Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pokaż, ocenimy :evil:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm...moze pare glosniczkow bose by sie znalazlo :evil: ale czy seryjna 2dinowa symphonia to uciagnie...laik jestem z tego tematu :embarrassed:

Opublikowano

Wystarczy, że radio jest czarne i ma czerwone podświetlenie :)

Jeżdżenie z seryjną kasetą, tylko dlatego że pasuje - w sumie co kto lubi:wink4:

Opublikowano

Wystarczy, że radio jest czarne i ma czerwone podświetlenie :)

Jeżdżenie z seryjną kasetą, tylko dlatego że pasuje - w sumie co kto lubi:wink4:

ja mam srebrnego JVC i w nocy jest spoko bo jest czerwone podświetlenie, ale poluje na SYmphony I, bo za***iście mi sie podoba konsolka poliftowa w serii :kox:

Opublikowano

Mi też :decayed:

Radio 2din robi robotę :kox:

Opublikowano
  • Autor

szkoda tylko ze do 2din trzeba konsole cala przekladac :kwasny:

Opublikowano

jak dla mnie to jesli konsola 2din to tylko w konfiguracji z navi :kox:

Opublikowano
  • Autor

pablo zalozyles lustro? podcinales ta maskownic co zakrywa kabel czy jakos ja opchnąłeś?

Opublikowano

szkoda tylko ze do 2din trzeba konsole cala przekladac :kwasny:

no u mnie w szafie leży już cała konsola, czeka tylko na Sympony, lub Navi+, no i przede wszystkim na klimę :bag:

Opublikowano
  • Autor

to gruby projekt sie szykuje...

Opublikowano

a mnie Bozia dala w serii 2din :decayed: i bez relingow tak jak chcialem :cool1:

Opublikowano

to gruby projekt sie szykuje...

to juz chyba blizej wiosny, przez zimę muszę sie rozeznać cenowo co i jak :wink4:

a mnie Bozia dala w serii 2din :decayed: i bez relingow tak jak chcialem :cool1:

no niestety w przedliftach 2 din nie było :embarrassed:

Opublikowano

jak coś kolega dobis1 chyba jeszcze ma 2din na pogonienie :decayed:

Opublikowano

to gruby projekt sie szykuje...

to juz chyba blizej wiosny, przez zimę muszę sie rozeznać cenowo co i jak :wink4:

a mnie Bozia dala w serii 2din :decayed: i bez relingow tak jak chcialem :cool1:

no niestety w przedliftach 2 din nie było :embarrassed:

:confused4: no niestety :gwizdanie:

ale dlatego sa rezace co robia przed na polifty :decayed:

hmm... :mysli: moze ja bede piperwszy co zrobie polifta na przed :naughty::polew:

Opublikowano
  • Autor

to gruby projekt sie szykuje...

to juz chyba blizej wiosny, przez zimę muszę sie rozeznać cenowo co i jak :wink4:

a mnie Bozia dala w serii 2din :decayed: i bez relingow tak jak chcialem :cool1:

no niestety w przedliftach 2 din nie było :embarrassed:

:confused4: no niestety :gwizdanie:

ale dlatego sa rezace co robia przed na polifty :decayed:

hmm... :mysli: moze ja bede piperwszy co zrobie polifta na przed :naughty::polew:

:no:

Opublikowano
:polew: :polew:no ni mow ze na serio to zes odebral :D
Opublikowano
  • Autor

rozne cuda juz na forum widzialem :naughty:

Opublikowano

pablo zalozyles lustro? podcinales ta maskownic co zakrywa kabel czy jakos ja opchnąłeś?

lusterko zalozone jezdzi ale nie podlaczone nie mialem czasu, jesli chodzi o maskownice to nic z nia nie kombinowalem bo jest idealna a Ty cos kombinowales ?

Opublikowano
  • Autor

pablo zalozyles lustro? podcinales ta maskownic co zakrywa kabel czy jakos ja opchnąłeś?

lusterko zalozone jezdzi ale nie podlaczone nie mialem czasu, jesli chodzi o maskownice to nic z nia nie kombinowalem bo jest idealna a Ty cos kombinowales ?

moja jest minimalnie dluzsza, i musze ja troche podciac przy podsufitce..

Opublikowano

U mnie też była przy długa wiec ja upiłowałem i jest gites ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.