Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie nie moze obejsc sie bez podziekowan dla pablo_9 za pomoc :good:

zmienilem radio na concerta zeby pokazywalo info na fisie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dscf5007z.th.jpg przycisk.th.jpg

miodzio wyszlo, duzo sie nawkurwiales z pasownaiem :naughty::polew: :polew: :naughty:, dobrze przylegaja zaslepki?

u mnie tez miodzio wyszło :kox::decayed: a z pasowaniem to ni mielismy kłopotów.Praca na pełnym luzie szła :)

Tak zderzaczek przedstawia sie u mnie ze spryskami jutro mysle cykne fotkę jak bedzie na aucie to wyglądac :decayed:

dsc05215hs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gicior :good: ja musze tylko przemalowac zaslepki bo troszke sie roznia :naughty::decayed: ale to od razu chyba lustre pójdą w kolor..... jak

narazie walcze z kierownica multifunkcyjna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danke :notworthy: podziekowania dla mrogal'a za pomoc :notworthy::good:

moje zaslepki również sporo odbiegaja od mojego koloru auta ale to chwilunek kiedy bedzie i sie przemaluje :wink4:

a kiere jaką pchasz ?? trojramienna z multi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rarytaśny gadżecik :cool1:

no taki rarytasny ze nikt nie wie jak ja podlaczyc :naughty: prawie pol dnia walczylem ale sie udalo :decayed: wszystko smiga, tylko przed zalozeniem i tak musze ja obszyc i moze sie pokusze o podlaczenie tego podgrzewania wew. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz co tam siedzi za moduł ???

ja mam kiere od s4 ale przyciski można by dorezac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modul to plytka elektroniczna wewnatrz kiery, co do numeru to wyglada to u mnie tak: audi nr: (i nie ma nic)

poduszki nie ruszalem ale rozkrecilem cala reszte w drobny mak (na 6 czy 7 czasci) i w porownaniu do stare kiery takiej samej bez mf moze jedna czesc bym mogl podmienic cala reszta sie czyms roznila, takze niewiem czy gra warta swieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, fajny mod... :good:

Sam się na początku roku zastanawiałem nad tą kierą ale z braku info nie podjęłam się zadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multifunkcja zalozona i podlaczona wszystko dziala :naughty:

p120710174501.jpg

nastepny mod to wyjeb@nie sreberek bo jest porazka z ta tasma szkoda kasy na to... dostalo troche slonca i klej wyplynal, i jakas zakrotka sie zrobila ta gorn listwa..... trzeba bedzie szukac ori..... bo nawet fajnie to na czerwonym wyglada....

p1207101743.jpg

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________co powiecie o jasnej skorze? do czerwonego koloru?[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:47_________________________________________________np taka http://moto.allegro.pl/item1102491219_jasna_skora_audi_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multifunkcja zalozona i podlaczona wszystko dziala :naughty:

p120710174501.jpg

nastepny mod to wyjeb@nie sreberek bo jest porazka z ta tasma szkoda kasy na to... dostalo troche slonca i klej wyplynal, i jakas zakrotka sie zrobila ta gorn listwa..... trzeba bedzie szukac ori..... bo nawet fajnie to na czerwonym wyglada....

p1207101743.jpg

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:44_________________________________________________co powiecie o jasnej skorze? do czerwonego koloru?[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:47_________________________________________________np taka http://moto.allegro.pl/item1102491219_jasna_skora_audi_a4.html

znajomek to sprzedaje, mysle ze z ceny mozna urwac skorka w niezlym stanie, tylna kanapa skladana, ma tez polke jasna do tej skorki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naradie mi chodzi o opinoe jak taka jasna skora by wygladala w czerwonym aucie.... moze szukac czarnej? chociaz jakos tajasna mnie przekonuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

no naradie mi chodzi o opinoe jak taka jasna skora by wygladala w czerwonym aucie.... moze szukac czarnej? chociaz jakos tajasna mnie przekonuje

jasna....koniecznie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multifunkcja zalozona i podlaczona wszystko dziala :naughty:

p120710174501.jpg

:oklaski: kiere gdzie obszywałeś?

Jasna skóra ma coś w sobie :good: Szukaj koniecznie kubełów bo jakoś naleśniki nawet w skórze do mnie nie przemawiają :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu nie obszywalem bo nie mialem czasu, pomalowalem tym preparatem do renowacji skory.....[br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 08:52_________________________________________________podtlenek zalozony :polew: teraz mozna jezdzic przy +34...

p1307100939.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podtlenek zalozony :polew: teraz mozna jezdzic przy +34...

p1307100939.jpg

+34.7 to ja mam na biurku teraz w pracy :wallbash:

ja bym zmienil kierownice na polift

Chyba nie po to Przemek montował multifukcję :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...