Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
1 1

138 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy były jakieś specjalne wersje limitowane z jakiś super wyposażenie? Nie razu udało mi się zaobserwować ciekawe A4 B5 sprowadzane z Włoch. Co zaobserwowałem to dziwne pokreślenie chromowe ( takie jak wokół szyb) na klapie bagażnika pod napisem A4 i zazwyczaj białe zegary takie jak tu
    1373453299_5.jpg

dodatkowo jakieś szmery bajer skóra + alcantra. Jaka to wersja? Są jeszcze jakieś inne znane unikalne wersje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość -makaveli-

może chodzi o DTM :mysli:

ale z tego co wiem to wychodziły tylko w b7 :cool1: ...moge się mylić :gwizdanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A te wersje z takimi fajnymi kolorami jak Pelikan Blue i ostatnio widziałem super polifta w takim kolorku jak świeżej zielonej trawki z pełnym chrom pakietem? To też jakaś specjalna wersja bo nie widziałem za dużo takich zielonkawych ( teraz na allegro żadnego) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość -makaveli-

takich zielonkawych :?: :naughty:

8b42270d8c5f4457med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie wydaje że te białe zegary były w UK, ostatnio w poszukiwaniu jakis b5 trafiłem własnie na forum UK i tam co 3ci A4 miał takie zegary :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej intensywniejszy zielony :P

800px_Audi_A4_B5_Avant_1_9_TDI_Facelift.jpg

http://www.quattroholic.com/2010/03/st-patricks-day-green-audi-collective_655.html auto koncernu VW/Audi w takich barwach

Mozę taki sam jak Twój nie widzę za dobre , zdjęcie masz gorszej jakości. Chyba w polfitach zmieniła się paleta kolorów.

Tak czy siak nadal szukam informacji na temat modeli z podkreśleniem chromowym pod napisem A4 na tylnej klapie. Jak dobrze pamiętam do tej pory widziałem tylko Avanty w tej wersji, białe zegary i zazwyczaj import z Włoch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość -makaveli-

na Google znalazłem forum gdzie piszą że białe tarcze wychodziły w USA i UK w modelach poliftowych 1.8T 180KM :blink:

dokładnie takie:

6_107.jpg

jeśli to prawda,to te z fotki w 1-szym poście nie sa orginalne :wink4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jakim cudem jak widziałem to we Włoszce wypasionej aż strach z 1.9 TDI 110 lub 115 nie pamiętam, chyba miała jeszcze Q? Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość -makaveli-

w dodatku te z USA na wskaźniku paliwa i temp. silnika nie mają symboli numerycznych tylko same kreski :cool1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja znalazłem białe zegary w takim cudzie :Phttp://moto.allegro.pl/audi-a4-avant-1-8-turbo-180km-quattro-i1373453299.html

A co z tym zielonym kolorem, jakaś specjalna wersja czy taki kolor był na zamówienie? Jak to się nazywa concept Colour ( widziałem kiedyś A6 C5 z 1999/2000 w takim kolorze i tak pisał sprzedający) czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o białych zegarach już kiedyś było. nie wypuszczali z fabryki z białymi zegarami.

chromowane podkreślenie? może chodzi co i znaczek quattro pod oznaczeniami silnika?

różne kraje miały różne wyposażenie. np na włochy były składane el. lusterka i chyba w każdym klimatyzacja.

do szwajcarii produkowano półskórzane fotele (to się da zauważyć nie tylko w audi) oraz rozkładane siedzisko pod uda.

do ameryki była specjalna skórzana tapicerka.

