Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hary_ns

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    sprzedam fele z oponami -Felgi- MAM Nuvo 18" 5x112 -opony- KUMHO 225/40/18 śmigane 1 sezon
  2. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tak szybko to się nie sprzeda no a jak tylko A4
  3. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a chciałoby się coś lepszego benzyna idzie w góre nie ma klimy ... 1.9 by stykło
  4. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mnie nie będzie , ale jak zagłosuje ktoś na moją fotę to się nie obrażę
  5. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak wszyscy to wszyscy
  6. miał być czarny ale ważne że jest ciemny
  7. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    panowie głosujemy
  8. dałbym ale nie można tuningowanych fotek dawać SoMeS widzę że wygrałeś 1 głosem , nie mówie dzięki komu
  9. bez felg to już nie to samo nie ma klimy niestety ale zawsze jest szyberdach ja nic złego nie słyszałem ale wiem że szybko się rysują o krawężnik , jeśli chodzi o kolor to chciałem czarną ale tak wyszło że jest inny
  10. Witam Jest to mój pierwszy samochód i lepiej nie mogłem wybrać jak i reszta tego forum Zakupiony został 5 miesięcy temu w Polsce na niemieckich tablicach. W sumie od zakupu nic się nie zmieniło , ale powoli zaczynam myśleć nad modami. Rocznik 1995 Przebieg 230 000 Silnik 2.6 v6 -el.szyby x 2 -el.lusterka -poduszka x2 -białe zegary -Felgi- MAM Nuvo 18" -opony- KUMHO 225/40/18 -Radio audi gamma -centralny zamek -grill kamei stykło by : przyciemnić szyby , włożyć lampy zespolone , no i polerka bo trochę rys jednak widać
  11. Nowa Sól PB98-4,29
  12. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :gwizdanie: ale cisza no to ciekawie na spocie było 2 godziny startu , troszkę by trzeba było zalać żeby poszaleć i mój nowy problem rano i wieczorem jak już jest trochę chłodniej samochód normalnie odpala za 1 razem , jadę do pracy zostawiam go na parkingu... wychodzę , stał na słońcu , jest nagrzany i nie ma bata przekręcam kluczyk i cisza można kręcić i kręcić i nic aż do któregoś razu (ponad 30) w końcu odpala . Wiem że śmiesznie to wygląda ale jak było chłodniej albo stał w cieniu to wszystko było normalnie a jak na słońcu to już nie koniecznie ;(
  13. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    głos oddany wiadomo na kogo
  14. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hehe dobrze wiedzieć to co jest dobre?
  15. hary_ns odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja dzisiaj zakupiłem Tempo i przy dobrej pogodzie sie zrobi polerke a jak założe felgi to sie pojawie na zlocie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.