Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 c7 3.0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, serek92 napisał:

Projekt to dużo powiedziane. Raczej daily na codzień. Felgi są mało spotykane i pewnie zostaną w magazynie u mnie może coś innego wpadnie. 

Może aktywny wydech wpadnie bo kolega ma 2 komplety ;)

gwint plus felga, którą masz teraz dla mnie wskazuje że to coś więcej niż daily, ogólnie nie jest zła, chciałbym zobaczyć ją na żywo

Opublikowano
14 minut temu, marcin_o23 napisał:

Chyba ostatnia felga jaką bym założył do auta

Kwestia gustu ?

Mi nie podobają się obecnie montowane felgi w nowych Audi.

Co byś założył do C7 ? Co z ograniczonym budżetem a co że sporo większym ? ?

Opublikowano

rozmiar 20 lub 21 więc o niskim budżecie nie ma mowy ;), przy gwincie celowałbym w 21: wzór ten mi się podoba https://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-rs7-a7-s7-a6-s6-21-kola-felgi-oryg-i7285206064.html

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Ewentualnie z sq5 21 cali 

Opublikowano

Też fajne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Felg jest dużo fajnych Panowie ale nie mam tyle miejsca na składowanie tylu kompletów.;( tez mam możliwość kupienia ori audi Pompei za pare złotych. A może jakiś custom ?

Opublikowano

Gratulacje auta ?

 

Co do koła to mi osobiście ten wzór zupełnie się nie podoba i jeszcze do takiego auta to już zupełnie...... no ale to tobie ma się podobać.

Jeśli to daily to ja bym został przy seryjnych Rotorach i byłoby dużo lepiej. A jak chcesz by samochód się nieco wyróżniał to koło musi być 21"

 

204 PS i skrzynia S-tronic? Myślałem, że przy tych mocach był wkładany Multi.....

 

Pozdro

Edytowane przez A-rek

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako że sezon w pełni w audi została zrobiona lekka korekta lakieru pomijając sprawy serwisowe nic się jeszcze nie wydarzyło. Finalnie Audi prezentuje się:

 

DBE679ED-CB93-4DD2-9656-8863350D442A.jpeg

49F301C1-AC36-4306-8788-86F78FC46525.jpeg

4E0A2DF4-420E-417E-805F-8380BBA98DE8.jpeg

Opublikowano

Super siadlo to koło, na pierwszych dwóch zdjęciach z początku myślałem że to a3ka. Takie małe w kadrze się wydawało. Auto robi mega robotę, nie myślałeś żeby ramkę grilla i listwy chromowane koło szyb dać czarne? 

Opublikowano
  • Autor

Można by pomyśleć, to by musiało być piano black jak gril a to dużo pracy z tym a czasu brakuje na wszystko.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Z racji ze lato coraz bliżej felgi na ta chwile zostają te same. Zostały poddane szkiełkowaniu i pomalowane proszkowo:

 

dodatkowo wpał cały pakiet maxtona przód tył lotka na klapę wszystko w piano black. 
pytanie: czy ktoś miał styczność z sound Active milltek?

0BB98BE2-DEBD-4124-8EF6-14CF935AEE0D.jpeg

2B69AAB0-34FE-462F-BB02-59A9AD74D235.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.