Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

se wyrezaj :good:

dobrze wujek gada :good:

Dropson a Ty tym halo nie zasłoniłeś sobie dolotu do intercoolera?

yo, ale to nie problem bo zaloze prowadnice powietrza z polifta i bedzie git, a wyrezane juz raz mialem :tongue4:, i teraz chce ori zreszta te z usa to rarytaski..... by mi pasowaly...

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak sprzedawałem halogeny z wersji USA to chętnych nie było :wink4:

One różnią się tylko a może aż mocowaniami :wink4:

Opublikowano

se wyrezaj :good:

dobrze wujek gada :good:

Dropson a Ty tym halo nie zasłoniłeś sobie dolotu do intercoolera?

yo, ale to nie problem bo zaloze prowadnice powietrza z polifta i bedzie git, a wyrezane juz raz mialem :tongue4:, i teraz chce ori zreszta te z usa to rarytaski..... by mi pasowaly...

no to szukaj dwóch kompletów :naughty:

Opublikowano

jest super :)

Opublikowano

Piknie panocku :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

zdjcie0437j.jpg

zdjcie0438.jpg

Opublikowano

wygląda jak zupełnie inne auto :shocked: Przemek, rewelka :good:

Opublikowano

A mi się nie widzi, może na żywo się przekonam. No ale nie mi tylko tobie ma się podobać. Najważniejsze, że ty jesteś zadowolony :good:

Opublikowano

Albo dupiate fotki albo ten kolor lekko przechodzi w ostry róż :decayed:

tył i progi bardzo ok, ale jakoś ten przód mi coś nie podchodzi, nie wiem dlaczego :mysli:

Opublikowano

super wyszło :good:

ori hallo wpadnąto będzie jeszcze lepiej

Opublikowano

Ale wiochaaaaaaaaa ;/

:kox: Właśnie halo wygląda gites bo ja też mam takie ;p

Opublikowano

Progi w kolorze bez tych listw gumowych sa :kox: chyba u siebie to dziadostwo zlikwiduje :decayed:

Opublikowano

po malowaniu :kox::slina: tez muszę u siebie tak malnąc :decayed: i przydały by się lampy na tył po II lifcie :good:

Opublikowano

zdjcie0437j.jpg

zdjcie0438.jpg

jest piękna, it`s beautiful :good:

Opublikowano
  • Autor

Albo dupiate fotki albo ten kolor lekko przechodzi w ostry róż :decayed:

tył i progi bardzo ok, ale jakoś ten przód mi coś nie podchodzi, nie wiem dlaczego :mysli:

fotki z telefonu.... moze w weekend cos pstrykne aparatem....

Ale wiochaaaaaaaaa ;/

:kox: Właśnie halo wygląda gites bo ja też mam takie ;p

na razie i tak nic nie ruszam bo kasa mi sie skonczyla....

po malowaniu :kox::slina: tez muszę u siebie tak malnąc :decayed: i przydały by się lampy na tył po II lifcie :good:

ogolnie wyszla lipa z tym malowaniem tych lamp na czerwono, bo po paru wizytach na myjni lampa wyglada jak przed malowaniem.... oklejanie na czerwono- taz lipa bo kierunek czerwony :confused4: a na II lift narazie nie mam kasy, takze narazie zostaje jak jest, ale podejrzewam ze w przyszlosci wpadnie wlasnie IIlift

Opublikowano

podejrzewam ze w przyszlosci wpadnie wlasnie IIlift

Rozsądny wybór :good:

Opublikowano

dropsone a nie myślałeś nad pospawaniem dokładek? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dropsone a nie myślałeś nad pospawaniem dokładek? :mysli:

:no:, zreszta teraz to juz i tak po wszystkim

Opublikowano

a ile cie wyniosło malowanie dokładek przód tył i progi?

Opublikowano
  • Autor

a ile cie wyniosło malowanie dokładek przód tył i progi?

w sumie to jeszcze niewiem :) dopiero w przyszlym tygodniu jade sie rozliczyc to dam znac ile zaplacilem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.