tak spot wojewódzki ?
Trochę spuchła i wypiękniała do wiosny będzie gotowa:) jeszcze tylko wydechy w styczniu i jakieś drobne rzeczy Trochę racji masz bo jest już następca tym razem czarna A7 ale projekt ku końcowi i zobaczymy co dalej.
-
A może by tak spot wojewódzki ?
Siemanko dawno mnie tu nie był ze 4 lata ale za sporo się podziało prze ten czas. projekcik na ukończeniu ale jeszcze chwilę i po nowym roku pojawię się w nowej odsłonie organizujcie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
fajnie by było tylko że jestem jeszcze tylko 3 dni w waszych stronach i wracam .. no nic szkoda ale może w wakacje znów zawitam na dłużej to się odezwę
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??
-
Spociki w Kielcach
qwerty Ci ogarnie robi wszystko z lampami \
-
Spociki w Kielcach
witam.. koledzy mam prośbę zna ktoś to auto? ewentualnie tego sprzedawcę? a może mógłby ktoś z okolic podjechać rzucić okiem jak to wygląda za takie pieniądze.. znajomy szuka auta do dojazdów do pracy coś taniego z dieslem .. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-9-tdi-110-km-klimatronic-sprzedaz-zamiana-raty-ID6z3AmA.html
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
witam kolegów z pomorza.. pytanie ogólne wybieram się w wasze strony gościnnie na tydzień dokładnie doi Gryfic i okolice.. może macie jakiś spocik w planach na najbliższy długi weekend i nadchodzący tydzień ? chętnie się spotkam ? będę od poniedziałki do soboty następnej.. pozdrawiam i mam nadzieję że może się zobaczymy?
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
nie .. projekt nie zginie tylko zebrać body rs4 nie jest łatwo a dostępność makabryczna.. o wielu rzeczach można zapomnieć że sie kupi a i ceny wszystkiego są kosmiczne.. ale damy rade jeszcze tylko nadkoli przód szukam .. także info mile widziane jakby komus leżały hehe
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
bo czasu mało by pisać i prace tez zdeka wolno ale do przodu.:) body już dogadane terminowo a puki co ogarnięte amorki sprężyny. teraz jest lekko wyżej niż była bo już wygniotło 2,7 ori spingi z 1,9 więc decyzja padła na komfort ale i niżej niż ori esa. zrobie foty to wrzuce przy niedzieli. w międzyczasie4 szykuje modernizację systemu audi zamiast ori rnsd będzie ori rnse może jakiś bluetotch i kamera cofania zobaczymy
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
coś temat umarł a całkiem ciekawy
-
Spociki w Kielcach
dawno mnie tu nie było... może i jak się zjawię koło 16 jak będzie pogoda tylko wrzućcie jakąś mapkę gdzie to krajno bo nie kojarze
-
Spociki w Kielcach
dobrze będzie ... jak miałem 1,9 jeszcze u siebie miałem wypatroszony środek kata i i środkowy tłumik miał wstawioną rurke także był jakby go nie było tylko na przeglądach się nie czepiali.. było cicho i przelotowo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiem i tak jest zbędny i z antenami zrobić porządek bo i do tunera TV jeszcze są... ale ideowo temat do oganięcia w takim razie.. będzie brak tylko wyświetlania RDS na fisie reszta ruszyć powinna.Dzięki za naświetlenie sprawy. wszystko leży czeka tylko się wziąć za robotę teraz a propo anten nie orientujesz sie jak zantena DIWERSY w RNSE? to jest jakaś zespolona zdaje się..