Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

auto to dopiero dzisiaj dobrze wyglada, bo sie troche namachalem z uc

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u Ciebie poziom wyżej to już tylko efekt zajścia z taśmy produkcyjnej :polew: pomyśl nad tym fotelem, żeby go zrobić co równo wszędzie będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

no musze cos kupic do wyczyszczenia go....

Opublikowano

jak zrobisz sufit to wstaw całego na pranie, będzie świeżynka :wink:

Opublikowano
  • Autor

czyszczenie/pranie/itp to tylkp w swoim zakesie.... wtedy wiem co mam.......:wink::wink:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 22:41 ----------

nowe fotki na pierwszej stronie :banan:

Opublikowano
czyszczenie/pranie/itp to tylkp w swoim zakesie.... wtedy wiem co mam.......:wink::wink:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 22:41 ----------

nowe fotki na pierwszej stronie :banan:

JEST KLASA :thumbup: prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier :slina:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

czyszczenie/pranie/itp to tylkp w swoim zakesie.... wtedy wiem co mam.......:wink::wink:

---------- Post dopisany 22-05-2012 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 22:41 ----------

nowe fotki na pierwszej stronie :banan:

JEST KLASA :thumbup: prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier :slina:

Opublikowano

Noo - jest laleczka. Pięknie się prezęcii :D

Opublikowano
  • Autor

Daniel ty mi mrugales w piatek kolo umk?

Opublikowano

Nie, na pewno nie...

Co prawda przejeżdżałem koło umk około 21.30, ale Twoje auto z pewnością by mi się rzuciło w oczy gdybym cie widział :D

Opublikowano

jeden z lepsiejszych projektów na forum :good:

Opublikowano
  • Autor

spoko

Opublikowano

Przepiękne auto, modzone z głową a nie ...., lakier jest niesamowity. Dropsone przyznaj się, w pewnym momencie człowiek popada w uzależenienie :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Jakie sprzęgło zakładać? sasha czy luka?

Opublikowano

jeden pies

Opublikowano

Drop Ty masz jakiś tutek do tego Comming/Leaving Home?

Opublikowano
  • Autor
jeden pies

wlasnie o to mi chodzi bo i to i to ma dobre opinie a na szybko sprawdzalem cene w ic i jest spore roznica

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Drop Ty masz jakiś tutek do tego Comming/Leaving Home?

jest w warsztacie

Opublikowano
jeden pies

wlasnie o to mi chodzi bo i to i to ma dobre opinie a na szybko sprawdzalem cene w ic i jest spore roznica

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Drop Ty masz jakiś tutek do tego Comming/Leaving Home?

jest w warsztacie

właśnie znalazłem dzięki:wink:

Opublikowano
  • Autor

bixy i drl na pokladzie :dancing:

Opublikowano

poka, poka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to roznicy wizualnej niema :decayed:, ale swieci :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.