Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lukas, dzieki piekne :kox: za mile slowa uznania :-)

Jak dokoncze planowane mody to fotki uaktualnie :-)

Plany na ten sezon to:

- zawias -35mm

- szybki ciemne wszystkie

- bixenon (soczewy czekaja ale czasu brak)

- progi od eski

Opublikowano

Jak przyciemnisz szybki to odrazu dawaj znac jak wyszlo i ile trzeba przeznaczyc na ten zabieg!!!!

Powodzenia. :good:

Opublikowano
  • Autor

Lukas,

Mam juz ustawione przyciemnianie, czekam jednak jeszcze z kilku przyczyn - czas i kaska.

7 szybek wyniesie mnie kolo 400 zeta (po znajomosci), nie wiem ile przednia- przednia chce zrobic folia zerowa odbijajaca swiatlo ale musze sie skonsultowac czy to ma sens i czy cos daje. Chcialbym aby byla taka "niebieskawa".

Opublikowano

Bardzo ładna Niunia :good:Gratuluje! Ja tez miałem takie parchy na listwie i dzięki temu też utargowałem troszkę kasy

Opublikowano

Chcialbym aby byla taka "niebieskawa".

jak w renault, tyle ze tam to sie chyba filtr UV nazywa... mam racje?

Opublikowano

Łoł...

Ja sie niby nieznam ale dlamnie 400zł to cena REWELACYJNIE niska za wszystkit szybki !! :slina:

Umnie w miejscowosci to za tylnia krzycza 170zl.

W Opolu to juz roznie ale DROGO.

Zbieraj kase i przyciemniaj naprawde Zazdrosc mnie zrzera !!!!!!!!!! :slina:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna Niunia :good:Gratuluje! Ja tez miałem takie parchy na listwie i dzięki temu też utargowałem troszkę kasy

Listwa odmalowana juz dawno. Od razu lepiej wyglada. :-)

jak w renault, tyle ze tam to sie chyba filtr UV nazywa... mam racje?

No w Renault to filr UV. Ja widzialem cos takiego na folii. Ogranicza to widocznosc oblicza na fotkach :evil:

Łoł...

Ja sie niby nieznam ale dlamnie 400zł to cena REWELACYJNIE niska za wszystkit szybki !! :slina:

Umnie w miejscowosci to za tylnia krzycza 170zl.

W Opolu to juz roznie ale DROGO.

Zbieraj kase i przyciemniaj naprawde Zazdrosc mnie zrzera !!!!!!!!!! :slina:

Nie ma co zazdroscic :-) To po cenie folii, inaczej to z 7 paczek trzeba wybulic.

Narazie jestem w trakcie realizacji mojej fanaberii jaka jest zmiana pracy. Wiec wydatki typu "nie pierwszej potrzeby" narazie sa odlozone na przyszly miesiac.

Ale jak beda szybki ciemne to zapodam foty.

Opublikowano

To powodzonka w poszukiwaniu roboty a co do twoich fotek to fajnie powychodzily mozna wiedziec jakim sposobem bo sie nieznam. :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Lukas,

Nie dziekuje - to "apropos" roboty. :gwizdanie: Mam cos na oku, jednak co nagle to po diable, wole na spokojnie wszystko dograc. :naughty:

Co do fotek, to fotki z manulanych obiektywow M42 (zeiss jena) z lat 70 i 80. Potem obrobka w Adobe Lightroom. Zabawa suwakami :-)

Opublikowano

Świetne :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

porażająca jakośc fotek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.