Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pierwsze co zrobiłem pod machą jak kupiłem auto to wywaliłem tą osłone filtru powietrza bo mie wkur..ało jej drżenie :decayed: leży sE gdzieś teraz w garażu :)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja na filtr powietrza bede mial jeszcze inna :>

jaka?

Opublikowano

ja na filtr powietrza bede mial jeszcze inna :>

pewnie taką :decayed:

osona.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

no a to wlasnie nie jest ta z vr5?

Opublikowano

jak juz bedzie u mnie to wrzuce fotke, napewno nie bede w niej musial nic rezac zeby ja zamocowac :tongue4:

Opublikowano

tak jest :naughty:

Opublikowano

jak juz bedzie u mnie to wrzuce fotke, napewno nie bede w niej musial nic rezac zeby ja zamocowac :tongue4:

zmartwie Cie bo będziesz musiał zrobić cos takiego :naughty:

beifahrerseite-1.jpg

i

beifahrerseite-2.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

black edition......

zdjcie0306j.jpg

ale te zimowki glosne, juz mnie ciul strzela...

Opublikowano
:good: stylowo :naughty:
Opublikowano

ale te zimowki glosne, juz mnie ciul strzela...

Może wyząbkowane?

Opublikowano
  • Autor

nie sa one nowe, ale bierznik maja niezly i w zeszlym roku nie mialem wiekszych problemow jak spadl snieg... no trudno cos za cos... ta zime jeszcze sie przemecze

Opublikowano

nie sa one nowe, ale bierznik maja niezly i w zeszlym roku nie mialem wiekszych problemow jak spadl snieg... no trudno cos za cos... ta zime jeszcze sie przemecze

:naughty: ja też, a za rok 16", bądz 17" :decayed:

Opublikowano

Witam a jaka cena jest za te 16 kolego :gwizdanie:

Opublikowano

jak juz bedzie u mnie to wrzuce fotke, napewno nie bede w niej musial nic rezac zeby ja zamocowac :tongue4:

zmartwie Cie bo będziesz musiał zrobić cos takiego :naughty:

beifahrerseite-1.jpg

i

beifahrerseite-2.jpg

:decayed:

jak juz mowilem wczesniej, bede mial inna oslone w ktorej nie bede musial nic rezac :tongue4:

czytaj ze zrozumieniem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak juz bedzie u mnie to wrzuce fotke, napewno nie bede w niej musial nic rezac zeby ja zamocowac :tongue4:

zmartwie Cie bo będziesz musiał zrobić cos takiego :naughty:

beifahrerseite-1.jpg

i

beifahrerseite-2.jpg

:decayed:

jak juz mowilem wczesniej, bede mial inna oslone w ktorej nie bede musial nic rezac :tongue4:

czytaj ze zrozumieniem :decayed:

jak ogarniesz te oslony to daj znac

Witam a jaka cena jest za te 16 kolego :gwizdanie:

600 za opony - sa igielki i 600 za felgi jak by kolor nie odpowiadal to mozemy sie dogadac i moge je pomalowac na lakierni ale baza+lakier nie proszkowo jak sa teraz, na komplet bedzie oczywiscie jakas znizka

Opublikowano

jak juz bedzie u mnie to wrzuce fotke, napewno nie bede w niej musial nic rezac zeby ja zamocowac :tongue4:

zmartwie Cie bo będziesz musiał zrobić cos takiego :naughty:

beifahrerseite-1.jpg

i

beifahrerseite-2.jpg

:decayed:

jak juz mowilem wczesniej, bede mial inna oslone w ktorej nie bede musial nic rezac :tongue4:

czytaj ze zrozumieniem :decayed:

myślisz o tej od eski :mysli:

Opublikowano

Hmm A-rek to jak żadna z tych

http://www.passatplus.de/umbauten/motorabdeckung/motorabdeckung.htm

to niewiem o jakiej mówisz :no:

Więc czekam na fotke :rolleyes: ja nabyłem tą co wkleiłem, poza zrobieniem mocowania na klips nic nie trzeba przerabiać do AFNa, a zakrywał cała przestrzeń ze strony pasażera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa dzisiaj zakladalem grzane d*py do tych moich kubelkow.... i myslalem ze mnie ciul strzeli.... normalnie zalozenie/wyciagniecie mat i zlozenie fotela zajmuje mi niecale 2h (jeden fotel) a dzisiaj z jednym kublem pierdoczylem sie prawie 4h... jutro walka z drugim :gwizdanie:

Opublikowano

kuzwa dzisiaj zakladalem grzane d*py do tych moich kubelkow.... i myslalem ze mnie ciul strzeli.... normalnie zalozenie/wyciagniecie mat i zlozenie fotela zajmuje mi niecale 2h (jeden fotel) a dzisiaj z jednym kublem pierdoczylem sie prawie 4h... jutro walka z drugim :gwizdanie:

torxy przy laczeniu gory z dolem ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa dzisiaj zakladalem grzane d*py do tych moich kubelkow.... i myslalem ze mnie ciul strzeli.... normalnie zalozenie/wyciagniecie mat i zlozenie fotela zajmuje mi niecale 2h (jeden fotel) a dzisiaj z jednym kublem pierdoczylem sie prawie 4h... jutro walka z drugim :gwizdanie:

torxy przy laczeniu gory z dolem ? :naughty:

po dwoch godzinach skaplem sie ze krece nie w ta strone :decayed::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.