Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 3.0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Po przesiadce z audi a4 b7 która jest na forum. Szukałem audi a5, lecz trafiła się C7.
Rok 2011
3.0tdi 204km
S-tronic
Felgi ori rotory które zmienilem
Z wyposażenia;
Pdc przód i tył
Elektryczna klapa bagażnika
Asystent linii
3-ramienna kierownica
S-line wewnętrzny i zewnętrzny
Itp o których zapomnialem.
Co do planów:
Może air ride lub gwint
Zadbać o lakier
Więcej koni.
Czas pokaże co się uda zrobić.

Foto po zakupie:

 

IMG_20180324_100603.jpg

IMG_20180323_172901.jpg

33060334_1705209139555750_4064305278504402944_o.jpg

39282920_1827334864009843_2144152196487315456_o.jpg

33087695_2180426978860254_1168932958002741248_o.jpg

received_1982291635176529.jpeg

Opublikowano

Koło samo w sobie fajne, ale... obniż go bo inaczej będzie kupa.. 

Opublikowano

Obniżenie obowiązkowo.

Jakiej firmy są nowe felgi ? Jakie mają rozmiary ? 

Nie wiedziałem, że 3.0TDi z quattro było też w słabszej wersji 204KM.

Opublikowano
  • Autor

Felgi kupiłem właściwie do b7 ale oddałem siostrze rotory.

Nowe to radi8 4*10j 20cali

Opublikowano

Fajne A6;) jak będziesz zmieniał sprężyny to daj znać jak pasują do avanta to się dogadamy bo muszę trochę podnieść auto...

Opublikowano
  • Autor

Napewno będę zmieniał albo gwint na lato albo inne sprężyny:)

Opublikowano
1 godzinę temu, serek92 napisał:

Nowe to radi8 4*10j 20cali

Opony to standardowe do C7 255/35 ?

Opublikowano
  • Autor

245/35/20 lekki naciąg 

Opublikowano
15 godzin temu, granatowy napisał:

Nie wiedziałem, że 3.0TDi z quattro było też w słabszej wersji 204KM.

były, w DE bardzo dużo jest takich modeli

 

11 godzin temu, granatowy napisał:

Opony to standardowe do C7 255/35 ?

tak, standardowe to 255/35/20

Opublikowano

fajny sedanik, kolor jeden z moich ulubionych, nowa rolka hmmm gdyby to było 21 cali i sroga gleba :whistling:

Opublikowano
  • Autor

21cali raczej nie będzie bo do pracy nie mam autostrady ale czaje się na gwint:)

Opublikowano

ladny :thumbup1: to Daytona ? 

Opublikowano
  • Autor

Tak daytona:)

Opublikowano

chcialbym trafic auto w tym kolorze,ewentualnie biale. 

Ja na Twoim miejscu bym wywalil caly chrom, Daytona wyglada lepiej z pakietem czern,takie moje zdanie.

Bedzie jakis chip? 

Opublikowano
  • Autor

Będzie napewno muszę popytać czy skrzynia się nada i wgl. Na lato powinien być chip i koniecznie zawieszenie:)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Z racji że sezon coraz bliżej do audi wpadł gwint od kolegów z MTS technik, jako pierwszy w pl dostałem taka możliwość.

 

tylne kierunkowskazy przerobione na semi dynamic

został dylemat nad kołami,radi mi się podobają ale rotory leżące w garażu kuszą..

C311803C-30A6-4E41-BADE-F536D28302DA.jpeg

B71DC6B4-5E2E-4D7C-86E6-A1D5249A3A35.jpeg

E4F726C1-0F88-48F8-A838-B05E9041C06B.jpeg

111EA203-E02E-40D9-B0ED-192873D917E5.jpeg

AA5CD259-A617-48F7-9D5C-56CBE615EB93.jpeg

Opublikowano

Jak ma być fajny projekt to rotor odpada, oblatany mizerny wzór, ta felga którą masz na aucie to jakoś mi nie leży, przekobinowana

Opublikowano
30 minut temu, marcin_o23 napisał:

Jak ma być fajny projekt to rotor odpada, oblatany mizerny wzór

Mizerny ? Chyba jeden z 3 klasyków OEM Audi ?

Opublikowano
  • Autor

Projekt to dużo powiedziane. Raczej daily na codzień. Felgi są mało spotykane i pewnie zostaną w magazynie u mnie może coś innego wpadnie. 

Może aktywny wydech wpadnie bo kolega ma 2 komplety ;)

Opublikowano
3 godziny temu, granatowy napisał:

Mizerny ? Chyba jeden z 3 klasyków OEM Audi ?

Chyba ostatnia felga jaką bym założył do auta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.