-
Piszczący buzzer w liczniku fis
Witam, posiadam a4 z 1996 roku z nowszym licznikiem z pełnym fisem, mam pytanie, w jakich przypadkach piszczy buzzer w liczniku? zawsze mi piszczał gdy miałem rezerwę, jednak po odbiorze audi z warsztatu (wymiana uszczelki silnika) piszczenie występuje znacznie częściej nawet na pelnym baku (mniej więcej po przejechaniu 15 km zapiszczy z 5 razy, dzwięk z buzzera jest pojedyńczy i krótki czasami zapiszczy co minute czasami co 10) Cały problem polega na tym, że taśma z fisa mi się odkleiła i zupełnie nic nie wyświetla.
-
[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS
A można wiedzieć ile czekaliście na odesłanie licznika? i rozumiem, że 100 zł + przesyłka w oby dwie strony?
-
[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS
A czy ktoś zna osobę, która takim czymś się zajmuje? najlepiej ze śląska
-
[ALL] Taśma z wyświetlacza FIS
Witam, Posiadam licznik z pełnym FISem, jednak odczepiła mi się taśma z wyświetlacza widoczna na zdjęciu. Czy ktoś wie, jak mógłbym ją przykleić z powrotem?
-
[ALL B5] Listwy boczne dolne nadprogowe i hokej pod zderzak
z tymi dolnymi listwami bieda jest, przednie w granicach 130, tylne 90, oczywiście nowe, taniej nie udało mi się nigdzie znaleźć
-
[ALL B5] Lampy tyl I lift
W takim razie czym różnią się te dwie lampy? ewidentnie jedna od drugiej jest ciemniejsza, oby dwie są oryginalne. Ta ciemniejsza nie ma naklejonej żadnej foli ani też nie wygląda, żeby była jakimś sprejem malowana.
-
[ALL B5] Lampy tyl I lift
Mam pytanie o tylne lampy z pierwszego lifta, czy występują w wersji zwykłej i dymione? jezeli tak to jakie maja oznaczenia?[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 17:29_________________________________________________nikt się nie orientuje?
-
[ALL B5] Demontaż lamp przednich
Ok poszło, dzięki za szybką odpowiedz.
-
[ALL B5] Demontaż lamp przednich
Mam pewien problem, jak wymontować przednią lampę w a4 przed liftem?? Odkręciłem 2 śruby z góry, w instrukcji widzę, że jest jeszcze jedna z boku, ale jak do niej dojść skoro lampa za ... nie chce wyjść....
-
Spoty Katowice i okolice
No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.. no nie każdego ale tamten był akurat Twoim pierwszym tutaj :gwizdanie: No tak racja pierwszym tutaj, ogólnie w powitalni napisałem, więc wydawało mi się, że to wystarczy, no ale ok pardon
-
Spoty Katowice i okolice
No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! że niby przy pisaniu każdego posta mam pisac "cześć" :gwizdanie: ? hmm nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi..
-
Siłownia
na treningu siłowym serie robisz ciężarem 90-95% Twojego maksymalnego pojedynczego powtórzenia, a ile powt i serii to już od planu zależy
-
Jaką miejscówkę polecacie na urlop w WIŚLE???
Ja znam jedno takie fajne miejsce na dziko rozkładasz namioty i noclegujesz się za darmo :gwizdanie: nie wiem, czy takie coś Cie interesuje :>
-
Kurs spawacza.
no na gazowe niewątpliwie największy popyt na daną chwilę
-
2 000 000
no no no ładny wynik
KmL22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta