Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mowisz ze moze trzec? a do tego opony 225?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mowisz ze moze trzec? a do tego opony 225?

oponka 225/40 :wink4:, trzeć jak trzeć, ale wyglądać bedzie z doopy, bo bedą schowane w nadkola te koła, dystans 12mm, zrobi robote :good:

Opublikowano

48

bedzie trzec o talezyk w gwincie na 90%

trza by dystans z 5-10 mm

Opublikowano
  • Autor

no oponki wlasnie takie 225/40/18, masz jakies sprawdzone dystanse? i sroby do tego?

Opublikowano

no oponki wlasnie takie 225/40/18, masz jakies sprawdzone dystanse? i sroby do tego?

jeszcze nie używałem dystansów, ostatnio chopki z b6 czy b7 zamawiali 12mm H&R, ale cena nie była zbytnio ciekawa :kwasny:

Opublikowano

no oponki wlasnie takie 225/40/18, masz jakies sprawdzone dystanse? i sroby do tego?

cena porzadnych dystansow lamie cycky

ja mam u siebie 5mm stalowe i 10 mm alu na wiosne zobacze ktore wsadze, wypadalo by dystanse mialy rant centrujacy, to podstawa :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no oponki wlasnie takie 225/40/18, masz jakies sprawdzone dystanse? i sroby do tego?

cena porzadnych dystansow lamie cycky

ja mam u siebie 5mm stalowe i 10 mm alu na wiosne zobacze ktore wsadze, wypadalo by dystanse mialy rant centrujacy, to podstawa :good: :good: :good: :good:

na te bez rantu to nawet niepatrze...

Opublikowano

no oponki wlasnie takie 225/40/18, masz jakies sprawdzone dystanse? i sroby do tego?

cena porzadnych dystansow lamie cycky

ja mam u siebie 5mm stalowe i 10 mm alu na wiosne zobacze ktore wsadze, wypadalo by dystanse mialy rant centrujacy, to podstawa :good: :good: :good: :good:

na te bez rantu to nawet niepatrze...

5mm jeszcze nie, ale 10 mm jest duze prawdopodobienstwo ze kola moga bic...

Opublikowano
  • Autor

spoko na wiosne cos pokombinuje...

Opublikowano

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Opublikowano
  • Autor

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Reniu mi pisal ze chyba cos kolo 400zl

Opublikowano

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Reniu mi pisal ze chyba cos kolo 400zl

no właśnie coś w tych granicach :wink4:, za ile wyrwałeś Avusy? wszystkie w takim stanie jak na foto?

Opublikowano

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Reniu mi pisal ze chyba cos kolo 400zl

nowe? to chyba cena za 2szt :wallbash:

Opublikowano

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Reniu mi pisal ze chyba cos kolo 400zl

nowe? to chyba cena za 2szt :wallbash:

raczej napewno za oś :gwizdanie:

:disgust:, do wiosny sporo czasu, szukaj jakiejś używki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko na wiosne cos pokombinuje...

te 12 H&R mają już ten pierścień :wink4:, ale cena rwie suty ;(

Reniu mi pisal ze chyba cos kolo 400zl

no właśnie coś w tych granicach :wink4:, za ile wyrwałeś Avusy? wszystkie w takim stanie jak na foto?

wydaje mi sie ze fele dosc dobrze wyrwalem, myslalem ze bede je musial przemalowac ale raczej nie, bylem sprawdzic sa proste, zaden rant nie jest uszkodzony, na jednej feldze na jednym ramieniu sa takie malutkie dziurki, tak jak bys felge polozyl na asfalcie i ja docisna, czuc pod reka ale nie rzucaja sie w oczy, no i brakuje 2 tych malutkich znaczkow audi na kapslach (ogolnie pier**l i chyba jak dobrze poszukam to znajde takie w garazu)

Opublikowano

no to dobra cena :wink4:

Opublikowano
:slina: Dropson bedzie furkas spasiona jak cholera :kox:
Opublikowano
  • Autor

tak mi sie przypomnialo....

dscf5861.jpg

dscf5862.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:37_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nice :decayed:

Opublikowano

tak mi sie przypomnialo....

dscf5861.jpg

dscf5862.jpg

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:37_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

do czerwonego auta pasuje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.