Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI


AdamsDH

Rekomendowane odpowiedzi

To nie hak, to parktronic :-) :kox::naughty: :gwizdanie:

Felgi juz sa, ale czekam na lato. Musze jeszcze kupic jakies ladne oponki.

Co do listwy z klapy, to mi sie podoba i pasuje ogolnie do calosci IMO. :good:

Hak bym zdemontowal ale nie mam klucza :mysli:

Zastanawiam sie tez nad sciemka szyb jednak (ale wszystkich 7) jednak z tym pewnie tez do wiosny poczekam no i na doplyw gotowki jakis :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze, jakis namiar na dobry i tani :evil: warsztat gdzie sciemnia mi szybki dobra folia za rozsadna kaske? Chce sciemnic szybki wszystkie poza czolowa coby nie bylo widac co w srodku :-) :evil: :evil: :naughty:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 07:31_________________________________________________Zdekodowalem sobie ostatnio swoja niunie i sie zdziwilem bo mam dwa takie wpisy:

C8N = Alloy wheels 7.5J x 18

H6S = Tires 195/65 R15 V

Jak to sie ma do siebie ? Naciagneli te 15tki na 18tki jak majtki?

No i niestety mam zawieche 1BA :no::confused4: zamiast 1BE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś teraz (do 17:00 dziś) w okolicach Świdnicy?

Bo wujek Freon chętnie by zobaczył jak Twoje Q radzi sobie w taki śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No snieg jest naprawde konkretny. Jestem w SWD codziennie wiec odezwij sie do mnie jak bedziesz w SWD jeszcze.

Q hula az milo, ale ogolnie to nie swiruje, bo jak codziennie smigam 100km to sie swoje naogladam i sie odechciewa :confused4:

BTW pozdrowienia dla drecha z czarnej A8 (stary model) na poznanskich blachach, ktory dzis na blocie wyprzedzal na czolowe z 20 razy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie chodzi tu o arabski drift, czy inne akcje godne Jubego z Calibry... chodzi mi jedynie o porównanie np. mojej 1.9 ośki z Twoją Q - bo takiego doświadczenia nie miałem nigdy.

Będę następnym razem w okolicy to się może jakoś ustawimy tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cisnę do Wro, niestety... A koło Walimia p.o.l.e.c.a.m!!! -Byłem wczoraj, naprawdę ładnie, zobacz 2 foty na wAłbrzych-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na weekend tez jestem (jak zawsze) we wro, wiec mozemy sie na jakis placyk ustawic.

Wczoraj bylem w Jugowie :kox: i Rzeczce :kox: :kox:. Pobiegac z aparatem foto oraz troche sie poslizgac w bezpiecznych warunkach na serpentynach. Jak co zime, droga do Jugowa :notworthy: Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mam jeszcze do zrobienia sporą czytankę o dzieciach... ale jak już będę po, wtedy umówimy się jakoś koło Świdnicy, Rzeczki i zrobimy testy: Perła vs Żaba - zarzucimy film na jołtjub co by definitywnie pokazać, dlaczego Q jest tak za***iste :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Cie dzis w Pszennie okolo 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Dokladnie, wlasnie mialem dzis rano napisac, ze Cie widzialem ale mam urwanie glowy.

O 6.50 mijalem Cie kolo cukrowni.

Codziennie mijam 2 razy dwie zaby ale na blachach DSW a dzis z nienacka DB, hehe

Szkoda, ze nie masz CB, wywolywalem Cie :-D

Pozdro. [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 14:01_________________________________________________Nowe fotki dodane, zapraszam do komentowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że taki blokers teraz :tongue4:

To na swiatecznych goscinnych wystepach :naughty: w stolicy.

Ja, to jak wolny ptak, to tu to tam :gwizdanie: :-)

A jak sie Wam widza takie szprychowane laczki w :a4fan:? Bylem pelen obaw ale mi sie podoba... musimi sie podobac :evil: bo kupowalem w ciemno. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba, to najważniejsze. Mój ideał to s-line. Ale Twoje też są dobre, choć bardziej w stylu niemieckiego massive tunningu, ja zawsze preferuję to, co wypuściło Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba, to najważniejsze. Mój ideał to s-line. Ale Twoje też są dobre, choć bardziej w stylu niemieckiego massive tunningu, ja zawsze preferuję to, co wypuściło Audi.

Ja tez jestem za tym aby nie robic z furki choinki. Jednak fele, jezeli pasuja i nie sa masakrycznie przesadzone, to przelkne. Szczegolnie, ze komplet 4 szt udalo mi sie anabyd w cenie jednej feli ori s-line:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pozazdroscic Audika !!!!!!!!!!

Sliczna ta twoja bryczka .Gratulacje no i swietne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...