Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ty nie miałeś czornych tych felg?

mam siwe 16 na sprzedaz :naughty:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:39_________________________________________________zdjcie0374i.jpg[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:40_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powiedz że to 18" :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

18"

Opublikowano

bogato :good: :good:

Opublikowano

czyli plan zrealizowany, wierna kopia amerykańca bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

chcialem 17 ale jak staly kolo siebie auta jozka i topora to mi wystarczylo, teraz trzeba zaczac kase odkladac, bo niewiem czy mi sie auto dzwignie na tych kolach :naughty: ale ciul jak nie jedzie to niech chociaz wyglada :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:49_________________________________________________

czyli plan zrealizowany, wierna kopia amerykańca bedzie :kox:

na ten rok napewno

Opublikowano

chcialem 17 ale jak staly kolo siebie auta jozka i topora to mi wystarczylo, teraz trzeba zaczac kase odkladac, bo niewiem czy mi sie auto dzwignie na tych kolach :naughty: ale ciul jak nie jedzie to niech chociaz wyglada :naughty:

zecior daje sobie radę na 18" szału nie ma, ale i na 15" zimówkach potworem to on nie jest :polew:

także bedzie spoko :good:

Opublikowano
zdjcie0374i.jpg

:buhaha::notworthy:

Opublikowano

18"

teraz szukaj czlowiek gwinta, bedzie lamac cyce w 18'' na sutej glebie

czysty12831731.jpg

Opublikowano

18"

teraz szukaj czlowiek gwinta, bedzie lamac cyce w 18'' na sutej glebie

czysty12831731.jpg

gwint już leży u Dropsonea, w garazu :kox:

Opublikowano

Przecież Przemek ma gwincik... czeka grzecznie na montaż :cool1:

Opublikowano

18"

teraz szukaj czlowiek gwinta, bedzie lamac cyce w 18'' na sutej glebie

czysty12831731.jpg

gwint już leży u Dropsonea, w garazu :kox:

ano tak supersporta, taki jak ja mam :polew: :polew:

wroooććć

weiteca :decayed:

fakk zapomnialem, to bedzie bogato :decayed:

Opublikowano

18"

teraz szukaj czlowiek gwinta, bedzie lamac cyce w 18'' na sutej glebie

czysty12831731.jpg

gwint już leży u Dropsonea, w garazu :kox:

ano tak supersporta, taki jak ja mam :polew: :polew:

fakk zapomnialem, to bedzie bogato :decayed:

on ma Gwint WEITECA :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jest gwint weiteca, sa kola, kompletne bose, tylko pogody niema... zeby to wszystko zalozyc

Opublikowano

jest gwint weiteca, sa kola, kompletne bose, tylko pogody niema... zeby to wszystko zalozyc

gwint i kółka zostaw sobie na wiosnę :good:

Opublikowano
  • Autor

jest gwint weiteca, sa kola, kompletne bose, tylko pogody niema... zeby to wszystko zalozyc

gwint i kółka zostaw sobie na wiosnę :good:

no, oto mi chodzilo :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:31_________________________________________________do tych felg beda potrzebne jakies dystanse? czy cos jeszcze innego?

Opublikowano

jest gwint weiteca, sa kola, kompletne bose, tylko pogody niema... zeby to wszystko zalozyc

gwint i kółka zostaw sobie na wiosnę :good:

no, oto mi chodzilo :good:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:31_________________________________________________do tych felg beda potrzebne jakies dystanse? czy cos jeszcze innego?

jakie tam ET?

Opublikowano

pewnie oponki :bag::polew:

Opublikowano
  • Autor

48

Opublikowano

48

no to dystansik by się zdał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.