Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to grooobo :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kuzwa dzisiaj zakladalem grzane d*py do tych moich kubelkow.... i myslalem ze mnie ciul strzeli.... normalnie zalozenie/wyciagniecie mat i zlozenie fotela zajmuje mi niecale 2h (jeden fotel) a dzisiaj z jednym kublem pierdoczylem sie prawie 4h... jutro walka z drugim :gwizdanie:

torxy przy laczeniu gory z dolem ? :naughty:

po dwoch godzinach skaplem sie ze krece nie w ta strone :decayed::naughty:

ostro sie tam bawicie :gwizdanie:

leb pewnie w srubie zjechany do bialego :decayed:

Opublikowano

kuzwa dzisiaj zakladalem grzane d*py do tych moich kubelkow.... i myslalem ze mnie ciul strzeli.... normalnie zalozenie/wyciagniecie mat i zlozenie fotela zajmuje mi niecale 2h (jeden fotel) a dzisiaj z jednym kublem pierdoczylem sie prawie 4h... jutro walka z drugim :gwizdanie:

torxy przy laczeniu gory z dolem ? :naughty:

po dwoch godzinach skaplem sie ze krece nie w ta strone :decayed::naughty:

ostro sie tam bawicie :gwizdanie:

leb pewnie w srubie zjechany do bialego :decayed:

:drunk:, nie ma lipy :polew:

Opublikowano
  • Autor

Reniu juz wiem czemu ten moj kubelek slobo trzymal :chytry:

zdjcie0326o.jpg

zdjcie0325u.jpg

urwal sie pret podtrzymujacy gabke, jutro musze podjechac do wujasa zeby mi to pospawal, ale najwazniejsze ze zalozylem grzane dupska, bo ponac ma przypizgac troche

no i jeszcze jedna fotka :decayed:

zdjcie0316.jpg

:naughty:

Opublikowano

Kurde Ty jesteś gość :blink::kox: No i gratuluję wreszcie dotartej fury :naughty:

Opublikowano

Reniu juz wiem czemu ten moj kubelek slobo trzymal :chytry:

zdjcie0326o.jpg

zdjcie0325u.jpg

urwal sie pret podtrzymujacy gabke, jutro musze podjechac do wujasa zeby mi to pospawal, ale najwazniejsze ze zalozylem grzane dupska, bo ponac ma przypizgac troche

no i jeszcze jedna fotka :decayed:

zdjcie0316.jpg

:naughty:

ładny wyniczek, mi brakuje jeszcze z 30k do tego stanu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze i tak to co jest na zagarach to i tak malo, w porownaniu z tym co auto przejechalo.... ale niema to jak stary zecior

Opublikowano

wydaje mi sie ze i tak to co jest na zagarach to i tak malo, w porownaniu z tym co auto przejechalo.... ale niema to jak stary zecior

to tak samo jak u mnie :decayed:

Opublikowano

I u mnie ;p

Opublikowano
  • Autor

zaciory to juz chyba tak maja :decayed:

Opublikowano

Najlepsze i tak, że patrząc na aukcje 90% B5 ma 186-192 tys :polew: 200 tys to chyba jakaś psychologiczna bariera :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

chrom mada faka montage done!!!! :naughty:

Opublikowano

Dropson czyli sprzedajesz mi chromy :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

pewnie mam listwy z drzwi 4 szt i 2 te krotkie z trojkatow za 200zl

Opublikowano

a te z dachu? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

te z dachu sobie zatrzymam :naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 10:03_________________________________________________

zdjcie0330.jpg

zdjcie03310.jpg

zdjcie0332b.jpg

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

w końcu się doczekałem :slina: teraz daj jakiś opis co musiałeś zrobić aby je założyć? dużo było rozbierania? :kox:

Opublikowano

Świetnie to wygląda :kox:

Żaden chrom z allegro nie umywa się do oryginału :good:

Opublikowano

dropsone :notworthy:

chrom dodaje wygląda autu

Opublikowano
  • Autor

w końcu się doczekałem :slina: teraz daj jakiś opis co musiałeś zrobić aby je założyć? dużo było rozbierania? :kox:

montaz gornych listew zajal mi 5h z przepychaniem paru samochodow, wykreceniem rozrusznika z c15.... i paroma innymi duperelami nie zwiazanymi z chromkami, ale zeby je wymienic to ja zrobilem tak: zdjalem nakladke ze slupka sierodkowego 4srubki, zdjecie maskownicy ze starej listwy tej co zekrywa nity, zdjecie plastiku tylnego slupka tego wewnatrz, wyciecie szyby, roznitowanie starej listwy, przynitowanie nowej, wszystkie otwor p&p, wklejenie szyby i poskladanie wszystkiego w odwrotnej kolejnosci, co do krotkich listewek na trojkatach, to sa one przyklejone na klej do szyb, bo niechcialo mi sie wymieniac trojkatow... co do montazu na dzwiach to zdjac tapicerke odkrecic i wyciagnac cala ramke z szyba, zdjac stare listwy u mnie byly na takie plastikowe spinki i przynitowac nowe, zlozyc dzwi i nastepne...

Świetnie to wygląda :kox:

Żaden chrom z allegro nie umywa się do oryginału :good:

i z pod tych napewno nie wyplynie klej :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 14:12_________________________________________________

dropsone :notworthy:

chrom dodaje wygląda autu

plan powoli sie spelnia.... jeszcze jak bym pogonil stare kola, te chromki co mi zostaly, i pare smieci.... to bym mogl zaczas szukac kolek na przyszly rok bo juz tylko ich mi brakuje :naughty:

n50519131010164523.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.