Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie bylo by tego wiecej, ale niestety jestem bardzo ograniczony czasowo :confused4: ale cos tam zawsze do przodu, mam nadzieje ze uda mi sie w tym tygodniu ogarnac chrom dookola szyb (ori) bo te tasiemki na ktore trafilem na allegro to lipa ze niewiem ale tak jak pisalem wyzej nakleilem zobaczylem... spodobalo sie - szukam ori :naughty:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:31_________________________________________________

dscf5803r.jpg

dscf5804r.jpg

zdjcie0230.jpg

zdjcie0229k.jpg

zdjcie0226u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do MADE IN CHINA, ciekawe czy podróba, czy ori były robione w chinach :mysli:

oglnie beka z tego :polew: i wcale ta lampka taka p&p nie jest bo niestety potrzebne sa dluzsze sruby do przykrecenia i dziury nie pasuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na final..

1227707836.jpg

12277078361.jpg

moze pozniej jak troche odkurze auto to zrobie fotki jak to w aucie wyglada... bo teraz mam tyle piachu ze moglbym piaskownice zrobic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na final..

1227707836.jpg

12277078361.jpg

moze pozniej jak troche odkurze auto to zrobie fotki jak to w aucie wyglada... bo teraz mam tyle piachu ze moglbym piaskownice zrobic :wink4:

za***iście Ci to wyszło :slina:, co to za materiałek użyłeś, sam robiłeś czy oddawałeś gdzieś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro i to koles 50 km od emnie sprzedawal do tego 4 komplatne boczki ze wszystkim nawet z glosnikami pod bosse od EU :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro i to koles 50 km od emnie sprzedawal do tego 4 komplatne boczki ze wszystkim nawet z glosnikami pod bosse od EU :naughty:

skolko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro i to koles 50 km od emnie sprzedawal do tego 4 komplatne boczki ze wszystkim nawet z glosnikami pod bosse od EU :naughty:

skolko?

what?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro i to koles 50 km od emnie sprzedawal do tego 4 komplatne boczki ze wszystkim nawet z glosnikami pod bosse od EU :naughty:

skolko?

what?

ile dzingow zabuliles za to? pasuje mi do planu na moje wnetrze :kox::good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki tez czerwone :?:

nie czarna skora[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________http://img826.imageshack.us/i/12277078362.jpg/

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:18_________________________________________________jakby kogos te listwy interesowaly to moge odsprzedac

[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:19_________________________________________________

przerzucam allegro codziennie prawie, a ich nie widziałe, w jakim dziale wisiały :mysli:

http://moto.allegro.pl/przepiekne-skorzane-fotele-z-audi-a4-s-line-i1227707836.html jeszcze ich koles nie zdial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...