Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Henio robi tak :decayed:

nowy1yo.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Parę razy widziałem takie "kwiatki" na żywo. Mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - pokaż mi ten znaczek a4 z podkreśleniem, bo chyba nie widziałem takiego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z waszych wywodów troszkę się dowiedziałem już że byłą limitowana wersja

- 55 sztuk A4 AZK 1.8 T 240HP

A kolor Lava Green był normalnie tylko tak mało samochodów jest tego koloru :P Ciekawe czego się jeszcze dowiem. A co do znaczka "A4" ala Henio it to i w UK widziałem tak zrobione nawet w Cabrio B6/B7 ..hehe :P Widać niektórzy spali na matmie i nie wiedza jak 4 wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx - pokaż mi ten znaczek a4 z podkreśleniem, bo chyba nie widziałem takiego. :)

Foto słabej jakości ale widać podkreślenie pod A4 i dokładnie takie same wyposażenie jak w tym 1,8T kogoś od nas z forum (różnica recaro, ale tak jak mówiłem, czarna skóra na boczkach i materiał na siedziskach taki sam jak tam), dekory alu szczotkowane i "białe" zegary, wersja europejska a nie tak jak Kowi mówił UK... Felga 17'', taka jak u kolegi w tym 1,8T, ale dawali jeszcze bbsy takie jak miał mrogal.

http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-s-line-avant-zamiana-C15652996.html

Widzicie podobieństwa w wyposażeniu opisywanych tu aut? :) Bo ja takich widziałem już całą masę i większość była właśnie koloru srebrnego, dokładnie to samo wyposażenie 2 rodzaje felg aluminiowych 17'', no i albo kubły albo recaro, ale zawsze ta sama kolorystyka wnętrza, te same materiały na siedzeniach i dekory, zegary. I jeśli na klapie było A4 to było podkreślone poziomą krechą (chromowana z czerwonym paskiem) :wink4:

Jeśli michu Cię to nie przekonuje szukam dalej na zagranicznych aukcjach, a znajdę na 100% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko, poprostu chciałem zobaczyć znaczek :wink4:

muszę sobie takiego poszukać :naughty:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 15:38_________________________________________________DSC02072.jpg

1714-a4-rear-end.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż wnętrze, ta na drugiej fotce coś ma nie halo i źle chyba poprzyklejane :thumbdown: Ale tak dokładnie takie podkreślenie, ta na pierwszej fotce ma też alu takie jak powinny być, czyli pewnie nie tylko srebrne były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż wnętrze, ta na drugiej fotce coś ma nie halo i źle chyba poprzyklejane :thumbdown: Ale tak dokładnie takie podkreślenie, ta na pierwszej fotce ma też alu takie jak powinny być, czyli pewnie nie tylko srebrne były :)

wrzucę za godzinkę albo pół więcej fotek, bo teraz nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku w Lublinie na serduchu z okazji wośpu na zamkowym stał obok mnie i mrogala sedan z takim wyposażeniem i miał podkreślone A4 :good: Felga była dokładnie taka jak w tych tu pokazanych i wnętrze recaro w tej kolorystyce co mówiłem, alu dekory i "białe" zegary... Koleś mówił że autko pochodziło z Francji, 2,5 TDI, srebrny sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja była chyba tylko w poliftach.

Tu jest wnętrze tej czarnej:

DSC02074.jpg

A tu inna:

3969490910_25a136c24c_b.jpg

3969492870_427cd9cd48_b.jpg

3968721415_e6fc5c46fb_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawo ile ta wersja z podkreśleniem kosztowała i jaka to była wersja, czy może jakiś limitowany nakład :P Ja kiedyś widziałem Avant srebrnego ale 1.9 TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53188024.jpg

18679029.jpg

20517556.jpg[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 17:23_________________________________________________a tu jeszcze fotki tej czarnej:

1710-front-half-leather-recaros.jpg

1712-sports-wheel-white-clocks.jpg

2124-rear-side-view-sig.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jakieś limitowane serie były :P bo każdy by jeździł sobie A4 z pokreśleniem z takim wypasem, albo po prostu ten pakiet wyposażenia był tak drogi że nie każdego było stać by kupić i dlatego tak mało jest tych rodzynków :P

Ciekawo czy były jakieś wersje cywilnych A4 B5 od MTM albo ABT?? Bo S4 i Rs4 były pewnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTM czy ABT to byłby chyba wersje ospojlerowania i silników (program) tak mi się wydaje. Ogólnie wersji ospojlerowań jest tyle dla a4, że jakby każdy z rezaczy chciałbyć inny to mógłby mieć inny wóz :decayed:

picture.php?albumid=18850&pictureid=31903

http://forums.audiworld.com/picture.php?albumid=18850&pictureid=33949[/img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja była chyba tylko w poliftach.

Tak i to chyba tylko rocznik 2000 :mysli: Możliwe że zbliżał się koniec produkcji B5 i takie coś wypuścili :mysli: A może specjalna wersja modelowa 2000? :mysli: Nie wiem... Ale aż tak mało to ich nie jest :) Największa ich wada - "białe" zegary :D

Tak na marginesie proponuję przenieść ten wątek do Moja A4 B5 :wink4: Albo zrobić podobny temat z wyszczególnionymi wersjami wyposażeniowymi żeby potem nie było znowu pytań o S-line w B5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei, nie tyle przenosić, co założyć nowy temat z wersjami wyposażeniowymi :good:

A na początku wielkimi czerwonymi literami NIE BYŁO S-LINE w B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dyskusja na temat specjalnych wersji Audi B5 ,a nie na temat wyposażenia. Interesują mnie tylko unikatowe wyposażenia jak np: białe zegary, czarna podsufitka itp itd lub limitowane wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dyskusja na temat specjalnych wersji Audi B5 ,a nie na temat wyposażenia. Interesują mnie tylko unikatowe wyposażenia jak np: białe zegary, czarna podsufitka itp itd lub limitowane wersje.

Ale to też się nadaje do tematu B5 :wink4: Podwiesić, wyczyścić zbędne komentarze i byłoby git :good:

A na temat wersji wyposażeniowych i kolorystycznych B5 oraz przemian jakie w tym aucie zawszy z wiekiem, to z tego co widzę można dobrą książkę napisać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrące odnośnie kolorów. Miałem przed S4 zieloną A3 JAVAGREEN.

Kolor, który na zdjęciach ze strony podanej przez michal_s87 wygląda tak:

LY6W_-_Javagr%C3%BCn_1.jpg

W rzeczywistości prezentuje się pięknie. To jest zielona perła z dodatkami złotych drobinek.

P1090175.JPG

P1090176.JPG

P1090158.JPG

P1090161.JPG

i tu już nie oddaje koloru tak dobrze ale widac jak mniej więcej prezentuje się ten lakier na całym aucie:

Obraz%20093.jpg

Obraz%20092.jpg

Obraz%20083.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...