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:19_________________________________________________

Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

we włoszech mają wąskie uliczki, do tego samochody parkują na ulicach, co za tym idzie, jest mało miejsca. więc po zaparkowaniu samochodu lusterka można jednym ruchem zamknąć. mimo wszystko można zauważyć, że samochody z włoch są często bardzo poobcierane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem chromowe podkreślenie pod napisem A4 , a nie pod napisem np 1.9 TDI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak były białe zegary w audi to były nie ma ze nie

to jest oznaczenie 8D0 920 980Q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość -makaveli-

jutro zapytam kolege czy ma lustra składane ,bo z Italii sprowadzał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co z tym fajnym zielonym kolorem co tak wałkuje ,a nikt skory mi nie jest na ten temat tej palety kolorów powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B5-CLUSTER-8D0-920-980Q-WHITE-DIALS-/170572664047

tu na dowodzik białe ori zegary do kupienia, wychodziły na rynek US

jak sie wklepie ich numer w google to co nieco mozna znaleźć, etka nie widzi tego numeru :gwizdanie:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne szkoda że w milach :/ do wersji benzynowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie zegry wychodzily w b5 w tdi :wink4:

do tego jak sie nie mysle na pewno były kubełki w pół skórach :wink4:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:47_________________________________________________tu masz za***ista wersje :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127931.0

:slina: :slina: :shocked: :shocked: :cool1: :cool1: :kox: :kox:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że twoja Józek jest wypasiona Bose, skóra, Fis itp itd. Uważam że najlepiej wyposażona B5 z TDI na forum nie licząc ESek i Rsów Jak będziesz sprzedawał za rok po wakacjach jak tego roku, tu uważaj bo kliknę na kup teraz na allegro i będziesz musiał oddać :P eheh :slina::kox:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że twoja Józek jest wypasiona Bose, skóra, Fis itp itd. Uważam że najlepiej wyposażona B5 z TDI na forum nie licząc ESek i Rsów Jak będziesz sprzedawał za rok po wakacjach jak tego roku, tu uważaj bo kliknę na kup teraz na allegro i będziesz musiał oddać :P eheh :slina::kox:

do tego czasu to to auto dobiero bedzie ładne teraz to tam szłu nie ma :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie dasz kosmicznej ceny typu 35 tys zł i o ile będziesz sprzedawał to łykam :P Bo kurde za rok miałbym tą kwotę co chciałeś tego roku za nią :P szkoda tylko że nie ma Q, ale w górach nie mieszkam :P

Wracając do tematu kto się wypowie na temat niespotykanego zielonego koloru :P ? Co to perła czy metalik ? Jakaś specjalna wersja? Kolor za dopłata z nietypowej palety? Wersja limitowana np 2000 samochodów w tym kolorze i tyle :P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam składane lusterka i wszystkie szyby elektryczne i klimatronic i licznik w milach.

Wiem ,że był sprowadzony ale nie wiem skąd.

Idzie gdzieś to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielony kolorek nie był specjalną wersją, po prostu jest zielony, tak samo jak są czerwone, niebieskie a ostatnio nawet widziałem pomarańczowego avancika :gwizdanie: Kolega ma zielonego avanta i jest to normalna wersja 1.8, bez żadnych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam składane lusterka i wszystkie szyby elektryczne i klimatronic i licznik w milach.

Wiem ,że był sprowadzony ale nie wiem skąd.

Idzie gdzieś to sprawdzić?

w dokumentach, oraz możesz się dowiedzieć do jakiego kraju został wyprodukowany samochód z wlepy w miejscu koła zapasowego w bagażniku :wink4:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielony zielonemu nie równy. Ma ktoś na forum taki kolor w B5 poliftowej jak ja zamieściłem na pierwszej stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jakim cudem jak widziałem to we Włoszce wypasionej aż strach z 1.9 TDI 110 lub 115 nie pamiętam, chyba miała jeszcze Q? Zastanawia mnie tez polityka Audi czemu we Włoszech dostawali elektrycznie składane lusterka a na inne rynki nie?

1001326.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ja również mam i też pochodzi z italii ... kumpel brał skóre z ciemnego avanta 2.5 tdi i też miał lustra składane - italia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co Do Kolorów ... Pierwszy Kolor To Paradise Green a Drugi To Lava Green ..te kolory też były w Palecie A3 ...kolega Kali Posiadał A3 w Takim Kolorze i tak Samo Ja

Paradise Green fotka079jg6.jpg

Oraz Lava Green 2083-30102010189.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi