Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie czytałem wszystkiego ...bo po co :embarrassed:

:bicz:

:decayed:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie czytałem wszystkiego ...bo po co :embarrassed:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Sorki Przemek za OT

Opublikowano
nie czytałem wszystkiego ...bo po co :embarrassed:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Sorki Przemek za OT

Również sorki i jeszcze raz gratuluję! Dobrze, że w niedziele będziesz, to się szybko na żywo zobaczy. Dropsone magik kujawsko pomorskiego! :gwizdanie:

Opublikowano

No dropsone.. na prawde robi wrażenie.. chetnie zobacze live..

Opublikowano
  • Autor

A Bose już zamontowane?

ale Go sprzedałeś :polew:

Przecież Dropson sam pisał że dostał boczki z głośnikami Bose :gwizdanie:

Jestem ciekaw różnicy, słyszałem wiele opini, bardzo rozbieżnych, nareszcie ktoś u nas będzie maił i będzie można samemu się przekonać...

kurcze zeby to bosse podpiac bylo tak prosto.... glosniki w tylnych dzwiach sa ale brakuje jeszcze pare gratow zeby to wszystko zagralo, i w sumie nie wiem czy bede sie w to bawil..... a jak chcesz posluchac jak to gra to marcin ma u siebie bosse

Opublikowano

chcesz to mam na zbyciu kilka metrów dobrych kabli miedzianych dość grubych

za friko oddam bo i tak leżą.spokojnie powinni sięgnąć od radia do tylnej półki

Opublikowano
  • Autor
:no: na razie nic z audio nie zmieniam
Opublikowano

Dropson furka :good:

Szacunek za zaciecie w rezaniu :notworthy:

Opublikowano

Gratuluje autka... szacunek :good:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa juz 3 tugodnie czekam ze chromem dookola szyb i lipa... niby dzisiaj ma byc... zobaczymy

Opublikowano

możesz napisać coś dokładniej odnośnie tej lampki na podsufitce? z czego ona jest polift b5 czy a6? i jak wyglądało podłączenie duży kłopot? pozdro

Opublikowano

możesz napisać coś dokładniej odnośnie tej lampki na podsufitce? z czego ona jest polift b5 czy a6? i jak wyglądało podłączenie duży kłopot? pozdro

poszukaj na allegro, wiszę te lampki za 199zł chyba.

dropsone - taborety kox :kox:

a chrom mam nadzieję, że ori? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

możesz napisać coś dokładniej odnośnie tej lampki na podsufitce? z czego ona jest polift b5 czy a6? i jak wyglądało podłączenie duży kłopot? pozdro

poszukaj na allegro, wiszę te lampki za 199zł chyba.

dropsone - taborety kox :kox:

a chrom mam nadzieję, że ori? :decayed:

chrom ori dlatego taki problem

możesz napisać coś dokładniej odnośnie tej lampki na podsufitce? z czego ona jest polift b5 czy a6? i jak wyglądało podłączenie duży kłopot? pozdro

http://moto.allegro.pl/item1173954331_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html

ale wcale taka p&p to nie jest bo nie pasuja dziury na sruby..... ale nie jest to niewiadomo jaki problem :ad:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 10:40_________________________________________________udalo sie znalesc chwile na umycie auta, po dwóch miesiącach :naughty:

zdjcie0244x.jpg

zdjcie0245i.jpg

Opublikowano

prezentuje sie :good:

Opublikowano

lusterka i klamki w kolor - jak najszybciej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem, i zaslepki spryskow..

Opublikowano

dropsone dolny chrom widzę już siedzi :good:

Opublikowano
  • Autor

siedzi i kuzwa czekam za reszta i sie nie moge doczekac, a juz mam zaplacone, mialy byc w piatek a tu lipa...

Opublikowano

no jestem ciekaw jak Ci to wyjdzie (trzymam kcuki żeby wszysło :kox:) ja się poddałem z montażem ori chromu, nie mogłem dostać tego nad linią dachu.

jak będziesz monotwał chrom nad drzwiami na tą listwę czy będziesz ją sciągał i jak z tylną szybką ?

Opublikowano

Lustereczka i klamki na czerwono i bedzie malina :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.