Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjcie0437j.jpg

zdjcie0438.jpg

jak dla mnie super....dużo młodziej :good: :good: :kox: :kox:

PS nad grillem RS4 black nie myślałeś :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 17:40_________________________________________________w sumie ten obecny grill pasuje do obwódek szyb....teraz tak się przyjrzałem :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie nie, gril zostaje poliftowy, nie bede robil z klekota s4 czy rs4

Opublikowano

No wyglada piknie.... fotki slabej jakosci itp ale juz widac ze robi wrazenie :) ajj moj cel taki tylko ze jeszcze mam liswty progowe ale bezrobocie :wallbash: wiec marzyc jedynie :P

ja bym nie malowal jedynie w przedniej dokladce tych pionowych słupków w tych wnekach bocznych i srodkowej ....

503ccded12b7c4c3m.jpg

no i halo nie pasuja z deczka... tu usuniete wg mnie maly szczegol a duzo by dal a kazdy tak maluje jak ty wlasnie widze ze jak leci ;) ale i tak piknie nie ma co filozofowac bo juz malniete i malyna jest

Opublikowano
  • Autor

nowe graty :naughty:

dscf0545i.jpg

jutro montaz dolnej rozporki, zbierznosc i remont przednich hamulcow...

Opublikowano

Daj znać czy czujesz różnicę po montażu...

Opublikowano
  • Autor

Daj znać czy czujesz różnicę po montażu...

czuje juz po zalozeniu gornej...[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 07:23_________________________________________________zdjcie0443m.jpg :gwizdanie:

Opublikowano

Daj znać czy czujesz różnicę po montażu...

czuje juz po zalozeniu gornej...[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 07:23_________________________________________________zdjcie0443m.jpg :gwizdanie:

co to?

Opublikowano
  • Autor

serwo.... :gwizdanie:

Opublikowano

serwo.... :gwizdanie:

tajemnica? :)

Opublikowano
  • Autor

zapchane odplywy w podszybiu --> woda w podszybiu --> woda w serwo --> zardzewiałe serwo --> brak hamulcow... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 07:34_________________________________________________ :decayed::naughty:

Opublikowano

Dzieńdoberek :kawa:

Opublikowano
  • Autor
:hi:[br]Dopisany: 13 Maj 2011, 07:40_________________________________________________Reniu galke mam juz wrzucona do samochodu
Opublikowano

I tak trzymać :hi: Tylko coś pogoda nam się zyebaua :disgust:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj dorobilem drugi kluczyk + kodowanie pigułki :naughty: takze teraz moge spac spokojnie...

i jeszcze fotka z wczorejszego spotu - by Reniu

spot2011051503.jpg

Opublikowano

Jest ogień :evil:

Opublikowano

i to z d*py :piroman::decayed:

Opublikowano

Dropson pomaluj sobie na czarno te pionowe poprzeczki pomiedzy kratkami w zderzaku :good:

Opublikowano

Masz na gibko:

cc6iqpto.jpg

oklej na próbę izolacją :decayed:

tasma-izolacyjna-scotch-super88_0_s.jpg

Opublikowano

Masz na gibko:

cc6iqpto.jpg

oklej na próbę izolacją :decayed:

tasma-izolacyjna-scotch-super88_0_s.jpg

Reniu nie te :wallbash::polew:

Opublikowano

Aaa... jak w poliftach :naughty:

Ale czy ja wiem czy tak lepiej? Na moje gorzej to wygląda niż to co pokazałem :mysli:

Jest teraz komplet :decayed:

35635927.jpg

11094305.jpg

62141446.jpg

cc6iqpto.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.