Treść opublikowana przez Gwoxdziu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No to ja jechałem przez "dańdówke" wczoraj
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Oto efekt naprawy FIS'a :
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Witam, ja już kupiłem z licznikiem od A6 moja A4 i wszystko było dobrze od kiedy jeden spec miał mi naprawić FIS'a. Przed naprawa wszystko działało oprócz kilku pixeli na wyświetlaczu a efekt końcowy to FIS caly swieci w jednym kolorze a z wskaznikow to działa tylko predkosciomierz i ładowanie akumulatora. Nie wiem czy oddac licznik do naprawy czy po prostu kupic inny od A6 i odlaczyc tylko immo, raczej powinno działac skoro wcześniej było ok to widocznie to wina licznika (a raczej jego naprawy) ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- Jak zmienie licznik na inny to mogę Ci dac tarcze z mojego
-
[ALL B5] Moja A4
gleby szybko nie bedzie a z jakiego powodu to wiadomo inne wazniejsze wydatki
-
Spoty Katowice i okolice
umyc poklachac i na hot-doga
-
Spoty Katowice i okolice
szkoda ze nie moge prowadzic:P to bym podjechal ale niestety dobijam kaca he
-
Spoty Katowice i okolice
a ja srednio kac juz popuscil
-
[ALL B5] Moja A4
no przod jest czarny, te lampy to sa wymienione i byly czarne to sa te angel eyes czy jakos tak
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
bardzo ladnie sie prezentuje nic dodac nic ujac
-
[ALL B5] Moja A4
jak wyczyszcze je w srodku to zrobie wiecej fotek i jakims lepszym aparatem:)
-
Spoty Katowice i okolice
siemanko wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
czesc:) ja tez sie pojawie:)
-
[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS
podobno jest jakis klej przewodzacy do tego, napewno nie lutujac tego zwykla lutownica bo tylko spiecia sie zrobi i popali wszystko tak ze nic nie bedzie widac na wyswietlaczu
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
Osobiscie bardzo mi sie podoba te autko, kto mu zabroni zrobic tak jak chce? w koncu on tym jezdzi i jemu ma sie podobac, zycze milej jazdy i bezawaryjnej:)
-
[ALL B5] Moja A4
No chyba w najblizszym czasie bede musial zajac sie tymi chromami, tlumikiem i oznaczeniami na klapie.. wieksze kolo..hmmm zime bede musial tak przejezdzic ale w przyszlosci jak cos sie uda odlozyc to cos sie moze pojawi
-
[ALL B5] Moja A4
Witam to moj nabytek, brak modyfikacji jak na razie nic w nim nie zmienialem, moze w przyszlosci cos sie wymysli A tak wyglada po kilku zmianach zima sie skonczyla (chyba ) wiec zabralem sie do roboty: -zdjete listwy chromowe -zaciski na czerwono -zdjete oznaczenia z klapy -na czarno obramowanie grilla -zmiana lamp http://s15.postimage.org/a2a8czzpn/Zdj_cie0113.jpg http://s13.postimage.org/dgemnwqyf/Zdj_cie0114.jpg http://s13.postimage.org/re1e6yeev/Zdj_cie0115.jpg http://s15.postimage.org/9j553q8az/Zdj_cie0116.jpg http://s18.postimage.org/cbycnr8o9/Zdj_cie0117.jpg http://s16.postimage.org/40u5wyjkl/Zdj_cie0118.jpg http://s17.postimage.org/krjbrim5b/Zdj_cie0119.jpg http://s7.postimage.org/qsetassp7/Zdj_cie0120.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc , nazywam sie Grzegorz jestem z Bytomia , kupiłem A4 1.9 TDI z 1998r . Chetnie dowiem sie wiecej o samochodzie na Forum oraz przeczytam pare dobrych rad. Dziekuje