Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jezu jakie brzydkie... :facepalm:

Żartowałem :decayed:

Ta kiera ma grzanie? Osz kurwistości :slina: Mam prawie taką samą tylko bez tych guziczków, skóry i grzania :sarcastic:

Daj ją reggiemu i będzie piękna! :wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Drop a pochwal się co tak rezasz z tymi boczkami nowymi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam cały wątek :) niezła robota... ciekawi mnie to, że zostawiłeś fabryczne radio..słuchasz muzy przez transmiter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos slabo przegladales :naughty:jest emulator zmieniarki... do tego sterowanie radia w kierownicy, info na fisie, i zestaw glosnomowiacy....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z głośnikami coś grzebałeś?

i pytanko mam co do tych postojowych lampek to jakie? diodowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem cala wiazke i glosniki bose ale radio przekodowane na standard i jes wystarczajaco dla mnie, postojowki to jakies diody ale nie pamietam juz dokladnie co to bylo...

---------- Post dopisany 09-09-2012 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 16:35 ----------

chyba juz wiazka od 4x szyb odlezala swoje, korbotronik czas wyebac.....

---------- Post dopisany 14-09-2012 at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 14:06 ----------

dzisiaj same porazki.... wiazka od 4x nie pasuje.... jest juz do sprzedania jak by ktos potrzebowal..... czujnik w pompce od spryskow sie blokuje.... trzeba mu zayebac zeby pokazywal oki......

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

DSCF2790.jpg

DSCF2791.jpg

bedzie k**ewsko :kox: reszta czeka na montaz....

---------- Post dopisany 15-09-2012 at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 18:00 ----------

dscf2792n.jpg

dscf2794x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jerk::jerk: wow fajnie to wygląda co to za rodzaj materiału na listwach

---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

ja wczoraj siedziałem i patrzyłem tą pompke jeszcze u siebie i powiem tak jak wleje wode samą to masakra jest też trzeba jebnąć. Ale sprawdziłęm też takie coś że wlałem 0,5L ludwika do naczyń i wodę to chodzi ok ( tak jakby piz.... musiała mieć poślizg) ale będe kombinował dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, kupowalem, 50 czy 80zl za komplet ale nadajacy sie tylko do obklejenia/pomalowania... predzej kupowalem tez za ok 80zl od krychy.... jak cos to mam dwa komplety, obydwa w bdb stanie jeden ori ten ciemny a drugi obklejony szorstkowanym aluminium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera zostaje i jest juz obszyta, niechcialem nic czerwonego na niej.... chociaz powinna byc z wiekszym polyskiem lepiej by pasowala do koloru skory na boczkach i fotelach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera zostaje i jest juz obszyta, niechcialem nic czerwonego na niej.... chociaz powinna byc z wiekszym polyskiem lepiej by pasowala do koloru skory na boczkach i fotelach....

byłem tego samego zdania, jedank kupiłem kiere od esy, odmładza wnętrze, jest wielka różnica, trzyma się jakbyś miał 600HP:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...