Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: brawo za te obwódki jest :kox:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good: brawo za te obwódki jest :kox:

dokładnie :wink4:, jakoś nie lubie chromu, ale przy tym czerwonym wygląda spoko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja tez do konca nie bylem przekonany jak to wyjdzie na czerwonym i dlatego najpierw zdecydowalem sie na chrom z metra, wygladalo dosc fajnie do momentu az klej nie wyplyna :thumbdown: i wtedy zapadla decyzja o zalozeniu ori chromu i nie zaluje :good:

Opublikowano

ja tez do konca nie bylem przekonany jak to wyjdzie na czerwonym i dlatego najpierw zdecydowalem sie na chrom z metra, wygladalo dosc fajnie do momentu az klej nie wyplyna :thumbdown: i wtedy zapadla decyzja o zalozeniu ori chromu i nie zaluje :good:

i bardzo dobrze :good:, jak wpadną jeszcze te Avusy, to bedzie koksik, tylko gleba by stykła troszkę większa niz u tego hamerykańca z pierwowzoru :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Opublikowano

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Opublikowano

Cal za małe ;)

Opublikowano

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

dokladnie wtedy w Bydgoszczy mialem porownanie z 18 Topora i jest fajny efekt, dlatego beda 18" tylko wydaje mi sie ze przy takich kolach przydalo by sie troszke dlubnac w silniku, chociaz tak delikatnie - wywalic kata i zaslepic egr, 216 + program.... zobaczymy narazie szukam felg

Opublikowano

mam juz kupiony gwint weitaca -35 do -70 to sie to jakos ustawi :decayed:

Bedzie elegancko :good:

ja Ci pogonie moje avusy jak chcesz :decayed:

Cal za małe ;)

Dokładnie, Avusy w 17 nie robią szału, w 18" jest już spoko :wink4:

dokladnie wtedy w Bydgoszczy mialem porownanie z 18 Topora i jest fajny efekt, dlatego beda 18" tylko wydaje mi sie ze przy takich kolach przydalo by sie troszke dlubnac w silniku, chociaz tak delikatnie - wywalic kata i zaslepic egr, 216 + program.... zobaczymy narazie szukam felg

ja się turlam na 18", i zecior daje rade :wink4:, szału nie ma, ale i na 15" go nie było :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak nie jedzie to niech chociaż wyglada :kox:

Opublikowano

jak nie jedzie to niech chociaż wyglada :kox:

trzymam się tej zasady już jakiś czas :gwizdanie:, a co wychodzi :mysli:

Opublikowano
  • Autor

zdjcie0348.jpg

zdjcie0350e.jpg

i jak? ide obklejac tylny slupek :naughty:

Opublikowano

zdjcie0348.jpg

zdjcie0350e.jpg

i jak? ide obklejac tylny slupek :naughty:

a co to, co to?

Opublikowano
  • Autor

material taki sam jak na podsufitce i przednich slupkach :naughty:

Opublikowano

material taki sam jak na podsufitce i przednich slupkach :naughty:

o jebaka :naughty:, ładnie CI to wyszło :decayed:, na czym kleiłeś ten materiał?

Opublikowano
  • Autor

material byl juz razem z gabka, to samo co na podsufitce, puszka butixu i jazda, i chyba musze zakonczyc na dzisiaj bo w bani mi sie juz jeb**^e od tego wachania :kox:

Opublikowano

material byl juz razem z gabka, to samo co na podsufitce, puszka butixu i jazda, i chyba musze zakonczyc na dzisiaj bo w bani mi sie juz jeb**^e od tego wachania :kox:

ja myślę o przeklejeniu całej podsufitki tylko nie wiem czy sam to ogarnę :gwizdanie:, narazie i tak mi się pochrzaniły plany bo muszę kupić ori zawias, bo mi się coś tylnie amorki posrały w gwincie :thumbdown:

Opublikowano

Fajna furka, nic tylko pozazdrościć koledze :tongue4:

Mam pytanko odnośnie trzech osłon które ma zamontowane na silniku po:

1) w jaki sposób zamatowałeś osłonę na akumulator i zbiorniczek płynu hamulcowego (i skąd, żeś ja wytrzasną), która jest połączona z podszybiem

2) skąd wytrzasnąłeś osłonę, która znajduje się z prawej strony i jest pociągnięta od zbiorniczka płynu do wycieraczek do zbiorniczka płynu wyrównawczego i czy musiałeś mocować ja w jakiś magiczny sposób, bo nie widziałem takiej u nikogo innego.

3) i znowu skąd (z jakiego modelu) masz osłonę znajdującą się z lewej strony obok turbiny ?

74677695.jpg

Opublikowano
  • Autor

1 kompletne podszybie z polifta 99-01 (4 elemanty)

2 oslona z passata vr5

3 audi 1,8T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.