Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

ja znowu spiżarkę gratami zawalilem i myslalem ze cos na auto wrzuce, a tu lipa, tylko ciagle zjeby od kobity ze sloikow nie ma gdzie ustawiac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

standardowo :decayed:, u mnie też już tych gratów leży troszkę, i czeka na cieplejsze czasy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra spadam na lyzwy, zaras sterroryzuje wujasa zeby mi pomalowal te pierdoly jeszcze w tym tygodniu, bo chyba mniej roboty ma teraz... :cool1: [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 21:40_________________________________________________doszly nowe graty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomowanie....[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:05_________________________________________________a to dzisiaj wyciągnąłem z clio...

zdjcie0410.jpg

ja by ktos byl zainteresowany to tanio odsprzedam zestaw naprawczy poduszki powiertznej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to elegancko :good:

coś czuje że to nie koniec :decayed:

a nie przydałoby się jakieś odmłodzenie środka np 2 lift ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, przejrzałem tak pobierznie temat i jestem zachwycony twoim podejściem do auta, będe śledził dalszy przebieg prac nad autem, teraz najbardziej czekam na pokaz 18" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 beda nie szybciej jak pod koniec kwietnia, i mam nadzieje ze cala reszta do konca kwietnia tez bedzie ogarniera..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i jest juz duze lustro z prawej strony, i tak jakos auto zaczelo symetrycznie wygladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomowanie....

z rezania tego proszę obszerny temat w warsztacie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomowanie....

z rezania tego proszę obszerny temat w warsztacie :>

of kors, jest dosc dobry opis ale do b6..., jak tylko zbiore wszystkie info co jak i gdzie to bede rezal.... [br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 07:25_________________________________________________fb3e.jpg

:kox: z checiom bym przygarnal takie lampy :kox: :kox: i rakiete tez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapy to ori pomalowane czerwonym transparentnym :cool1:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 09:37_________________________________________________Picture308.jpg

Picture309.jpg

Picture309.jpg

a zresztą masz link do takiej czerwonej jak Twoja :good:

http://www.audi-sport.net/vb/project-room/75191-project-rs28.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem czerwony lakier transparentny motip-a :kox: jestem ciekawy efektu, jak wyjdzie tak jak na tych fotkach powyzej to bedzie :kox: :kox: chyba mam jeszcze stare lampy przedliftowe to test bedzie na nich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sugestia z mojej strony nałuż 5-6 cieniutkich warstw w jakiś 5-8min przerwach niż tam 3 jak będzie sugerował producent i warto by było jakbys puszke włozył do ciepłej wody zaraz przed malowaniem dzięki temu bedzie większe ciśnienie przy rozpylaniu i powinno ładniej wtedy pokryć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sugestia z mojej strony nałuż 5-6 cieniutkich warstw w jakiś 5-8min przerwach niż tam 3 jak będzie sugerował producent i warto by było jakbys puszke włozył do ciepłej wody zaraz przed malowaniem dzięki temu bedzie większe ciśnienie przy rozpylaniu i powinno ładniej wtedy pokryć :good:

ogolnie myslalem zeby najpierw przemalowac sam wsteczny i kierunek np 2 warstwy, i potem po calosci 1-2 warstwy, ale dlatego chce sprobowac na starych lampach, wszystko zalezy od tego jak bedzie tan lakier kryl.... napewno dam znac czy jest warty polecenia i fotki do wlasnej oceny... ale to i tak dopiero w II polowie kwietnia, bo auto idzie do malowania, to bede mogl wykrecic lampy wziasc do domu i na spokojnie nad nimi popracowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak chcesz info o samopoziomowaniu to pisz na priv.. własnie kończe zakłądaniu u siebie.. troche roboty dłubania ale nie taka straszna rzecz.. jak skończe jutro to zrobie foto i puszcze temat w warsztacie dla potomnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...