Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Nadszedl ten moment, ze postanowilem pokazac swoja :a4fan::quattro:

Czekalem az pstrykne jakies fotki poza tymi przy zakupie i cos tam jest... Nie omieszkam jednak dodac ich wiecej w pozniejszym terminie.

No ale do rzeczy:

Moja OOOO to Czarna Perła 2.5 TDI Q.

Wyposazenie:

- :quattro:

- Navi +

- Tiptronic

- Climatronic

- Pakiet oswietlenia

- Xenony ori

- Pakiet chromow

- naklejka A4 klubu - niespodziewalem sie, ze po naklejeniu autko zaczelo mniej palic i ma ze 20 KM wiecej :-)

- aha, no i mam parktronic w postaci haka

Nie mam niestety skory (w planach na przyszlosc), oraz podgrzewanych foteli i tempomatu. Na grzaniu tylka nie zalezy mi jakos bardzo, ale tempomat by sie przydal (rowniez w planach).

Z modyfikacji, zewnetrznych, to raczej tylko felgi i odswierzenie lakieru, zeby sie blyszczal jak psu jajeczka. :cool1:.

Popracowac tez musze na wiosne nad tylna klapa, bo byl padniety silniczek od wycieraczki i sie lalo do tej listwy z zarowami od rejestracji, mam ja pokorodowana i odpryskuje mi lakier. :wallbash: Musze sie tym zajac, moze wymienie ta listwe na chromowana, albo wypiaskuje i polakieruja od nowa.

Do wymiany jest tez znaczek tyny OOOO - macie jakis pomysl jak go odlepic nie niszczac nieczego dookola? :hi:

Pytanie 2 czy widzialiscie moze gdzies chromowane tyle listwy nad rejestracje i czy ma ktos taka zeby zobaczyc czy to nie wyglada zbyt festyniarsko? :gwizdanie: :naughty:

Narazie w autku porobilem to co trzebabylo po kupnie zrobic. Inne rzeczy jak czekaja na wiosne.

Ogolnie to nie planuje zadnych ciemnych szyb, czy innych rur wydechowych, nie mowiac juz o szpachli, drutexie, siatexie itp. :thumbdown:

No ale co bedzie to zobaczymy...

Narazie nabylem droga kupna felgi Alutec'a Magnum 17 cali, szukam teraz dobrych oponek 225x45x17 (moze ktos z Was takie sprzedaje? )

Ponize zdjecie nowego felunku:

269837.jpg

Nie wiem, jak bedzie sie prezentowal z B5tka ale mam nadzieje, ze nie najgorzej :-) Kupilem poprostu w ciemno ze mega dobra kaske, wiec nie bylo sensu sie zastanawiac. :decayed: Najwyzej puszcze je dalej w obieg. :cool1:

No i fotki:

Tak bylo od kupna do wiosny :-)

qibn5d

pgnkpf

lpg992

========================================================================================

========================================================================================

Nastala wiosna. Pora by odkurzyc troche watek :hi: Dlugo zalegajace fele doczekaly sie oponek i przykrecenia w miejsce starych zdezelowanych "zimowych" szesnastek.

Droga kupna nabylem Pirelli P-Zero 225x45R17. Naprawde fajnie sie prowadza i trzymaja w zakrestach. Moze moglem kupic jednak 235 bo na 8 calowych felach rant na oponie nie chroni dostatecznie felgi :kwasny: no ale, i tak trzeba smigac uwaznie. :good:

Wiem, ze 17 calowa fela prosi sie juz o zawiasik -35. Jednak mysle, ze tragedii nie ma :-)

Po lekkim woskowanku (na regeneracje lakieru jeszcze przyjdzie czas) furka prezentuje sie nastepujaco:

w32t9q

rzhvvn

1ccet9

0avu7g

k680qx

ysit7i

Teraz w kolejce czeka bankowo (jednak - przekonalem sie) lekka sciema szybek (folia okolo 25) oraz zawias.

Narazie czekam az dojade aktualne amorki bo nie chce samych sprezyn zakladac. W planach okolo 35-40 mm w dol. Ale co bedzie to zobaczymy.

Aha, mam jeszcze zestaw zrob to sam skladajacy sie z 200 diod plus rezystorki. Bede rezac oswietlenie kabiny. Oczywiscie pochwale sie efektami.

Czekam na komentarze i propozycje zmian.

Pozdrawiam Was serdecznie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamsDH Zdejmij tylko ta chromowana listwe z klapy a'la B6 i bedzie GIT :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny avant;) a ta korodujaca listwka sie nie przejmuj;) czesty problem polifta:) zazdroszcze napedu Quattro:)

powodzonka w modach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topor, niestety musze bo mi farba odlazi po tym jak umylem "kerszerem" :-) hehe mialem bable przy zamku (moze to od lamania zamka, bo zlamany jest) ale po umyciu, farba zaczela odpryskiwac. Wyglada to cienko, wiec chcialbym ja wypiaskowac i pomalowac od nowa.

Co do listwy na klapie, to jest tam orginalnie,niedoklejana, wiec zdejmowc nie bede. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewaka (tam gdzie zmaek) w polifcie zrobiona jest zaluminium... i potem sie robi shit i sie utlenia:) u mnie to samo bylo;) za to wytargowalem 1000zl mniej z auto;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo takich ori listewek :)

To poprzedni wlasciciel sobie to sam dokleil? Hmm, niech mu bedzie :naughty:

Co do listrwy nad rejestracja to demontaz jest trudny do wykonania? Bede to i tak na wiosne rozbrajac, bo musze odkrecic silniczek wycieraczki do smarowania (przy okazji) oraz powymieniac zarowki w podswietlaniu blachy (od zewnatrz sie nie da bo ramka przeszkadza).

Ja stargowalem miedzy innymi i za to i sa kilka innych detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proscizna;) sciagasz tapicerke i potem listewka jest na 2 srubach.[br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 20:36_________________________________________________i sam zamek na 2;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perła widziana live naprawdę prezentuje się wyśmienicie :good:

/ PS. Chcesz więcej, dajesz Agnieszce pendrive'a i dostaniesz wszystko to, co mam, kilka GB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perła widziana live naprawdę prezentuje się wyśmienicie :good:

/ PS. Chcesz więcej, dajesz Agnieszce pendrive'a i dostaniesz wszystko to, co mam, kilka GB :)

Dzieki, ona dopiero zacznie wygladac jak zima sie skonczy :-)

A co do reszty to bedziemy w kontakcie. Narazie mi styka. Do zobaczenia na spociku, moze w Swidnicy lub Walbrzychu ew. we Wro.

Pozdrawiam i dzieki wszytskim za mile komentarze.

O glebie moze pomysle, zobaczymy jak bedzie po zalozeniu kolek. [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 22:16_________________________________________________Narazie zawiasu jako takiego po calosci zakladac nie bede. Dojade amorki i potem pomysle nad pelnym zawiasem.

Jakie polecacie sprezynki ? Od 1BE, H&R czy inne. Myslalem od tym popularnym -35 mm ale nie wiem czy nie bedzie za nisko?

-20 mm daje rade? Latam raczej ostroznie, ale jak wiadomo nie wszystko sie wyhaczy i ominie. Wole nie ryc miska po studzienkach :wallbash: A, ze sporo km pokonuje dziennie bo ponad 100 to nie moge sobie pozwolic na bulwarowke do bujania sie po promenadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...