Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1) czyli rozumiem ze bez podszybia poliftowego osłony nie zamocujemy ?

2) i jakie magiczne sztuczki tutaj robiłeś ?? Co musiałeś pododawać lub usunąć czy weszła bez żadnych przeróbek ?

3) to samo pytanko co w (2)

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

1 tak, musi byc cale podszybie poliftowe

2 przyciac delikatnie oslone na rogu przy zbiorniku od wspomagania, i nawiercic mala dziurke kolo krancowki od alarmu zeby przykrecic ja

3 dorobic blaszka\uchwyt i przykrecic do obudowy filtra

Opublikowano

Dziękuje serdecznie dla kolegi jutro jadę na szrocik i może coś uda mi się zdobyć i będziemy działać :kox:

Opublikowano
  • Autor

co do podszybie to pamietaj ze kompletne w aso kosztuje ok 300zl, czesto urzywka jest drozsza, to z 1,8T mozna wyrwac na allegro za ok 30 zl a ta od vr5 to troche rarytasik...

Opublikowano

co do podszybie to pamietaj ze kompletne w aso kosztuje ok 300zl, czesto urzywka jest drozsza, to z 1,8T mozna wyrwac na allegro za ok 30 zl a ta od vr5 to troche rarytasik...

już nie koniecznie :naughty:, no ale znaleźć też trzeba, na allegro powodzenia życzę ze znalezieniem :good:, Dropsone co teraz modzisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

klej wacham.... ale mam juz koncowke :kox:

Opublikowano

klej wacham.... ale mam juz koncowke :kox:

ja jak się tylko uporam z tymi trudnościami co mam, to też zacznę wąchać :wink4:, póki co pod koniec tygodnia rozbebeszam fotele i wkładam maty, potem do tapicera i do fury :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tak na powaznie

zdjcie03510.jpg

zdjcie0352y.jpg

Opublikowano

a tak na powaznie

zdjcie03510.jpg

zdjcie0352y.jpg

ładnie, ładnie :wink4:, daj foto tego materiału od spodu, jakiej grubości jest ta pianka pod spodem?

Opublikowano
  • Autor

od spodu jest gabka taka 3-4mm

Opublikowano

A co z tym wkładem bocznych słupków? tak zostanie ?

Opublikowano
  • Autor

zostaje plastik ale nie ten co jest na fotce, to tak tylko na sztuke zeby docisnac material, a bedzie ten jasny, praktycznie identyczny jak kolor podsufitki i materialu

Opublikowano

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

Opublikowano

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

nie pasiło do koncepcji :naughty:

Opublikowano

Dobra robota Dropsone! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

jakos mi czarna podsufitka nie podchodzi, a co do alcantary to nie przepadam za tym materialem, niezaleznie od koloru,

nie lepiej było Ci pierdyknąc na czerno jakąs alcantara :mysli:

nie pasiło do koncepcji :naughty:

dokladnie, pozatym mysle ze jasna nie jest taka zla :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________nowe graty :naughty:

dscf0113s.jpg

dscf0111r.jpg

dscf0116v.jpg

dscf0114s.jpg

dscf01150.jpg

Opublikowano

Hehehehe ja pierdziele ;/ za iel wyrwales ?? masz koplecik ?? Podobno to bose to straszna d*pa w B5

Opublikowano
  • Autor

mam komplet, wiem ze bose szalu nie robi ale gra lepiej niz standard, ogolnie cale bose wyszlo mnie 200zl, i wszystko ori... mysle ze za ta cene mozna to zalozyc, i jak sie zrobi cieplo chce wygluszyc wszystkie dzwi...

Opublikowano
:good: kiedy montaż?
Opublikowano
  • Autor

:good: kiedy montaż?

niewiem, musze miec potwierdzona jedna rzecz, dopiero wtedy wezme sie za montaz, ogolnie nie jest to jakos mocno skomplikowane, biorac pod uwage ze cala wiazke wyciagalem sam, i musze jeszcze zobaczyc czy vag mi sie laczy z radiem.. bo jak nie to bede musial podlaczyc sie odrazu do radia[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 14:47_________________________________________________chyba mikołaj w tym roku przyjdzie szybciej niż myślałem :banan2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.