Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a po hoy mi dwie :naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a po hoy mi dwie :naughty:
aaa dorwałeś kompletną?:whistling:
Opublikowano
  • Autor

ogolnie mam kompletna klape us do zalozenia, progi z s4, dorwalem ori nakladki na progi z sy4 (tylko te znaczki jakos do mojego klekota nie pasuja) no ale co zrobic..... bixy do przodu.... 4x elektryke, wytlumic reszte dzwi.... zmienic dekory w sierodku, mam obudowe stacyjki po regeneracji :naughty: wyglada jak nowka... bo stara troche porysowana byla... no i wyprac dywaniki welurowe

Opublikowano

bardzo ladnie sie prezentuje nic dodac nic ujac :)

Opublikowano
ogolnie mam kompletna klape us do zalozenia, progi z s4, dorwalem ori nakladki na progi z sy4 (tylko te znaczki jakos do mojego klekota nie pasuja) no ale co zrobic..... bixy do przodu.... 4x elektryke, wytlumic reszte dzwi.... zmienic dekory w sierodku, mam obudowe stacyjki po regeneracji :naughty: wyglada jak nowka... bo stara troche porysowana byla... no i wyprac dywaniki welurowe

no to konkretnie sie tego nazbierało u Ciebie:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

no tylko czasu brakuje zeby to na poklad wrzucic....

Opublikowano
no tylko czasu brakuje zeby to na poklad wrzucic....

no to tak jak u mnie:hi:

Opublikowano
ogolnie mam kompletna klape us do zalozenia, progi z s4, dorwalem ori nakladki na progi z sy4 (tylko te znaczki jakos do mojego klekota nie pasuja) no ale co zrobic..... bixy do przodu.... 4x elektryke, wytlumic reszte dzwi.... zmienic dekory w sierodku, mam obudowe stacyjki po regeneracji :naughty: wyglada jak nowka... bo stara troche porysowana byla... no i wyprac dywaniki welurowe

maniak :kox: a pamiętam, jak kupiłem A3 i zacząłem na spoty przyjeżdżać (to było ponad 2,5 roku temu), że niedługo sprzedajesz i w A6 się przesiadasz :decayed: na szczęście tego nie zrobiłeś i zrobiłeś super B5tke :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

a6 szybko mi przeszla...

Opublikowano
  • Autor

taki front mi sie widzi, tylko gdzie ta rypana rejestracje upchnac....

przodrb.jpg

Opublikowano

za szybę :decayed: mój brat jeździ tak od roku w MX-5

Opublikowano
za szybę :decayed: mój brat jeździ tak od roku w MX-5

nie radze ... mi tak 2 razy polecial dowod bo sie Pałkarze srali jak w Hondzie mialem taka wizje ;]

Opublikowano
  • Autor

myslalem zeby ja do kratek przyczepic ale to znowu zaslonie chlodnice.... nic trzeba szukac zderzaka od amerykana.... i bede mial dwa :naughty: na przekladke na spoty gladki a na codzien normalny...

Opublikowano
za szybę :decayed: mój brat jeździ tak od roku w MX-5

nie radze ... mi tak 2 razy polecial dowod bo sie Pałkarze srali jak w Hondzie mialem taka wizje ;]

mojemu bratu też chcieli dowód zabrać.. ale za każdym razem to samo tłumaczenie "zgubił ramkę ze śrubami" :decayed:

Opublikowano
myslalem zeby ja do kratek przyczepic ale to znowu zaslonie chlodnice.... nic trzeba szukac zderzaka od amerykana.... i bede mial dwa :naughty: na przekladke na spoty gladki a na codzien normalny...

Drop, nie musi być od amerykana, szwajcary też szły bez miejsca na blachę:wink:

Opublikowano
  • Autor

a byl razem z ori spryskami to sie zastanawialem :facepalm: a teraz 350 za sam zderzak...

Opublikowano

Elegancka Audiola :) gładki zderzak robi robotę! :thumbup1: a co do rejestracji to mój kumpel też już kupę czasu jeździ z blachą za szybą przednią (VW Bora) bez żadnych problemów z Niebieskimi :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

teraz tylko troche wolnego czasu zeby tego użyć :kox:

dscf1811n.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeden z moich ulubionych projektów na forum.

Tak trzymać Drop!

Kawał dobrej roboty!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.