Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

numeru nie pamietam, ale co do auta to tak jak pisalem wzej, passat b5 2,3 vr5

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na żywo autko prezentuje się jeszcze piękniej :slina: Dobra robota Przemek :good::thumbup::kox:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze musze tego lakiernika ogarnac i wtedy bedzie git

Opublikowano

Dropsone - fura na "lafie" robi taką robotę, że hoho, naprawde dawno tak ładnej B5 nie widziałem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dropsone - fura na "lafie" robi taką robotę, że hoho, naprawde dawno tak ładnej B5 nie widziałem :kox: :kox: :kox:

powiem Ci ze jak mnie przewiozles to :slina: chyba musze zaczac kase odkladac...

Opublikowano

Dropsone - fura na "lafie" robi taką robotę, że hoho, naprawde dawno tak ładnej B5 nie widziałem :kox: :kox: :kox:

powiem Ci ze jak mnie przewiozles to :slina: chyba musze zaczac kase odkladac...

no jeszcze tego by brakowało, zebys moc zaczał rezac :decayed:

Opublikowano

z 1z raczej takich osiągów by nie zrobił za szybko , ale moze swap na AWX :naughty:

Opublikowano

Przemek, auto wygląda w realu :slina:

Opublikowano
  • Autor

z 1z raczej takich osiągów by nie zrobił za szybko , ale moze swap na AWX :naughty:

nie swapa zadnego nie bedzie, ale moze 216 i program.... tak 120-130koni i bylo by dobrze

Opublikowano

z 1z raczej takich osiągów by nie zrobił za szybko , ale moze swap na AWX :naughty:

nie swapa zadnego nie bedzie, ale moze 216 i program.... tak 120-130koni i bylo by dobrze

było by bardzo dobrze....Dropson i pamietaj na program tylko do Rogala :cool1:

Opublikowano
  • Autor

z 1z raczej takich osiągów by nie zrobił za szybko , ale moze swap na AWX :naughty:

nie swapa zadnego nie bedzie, ale moze 216 i program.... tak 120-130koni i bylo by dobrze

było by bardzo dobrze....Dropson i pamietaj na program tylko do Rogala :cool1:

wiem wiem :good:

Opublikowano

Przemas... graty z Batalionu :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zalalem plyn do spryskow letni..... i czujnik zaczal dzialac? :mysli: ale cos glupieje..... chyba musze go wylaczyc

zdjcie0427e.jpg

no i zalozylem gorna rozporke :naughty:

zdjcie0426r.jpg

Opublikowano

dzisiaj zalalem plyn do spryskow letni..... i czujnik zaczal dzialac? :mysli: ale cos glupieje..... chyba musze go wylaczyc

zdjcie0427e.jpg

no i zalozylem gorna rozporke :naughty:

zdjcie0426r.jpg

Ty wujek, a ty masz tam ten czujnik w pompce taki?:>
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zalalem plyn do spryskow letni..... i czujnik zaczal dzialac? :mysli: ale cos glupieje..... chyba musze go wylaczyc

zdjcie0427e.jpg

no i zalozylem gorna rozporke :naughty:

zdjcie0426r.jpg

Ty wujek, a ty masz tam ten czujnik w pompce taki?:>

no wlasnie nie mam ten dodatkoway, i to z jakiegos vw

Opublikowano

dzisiaj zalalem plyn do spryskow letni..... i czujnik zaczal dzialac? :mysli: ale cos glupieje..... chyba musze go wylaczyc

zdjcie0427e.jpg

no i zalozylem gorna rozporke :naughty:

zdjcie0426r.jpg

Ty wujek, a ty masz tam ten czujnik w pompce taki?:>

no wlasnie nie mam ten dodatkoway, i to z jakiegos vw

taki na 2 bolce wystajace?
Opublikowano
  • Autor

yo

Opublikowano

yo

to chyba go letni plyn odsniedzial :naughty: ten czujnik nie pasi do tego starego fisiora, bedzie Cie oszukiwal a dokaldnie to nic Ci madrego nie pokaze, zmasuj ten kabel i bedziesz mial cisze, albo kup pompke z czujnikiem ale to trzeba rezac w zbiorniczku troche...

Opublikowano

Do naszego fisiora jest specjalna pompka z czujnikiem ;) A przewód jest już ori we wtyczce i przeciągnięty pod kierownicą

Opublikowano
  • Autor

yo

to chyba go letni plyn odsniedzial :naughty: ten czujnik nie pasi do tego starego fisiora, bedzie Cie oszukiwal a dokaldnie to nic Ci madrego nie pokaze, zmasuj ten kabel i bedziesz mial cisze, albo kup pompke z czujnikiem ale to trzeba rezac w zbiorniczku troche...

wiem juz mnie wku....a wylacze go kompem

Do naszego fisiora jest specjalna pompka z czujnikiem ;) A przewód jest już ori we wtyczce i przeciągnięty pod kierownicą

no wlasnie ja mam pompke ta stara z 3 bolcami i do wtyczki dochodza tez 3 kable.... gdzie znajde ten kabelek pod kierownica? to bym go zaras przepiol i byl by git...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.