-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
Masz auto typowe dla wiejskiego panka, a chyba nie o to Ci chodziło... Przykro patrzeć jak audi a4 robi się autem pokroju calibry,golfa II/III i bmw e36 :ranting1: przynajmiej byś miał swoje zdanie a nie coś mówisz a potem to obracasz jak kota ogonem!!! :ranting1:
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
człowieku jakbyś poczytał cały wątek to byś wiedział ze mi grill kamei, i te lampy też się nie widzą, ale pomału audi kupiłem w tym za***nym pakiecie wiejskiego tuningu, a że jest w niej pare spraw technicznych do dociągnięcia, to najpierw muszę je postawić jako priorytet !!! następnie wezmę się za przód który będzie cały zmieniony na po-lift, teraz rozumiesz ! więc nie wyjezdzaj mi tu że zepsułem auto bo takie je kupiłem,
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
to przejedz się buforową, powyżej 80
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
szczerze mówiąc po naszym mieście tzn. WROCLAW, na 17" nie da rady jechać szybciej niż inni jak chce się mieć proste 17" a co do przyśpieszenia auta poza terenem zabudowanym, to mam kilka ale, z tym że jak chcę pojechać szybko to siadam w jaguara, a jak się polansować to audi :gwizdanie:
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
felgi nie wystają są idealnie spasowane, a co do lamp to pisałem ze juz poluje na polifty !! jednak znalazłem chwilę żeby wypolerować, maleństwo wyszła miodzio, zdjęcia jutro dodam ze względu na dzisiejsze % i ciemność hehe [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 08:06_________________________________________________
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
wiesz co narazie brweki zostają ściągne je razem z lampami jak już kupię polifty no i oczywiście atrapa :gwizdanie:
-
[B5 AJL] Black Arrow :) Czas sie pochwalić
ładna sztuka jak dla mnie to tylko szyba czarna i jakieś pełniejsze polerowane koło
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
chyba masz rację :> http://www.polskajazda.pl/Samochody/Jaguar/S-,Type/38734no i zapodaje jakieś fotki, pierwsza jeszcze na starych oponach, druga zaś po zmianie na 225/45 zr17 co o tym myslicie? aha polerka dopiero w sobotę będzie robiona ze względu na chwilowy brak czasu
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
za roVera??? sory - niedopatrzenie w takim razie + za jaguara a z kąd wiesz że mam jaguara???
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
NIE SPAMOWAĆ WĄTKU !!!!!!
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
panowie nie spamować mi wątku !!![br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 22:14_________________________________________________ za roVera???
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
witam odświeżam wątek, dzisiaj a4 poszła do malowania prawego tylnego błotnika (rysa parkingowa poprzedniego właściciela), po powrocie w piątek, czeka na nią 300g farecli 3g, maszyna i moja ręka hehe, w sobote zakładam opony 225/45zr17, i przepoleruje ranty przy okazji dzisiaj kupiłem dekielki na felgi orginalne audi wzór rs-line, i nowe czarne dywaniki do srodka. dodatkowo audiczka zyskała radio bluepunkt melburne mp74, i zestaw helixa, w domciu czeka tuba Magnat Bull Power 1200w rms!!! jednym słowem pomału do przodu
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
ktoś tam mówił o zdjęciach wysokiej rozdzielczości więc są, takie troche przykurzone audi, ale wkońcu po weekendzie
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
moje tylne to oryginały dymione in pro, super wyglądają z ciemną szybą dlatego chyba ich nie zmienie na polift, puki co chcę zakupić lampy przednie lifty i gril dzisiaj kupiłem opony 225/45zr17
-
[ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
kierowcy nie jest przyciemniona posiada tylko pas górą [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 21:08_________________________________________________policja niech łapie przestępców a nie się xenonami zajmuję hehe
many
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta