Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie kitu nie ma, poprostu starosc wychodzi..... ale i tak nie ma sie co oszukiwac 17letnie auto w takim stanie :whistling:

no dokładnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zero krytyki? no wiecie co? :decayed::naughty: przedni zderzak coś za nisko siedzi ;)

A ogólnie przez takie widoczki zachciewa się swoją na zewnątrz robić, zamiast odkładać na coś nowszego... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze jeszcze skrecalem gwint przed vwmania i niby bylo 63 ale jak tak teraz patrze to jakos wysoko stoi w porownaniu do tego co bylo w zeszlym roku... avusy sa spoko ale juz mi sie troche znudzily :decayed:
u mnie jest 61,5:decayed:, a koła szukam jakiegoś szerszego na tył marzy mi się 10J ale zobaczymy co z tego wyjdzie:naughty:
Ja tyłem zszedlem do 61 ale taka prawda ze niezaladowanym autem można jechać bo przy całym stanie siada w spood fifa. Dropsone fura się prezentuje ładnie. kier byś zmienił na 3 albo 4 mam z polifta w skórze za grosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiera to rarytas jakich malo, dlatego zostaje..... ogolnie w tym roku wysokosc jaka jest zostaje juz mi sie niechce nic grzebac.... caly czas szukam czasu na zalozenie 4x elektryki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiera to rarytas jakich malo, dlatego zostaje..... ogolnie w tym roku wysokosc jaka jest zostaje juz mi sie niechce nic grzebac.... caly czas szukam czasu na zalozenie 4x elektryki....

Dropson nie robi na siłę polifta z dziadka. Ja też mam starą kierę, miałem już w garage komplet z lifta na swap a jak przyszlo co do czego to sprzedałem i obszyłem ori paździerzową kierę u Ragga i jestem max zadowolony. Drops ma jednego z fajniejszych przedliftów na forum. Tyle. I niech przedlift będzie przedliftem (chyba że ktoś idzie po całości jak Maxterr to wtedy szacun).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o kierownice to jest zupelnie inna bajka... kazdy kto nie zna tematu pisze zebym wymienil kierownice na inna/nowsza/ladniejsza ale ta kiera ktora mam to rarytas ze niewiem praktycznie nie osiagalna.... to jest kiera z a6 z wersji na rynek us, ma mf i jest podgrzewana :wink: co do robienia polifta czy eski to napewno tak nie bedzie.... co mozna to mozna wymienic ale napewno nie bedzie poliftowego tunelu i przerobki jaka zrobil Max...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto robi robotę na żywo, mi osobiście się bardzo podoba, wszystko w dobrym kierunku czyli co najlepsze z serii zrobione ze smakiem i dokładnie, Przemek dawaj jakąś fotę z tej sesji do kalendarza są w pyte :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiera to rarytas jakich malo, dlatego zostaje..... ogolnie w tym roku wysokosc jaka jest zostaje juz mi sie niechce nic grzebac.... caly czas szukam czasu na zalozenie 4x elektryki....

Dropson nie robi na siłę polifta z dziadka. Ja też mam starą kierę, miałem już w garage komplet z lifta na swap a jak przyszlo co do czego to sprzedałem i obszyłem ori paździerzową kierę u Ragga i jestem max zadowolony. Drops ma jednego z fajniejszych przedliftów na forum. Tyle. I niech przedlift będzie przedliftem (chyba że ktoś idzie po całości jak Maxterr to wtedy szacun).

A co jest złego w odmładzaniu modelu?

Większość gratów poliftowe jest po prostu ładniejszych ale chyba nikomu nie przyszło do głowy potem mówić że ma polifta gdy jest <99

Odnośnie kiery to jak Przemek powiedział to żadkość, rarytaśny smaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson...dawno auta nie widziałem na żywo...dziś zobaczyłem i napisze krótko :kox::slina:

PS. Pomyśl nad...wiesz czym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson...dawno auta nie widziałem na żywo...dziś zobaczyłem i napisze krótko :kox::slina:

PS. Pomyśl nad...wiesz czym :decayed:

RECARO :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dropson...dawno auta nie widziałem na żywo...dziś zobaczyłem i napisze krótko :kox::slina:

PS. Pomyśl nad...wiesz czym :decayed:

RECARO :polew:

Było by zayebiście :kox:

No i takie rurki:

40532213.jpg

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-arj-prawdopodobnie-najlepiej-wyposazone-a4-b5-pl-96636/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo mi się podoba i szacunek bo tyle pracy wykonane szok. Kiedyś mi się czerwone nie podobały, ale ta jest piękna. Zawsze mi się podobały zderzaki ze spryskiwaczami i tutaj właśnie mi się to widzi. Z miłą chęcią będę śledził poczynania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu jakie brzydkie... :facepalm:

Żartowałem :decayed:

Ta kiera ma grzanie? Osz kurwistości :slina: Mam prawie taką samą tylko bez tych guziczków, skóry i grzania :sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...