Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

:dancing:

A czego do poprawki?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 145,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bo zyebal druk.... zle obrobil projekt i wyszedl maly bonusik w rogu..... ale ma zrobic nowa i wyslac w zamian tej....

Opublikowano

A to na drugiej ten sam wzór dałeś? Kurde przygotowałem te wzory juz najprosciej jak mozna, bez tła, wiec zmiana koloru nie powinna być problemem.. a jednak:facepalm: u mnie obeszło sie bez problemów, po pierwszym praniu jeszcze nie wyblakły:whistling: :grin:

Opublikowano
  • Autor

:kwasny:

niby musial przerobic projekt i zmienic kolory i niby na projekcie nic nie bylo a wyszly jakies mini pixelki i d*pa, a mowilem ze robil juz takie predzej, to on na to ze wywalil te stare projekty.... ale ma zrobic i wyslac jeszcze jedna.... zobaczymy tylko kiedy...

Opublikowano

No torche nie fajnie to wyszlo:thumbdown: Jak gramatura takich bluz bo sam sie zastanawiam, ale jak mam za chwile wywalic do kosza to jakos nie widzi mi sie:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

gramatura 280, kolego a kto tu pisze o wywalaniu czegos do kosza..... Kowi zamowil wiecej i u niego bylo wszystko oki, u mnie zrypal projekt i powiedzial ze zrobi druga i przysle bez zadnej doplaty z mojej strony oczywiscie..... tamta mu odesle i po sprawie....

---------- Post dopisany 19-10-2012 at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 12:59 ----------

dobra zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje.... poszlo grube zamowienie....

2671042591.jpg

2714626719.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

funkiel nowki nie smigane :kox:

Opublikowano

Ty to jednak lubisz te pierdółki :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

musi byc wszystko na tip top....

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

pozatym za ta zaslepke zaplacilem 15zl (nowka) a za ta raczke do wykladziny 10zl (nowka) grzechem bylo by nie brac tego...

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:30 ----------

wpadl winter setup :facepalm: lacznie z gumowymi dywanikami i plynem zimowym do spryskiwaczy....

niestety nie obylo sie bez problemow.... ale ciezki sprzet dal rade...

Zdjcie0581.jpg

niestety tylna nakretka do gwintu do wymiany.... zeby sie wyrywaly jeden po drugim :facepalm:

Opublikowano
musi byc wszystko na tip top....

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

pozatym za ta zaslepke zaplacilem 15zl (nowka) a za ta raczke do wykladziny 10zl (nowka) grzechem bylo by nie brac tego...

---------- Post dopisany 07-11-2012 at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:30 ----------

wpadl winter setup :facepalm: lacznie z gumowymi dywanikami i plynem zimowym do spryskiwaczy....

niestety nie obylo sie bez problemow.... ale ciezki sprzet dal rade...

http://i1174.photobucket.com/albums/r611/dropsone/Zdjcie0581.jpg

niestety tylna nakretka do gwintu do wymiany.... zeby sie wyrywaly jeden po drugim :facepalm:

jak wy to kurffa robicie? :grin::doh:
Opublikowano
  • Autor

no ja zem tylko ciagnal..... i hooy go strzelil.... musze pomyslec o nowych nakretkach do gwintu na przyszly rok..... jutro nowe hamulce/lozyska/klocki na tyl wpadna....

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 20:54 ----------

DSCF2891.jpg

:kox::banan::kox:

Opublikowano

Przemek to pochwal się, dawaj foto :P

Opublikowano
  • Autor

nic nie mam... nie mialem aparatu :facepalm: bylem przejazdem, czekam az wrzucą fotki, to cos wkleje...

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

263512_433393530043723_134761777_n.jpg

Opublikowano

Błyszczała się suka jak psu jajca :decayed:

Niczym jądra jamnika ocierane po chodniku :grin:

Zasłużony dyplom!

Opublikowano

Fiu fiu... i nawet na czarnej stali :banan:

Opublikowano

Zgarniać dyplomy będąc na zimowym setupie :decayed: jak najbardziej zasłużony dyplom, widać od razu że jest czyścioczek :decayed: jakieś plany na felge na przyszły sezon ? :wink:

Opublikowano

Super auto widać że zadbane. Super kolor jak nigdy nie lubiłem czerwonego to w Twoim egzemplarzy z felgami z letniego setupu i z pakietem chrom poraża :slina: Teraz coś byś ogarnął wnętrze może jakaś nowsza kiera? :)

Opublikowano
  • Autor
Zgarniać dyplomy będąc na zimowym setupie :decayed: jak najbardziej zasłużony dyplom, widać od razu że jest czyścioczek :decayed: jakieś plany na felge na przyszły sezon ? :wink:

chcialbym zmienic, bo moje juz mi sie troche nudza.... ale niewiem czy je zmienie na przyszly sezon bo i tak musze wlozyc troche kasy w auto i niewiem czy starczy na felgi :kwasny:

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

dzisiaj wpadly nowe tarcze na tyl, klocki, lozyska itp..... ale bez spawarki sie nie obeszlo zeby sruby wykrecic....

Opublikowano

witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

Opublikowano
witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

Opublikowano
witam mam pytanie jakim cudem uzyskałeś takie progi ?? pokieruj pozdrawiam

S4:naughty:

gazeta i szpachla.. :polew: swoją drogą Przemek ma same rarytasy w tym aucie gratki dyplomu :hi:zasłużony :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.