Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9aaf6cc44472e3f0med.jpg

11813ad593345681med.jpg

95ad47447a0a2cbbmed.jpg

:kox: :kox: :kox:

no ale fotel na piwko masz pierwsza klasa :polew: uparty Jesteś..wczoraj mówił, że może rozbierze a dziś golas :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pięknie panocku :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

manny kurna ze ty dwa razy rozbierales auto, wsumie to ciul ale dwa razy wyciagac dywan to kurna szacunek.... gdyby nie ta wykladzina to do 12 bym mial wszystko zalozone.... a tak dopiero o 15 bylo gotowe[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 07:26_________________________________________________

9aaf6cc44472e3f0med.jpg

11813ad593345681med.jpg

95ad47447a0a2cbbmed.jpg

:kox: :kox: :kox:

no ale fotel na piwko masz pierwsza klasa :polew: uparty Jesteś..wczoraj mówił, że może rozbierze a dziś golas :kox:

o 15 juz bylo zlozone...

Opublikowano

:kox:

manny kurna ze ty dwa razy rozbierales auto, wsumie to ciul ale dwa razy wyciagac dywan to kurna szacunek.... gdyby nie ta wykladzina to do 12 bym mial wszystko zalozone.... a tak dopiero o 15 bylo gotowe

Podejrzewam, że u mnie i tak było łatwiej ze względu na budę...

Opublikowano
  • Autor

:kox:

manny kurna ze ty dwa razy rozbierales auto, wsumie to ciul ale dwa razy wyciagac dywan to kurna szacunek.... gdyby nie ta wykladzina to do 12 bym mial wszystko zalozone.... a tak dopiero o 15 bylo gotowe

Podejrzewam, że u mnie i tak było łatwiej ze względu na budę...

wyciagnac ta szmate z pod nagrzewnicy to porazka... ale potem ja tam wsadzic :gwizdanie:

Opublikowano

:kox:

manny kurna ze ty dwa razy rozbierales auto, wsumie to ciul ale dwa razy wyciagac dywan to kurna szacunek.... gdyby nie ta wykladzina to do 12 bym mial wszystko zalozone.... a tak dopiero o 15 bylo gotowe

Podejrzewam, że u mnie i tak było łatwiej ze względu na budę...

wyciagnac ta szmate z pod nagrzewnicy to porazka... ale potem ja tam wsadzic :gwizdanie:

ciąć

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

dokładnie

ciąć i tak tego później nie widać :good:

Opublikowano

dokładnie

ciąć i tak tego później nie widać :good:

jak bym swojej nie przeciął to by mnie chooj strzelił przy wyciąganiu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wyciagnac wyciagnale, ale wlozyc juz nie...[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 08:23_________________________________________________

dscf1221q.jpg

dscf1225p.jpg

dscf1226q.jpg

dscf1228er.jpg

dscf1216w.jpg

dscf1229vi.jpg

dscf1233o.jpg

dscf1241y.jpg

Opublikowano
:evil:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kurna przewalilem dzisiaj cale allegro w poszukiwaniu tylnych czarnych boczkow przedliftowych pod elektryke i z maskownicami glosnikow i nic niema!!

Opublikowano

Z kompletem boczków jest ciezko, najwyzej zrobisz tak samo jak F16 myśliwiec :naughty:

Opublikowano

Z kompletem boczków jest ciezko, najwyzej zrobisz tak samo jak F16 myśliwiec :naughty:

Moje były najpierw bez dziur potem zrobiłem dziury a potem znów zaślepiłem ;p

Opublikowano
  • Autor

chyba poprostu sie wstrzymam, bo kurna poliftowe sa, ale przedliftowe ciezko ze niewim.... najwyzej przez jakis czas bede jezdzil z dziurami

Opublikowano

chyba poprostu sie wstrzymam, bo kurna poliftowe sa, ale przedliftowe ciezko ze niewim.... najwyzej przez jakis czas bede jezdzil z dziurami

a czym sie róznia przed i po liftowe?

Opublikowano

chyba poprostu sie wstrzymam, bo kurna poliftowe sa, ale przedliftowe ciezko ze niewim.... najwyzej przez jakis czas bede jezdzil z dziurami

a czym sie róznia przed i po liftowe?

chyba tylko światełkiem u dołu

Opublikowano

Chyba czymś więcej:

Porównajcie te dwa boczki, w polifcie górna część (nad listwą) jest oddzielna od dołu natomiast w przedlifcie jes to jeden kawałek:

Polift http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-tapicerka-boczek-na-drzwi-tyl-pod-ele-i1839296915.html

Przedlift http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-benzyna-turbo-95r-tapicerka-drzwi-i1853739281.html

Opublikowano

Chyba czymś więcej:

Porównajcie te dwa boczki, w polifcie górna część (nad listwą) jest oddzielna od dołu natomiast w przedlifcie jes to jeden kawałek:

Polift http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-tapicerka-boczek-na-drzwi-tyl-pod-ele-i1839296915.html

Przedlift http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-benzyna-turbo-95r-tapicerka-drzwi-i1853739281.html

to jest zalezne od wykończenia wnętrza
Opublikowano
  • Autor

Chyba czymś więcej:

Porównajcie te dwa boczki, w polifcie górna część (nad listwą) jest oddzielna od dołu natomiast w przedlifcie jes to jeden kawałek:

Polift http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-tapicerka-boczek-na-drzwi-tyl-pod-ele-i1839296915.html

Przedlift http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-benzyna-turbo-95r-tapicerka-drzwi-i1853739281.html

to jest zalezne od wykończenia wnętrza

kowi wlasnie chyba nie, z tego co przegladalem cale alegro to jest wlasnie tak jak kolega powyzej pisze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.