Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak mi sie przypomnialo....

dscf5861.jpg

dscf5862.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:37_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

do czerwonego auta pasuje :decayed:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Felgi niech normalne założy się będzie nadawał :decayed: nawiązując do promocji świątecznej :naughty::wink4:

Opublikowano

Felgi niech normalne założy się będzie nadawał :decayed: nawiązując do promocji świątecznej :naughty::wink4:

toz ma zakupione avuski 18'' :naughty:

Opublikowano

toz ma zakupione avuski 18'' :naughty:

dobrze bardzo dobrze :decayed: nie chce mi się czytać :decayed:

Opublikowano

Felgi niech normalne założy się będzie nadawał :decayed: nawiązując do promocji świątecznej :naughty::wink4:

toz ma zakupione avuski 18'' :naughty:

AVUSKI :kox:

III ? :cool1:

Opublikowano

pokazał na 25 stronie :decayed:

na moje oko to nie III :)

Opublikowano

nie to nie III ale są :kox:

Opublikowano

kwestia gustu, u mnie miały być RS6 a wpadły avusy III, gdyby to były II to bym nie kupił

ale i tak je zmieniam :decayed:

Opublikowano

kwestia gustu, u mnie miały być RS6 a wpadły avusy III, gdyby to były II to bym nie kupił

ale i tak je zmieniam :decayed:

III 18 cali ? :mysli: napisz PW ile za nie chce ;)

Opublikowano
:wink4:, bedzie pięknie :decayed:
Opublikowano
  • Autor

pokazał na 25 stronie :decayed:

na moje oko to nie III :)

:decayed:

nie to nie III ale są :kox:

sa takie bo sa naprawde w dobrym stanie i wyrwalem je ze dobre pieniadze....

juz sie niemoge doczekac kiedy sie cieplo zrobi :wink4:

Opublikowano

juz sie niemoge doczekac kiedy sie cieplo zrobi :wink4:

tak tak :sarcastic:

zglebujesz autko i jadąc w koleinach zobaczysz ile to nerwów i potu kosztuje :kox:

no chyba że szaleć nie będziesz z tym gwintem i zostawisz mu trochę prześwitu :evil:

Opublikowano
  • Autor

juz sie niemoge doczekac kiedy sie cieplo zrobi :wink4:

tak tak :sarcastic:

zglebujesz autko i jadąc w koleinach zobaczysz ile to nerwów i potu kosztuje :kox:

no chyba że szaleć nie będziesz z tym gwintem i zostawisz mu trochę prześwitu :evil:

bedzie dobrze :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 10:39_________________________________________________rozmawiealem z Marcinem i on mowil ze nie ma tragedii, ale i tak uwazec trzeba

Opublikowano

no u mnie była tragedia ze względu na seryjne amory....jak zabujało budą to na asfalcie sie zatrzymywała :wallbash:

wysokich koleinach jest najgorzej bo praktycznie cały czas miską po asfalcie się szura :disgust: i tutaj chyba nie robi czy amory seryjne czy utwardzone :wink4:

Opublikowano

w glebokich koleinach jedzie sie po garbach na glebie :naughty:

dropsone gratki fury i podziwiam za checi do modzenia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w glebokich koleinach jedzie sie po garbach na glebie :naughty:

dropsone gratki fury i podziwiam za checi do modzenia :)

dzieki, checi sa caly czas tylko z kasa gorzej.... ale mysle ze praktycznie mam wszystkie graty na przyszly rok, ewentualnie moze jakies male pierdolki wpadna.... typu lustra i klamki w kolor...[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:20_________________________________________________zdjcie0379.jpg

zdjcie0380n.jpg

udalo mi sie dzisiaj wytlumic przednie dzwi i przeciagnac grubsze kable z dzwi do slupka pod bose... :evil:

Opublikowano

eee będzie komfort :decayed:

Opublikowano

Co to za maty ??

Ja takimi czarnymi z allegro obklejałem to od słońca(ciepła) mi się porozlewały i powyginały w środku, aż w końcu odkleiły się i opadły na dno.

Opublikowano
  • Autor

maty dekarskie takie z rolki 10m ale nie pamietam nazwy, ogolnie koles mowil ze sa dobre i jak dobrze odtluszcze blache to niepowinno byc problemu, ogolnie boje sie czy jak sie zrobi cieplo czy nie bedzie walilo w aucie.... ale duzo ludzi pisze ze nic nieczuc....

Opublikowano

maty dekarskie takie z rolki 10m ale nie pamietam nazwy, ogolnie koles mowil ze sa dobre i jak dobrze odtluszcze blache to niepowinno byc problemu, ogolnie boje sie czy jak sie zrobi cieplo czy nie bedzie walilo w aucie.... ale duzo ludzi pisze ze nic nieczuc....

nie czuc, tylko przykladaj sie do roboty :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.