Treść opublikowana przez Wisnia_xDD
-
[ALL B5] Moje A4 seria
To jest robota tapicera więc nic Ci nie wytłumaczę aczkolwiek materiał jest z gąbką a koszt nie był zbyt duży, o ile pamiętam 200 zl wszystkie drzwi
-
[ALL B5] Moje A4 seria
lepiej wymień, napewno taniej bedzie niz pozniej gdy sie urwa bo moga narobic wiele szkod
-
[ALL B5] Moje A4 seria
górny wahacz pękł i niestety przegub z półośką też trzeba było wymieniać, co do wahacza to roboty nie dużo tylko że trzeba było lawete wzywac i na wózek bo inaczej by sie poniszczyło więcej elementów a co do podświetlenia to jeszcze zobacze bo plany stoja w miejscu bo mysle nad innym autem troche
-
[ALL B5] Moje A4 seria
Auto sprzedane, temat OUT
-
[B5 AFN] Dymienie + brak mocy - ustepuje po szybkiej jezdzie na autostradzie...
tez cos takiego mam u siebie i prawdopodobnie to zawor egr czy jakos tak
-
[B6 AWX] A4 b6 1.9t di odpala i gaśnie
immobilizer sie psuje, u mnie to samo bylo, u elektryka 20 zl i zrobili
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ja bym zmienil kierownice na polift
-
[B5 ADR] Moja audiczka
ja na Twoim miejscu najpierw bym pomalował ten tylni zderzak bo paskudnie to wygląda taki przetarty a tak to samochodzik fajny
-
[ALL] Gdzie jest czujnik temp dachu i temp w nagłówkach??
Czujnik temperatury dachu znajduje sie za lusterkiem pod lampka podswietlenia przynajmniej tak mi mowil gosc co wymienial ten czujnik w mojej a4
-
[ALL B5] Problem z klimą
u mnie tez na komputerze wywalilo blad ze walniety jest czujnik temperatury dachu. znajduje sie on za lusterkiem a objawy sa takie ze nawet przy 20 stopniach daje zimnym
-
[ALL B5] Moje A4
No juz tylo dni mozna odliczac do 20 ;]
-
[ALL B5] Moje A4
Po dwoch latach eksploatacji przesiadam sie na Vw Sharana 1.9TDI
-
[B5 AFN] Szum z silnika [video] - rozwiązanie: kompresor
Jak u dołu słychać mocniej to być może nieszczelność w układzie klimatyzacji jeśli ją posiadasz
-
[ALL B5] Moje A4
Autko kupilem dwa lata temu i mialem zamiar duzo w nim zrobic lecz z braku czasu jedynie obszylem boczki drzwi nowym materialem.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprężarki klimy
chciałbym się dowiedzieć czy można wymienić łożyska w sprężarce klimatyzacji czy konieczne jest kupno drugiej sprężarki
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
u mnie tez tak bylo i sie okazalo ze śruba łącznika stabilizatora była nie dokręcona i się wyrobiła a wydawało się że dźwiek pochodzi ze srodka samochodu
-
[B5 AJM] Sam gaśnie
u mnie po zapaleniu tez gasl i sie okazalo ze to wina immobilajzera
-
[ALL B5] Brak mocy
Przy kłopotach z turbiną by kopciło na czarno a nie przy wtryskach ;]
-
[ALL B5] Brak mocy
Mam Audi A4 1,9TDI i od pewnego czasu pojawił się pewien problem. Przy bardziej dynamicznym wyjeżdżaniu ze skrzyżowania silnik zaczyna dziwnie pracować, z tłumika wydostaje się biały dym, po czym auto traci moc i trzeba wyłączyć i ponownie uruchomić silnik. Moje pytanie jest takie czy to wina wtrysków czy może turbina się zacina? Dzisiaj wymieniłem filtr paliwa lecz dalej jest tak samo. uzupelnij profil - prefix silnika [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Augustów] Witam wszystkich