Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

koniec bo kupuje drugie auto :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koniec bo kupuje drugie auto :naughty:

co tam bedzie ciekawego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

chyba clio

Opublikowano

jakis maly szatan? :evil:

Opublikowano
  • Autor
:no: cos taniego ze wspomaganiem dla zony do nauki jazdy :decayed:
Opublikowano

:no: cos taniego ze wspomaganiem dla zony do nauki jazdy :decayed:

aaaa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

takze bedzie co robic :polew:

Opublikowano

takze bedzie co robic :polew:

:decayed:

Opublikowano

PLANY NA 2011

Plany

- koła 18" avus juz czekaja, jakies dystanse tez juz ogarniete/ jeszcze tylko jakies oponki

- gwint weiteca czas najwyzszy zrobic przekladke

- bose tylko zalozyc

- duze lusterko z prawej strony czekam kiedy dojdzie

- klamki/lustra/dokladki zderzaków/progi/ w kolor trzeba najpierw ogarnac wszystko do okola

- dokladka pod pdc czekam za kurierem

- malowanie zaciskow farba juz kupiona

i to juz kuzwa koniec nic wiecej nie robie.....

:thumbup:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj doszly dystanse i sruby :decayed:

Opublikowano

dzisiaj doszly dytanse :decayed:

10mm z kolnierzem?

Opublikowano

poka, poka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj doszly dytanse :decayed:

10mm z kolnierzem?

ni hu hu...... tydzien czasu szukalem i za ciula 10 z kołnierzem, 12 znalesc to tak samo :gwizdanie: wszyscy maja dopiero kolnierz od 15mm, wzielem zwykle 10 i 5 zobaczymy, jak cos mam juz na nie kupca..... ale bedzie mozna cos juz pokombinowaqc i przedewszystkim zobacze jak to wyglada, najwyzej bede szukal czegos innego

Opublikowano

dzisiaj doszly dytanse :decayed:

10mm z kolnierzem?

ni hu hu...... tydzien czasu szukalem i za ciula 10 z kołnierzem, 12 znalesc to tak samo :gwizdanie: wszyscy maja dopiero kolnierz od 15mm, wzielem zwykle 10 i 5 zobaczymy, jak cos mam juz na nie kupca..... ale bedzie mozna cos juz pokombinowaqc i przedewszystkim zobacze jak to wyglada, najwyzej bede szukal czegos innego

jak pieknie kolka bija przy 120km/h (chyba ze dowazanie na aucie cos da)

alu ?

Opublikowano
  • Autor

bez kolnierza[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 19:18_________________________________________________10mm x2 i 5mm x2

Opublikowano

karwa ja bym chętnie 5mm na tył jeszcze wrzucił, no ale boję sie tego bicia kół, Dropsone zakładaj i zdaj relacje, moze nie jest tak źle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

yo, tylko szukam jeszcze opon, i troche kasa mnie ogranicza.... bo moge tylko wywalic 800zl :kwasny:

Opublikowano

yo, tylko szukam jeszcze opon, i troche kasa mnie ogranicza.... bo moge tylko wywalic 800zl :kwasny:

no to nówek nie kupisz, ja wybrałem budżetówkę, ale jestem z nich zadowolony Nexeny N3000, no ale 1400zł trzeba dać za nówki :confused4:

Opublikowano
  • Autor

yo, tylko szukam jeszcze opon, i troche kasa mnie ogranicza.... bo moge tylko wywalic 800zl :kwasny:

no to nówek nie kupisz, ja wybrałem budżetówkę, ale jestem z nich zadowolony Nexeny N3000, no ale 1400zł trzeba dać za nówki :confused4:

no wlasnie

Opublikowano

yo, tylko szukam jeszcze opon, i troche kasa mnie ogranicza.... bo moge tylko wywalic 800zl :kwasny:

no to nówek nie kupisz, ja wybrałem budżetówkę, ale jestem z nich zadowolony Nexeny N3000, no ale 1400zł trzeba dać za nówki :confused4:

ja dalem 1200 za ns2 noweczki

aha przy 5 mm nie powinno byc prawie wcale bicia kol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.