Treść opublikowana przez m3e30
-
Tuleje sanek/wózka - tzw. poduszki.
popieram problem ze skrzeczeniem ustaje poprostu sanki muszą byc dokrecone
-
B5 Avant AFN
te 200000kmto miała ale 10 lat temu haha
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
porobione tyle że za te siano bys miał b6 albo b7 w wiele lepszej opcji
-
Instrukcja wymiany pompy wtryskowej 1.9 tdi 110km afn
nie musisz jej demontowac kpl uszczelek to koszt okolo 30 zeta
-
Audi A4 B5 100km/h brak mocy etc.
Odłącz kostke od n18 i zobaczysz ze wszystko wróci do normy... żadne czyszczenie turbiny ani inne bzdety
-
uszkodzony wąż klimatyzacji
odkręciłeś go wogóle ?
-
Przeładowanie Turbo
racja lepsze efekty niż z tym czyszczeniem więcej leci na obrotach
-
Ile oleju silnikowego wchodzi ? 1.9 TDI 110km avant
lejesz do filtra 0.5 litra i resyte do silnika czyli 3,5 litra - 4litry ogolnie razem
-
Szarpaki nie wykazały luzów, a puka jak cholera
w beemce tez tak miałem a do wymiany byly popękane sprężyny
-
LIQUI MOLY Pro Line Diesel System Reiniger - do baku?
STP | Dodatki do Paliw teraz nastepny moj zakup
-
[ALL] Dodatki do olejów i paliw
STP | Dodatki do Paliw dobry patent działa i widać efekty nie trzeba dusić gazu a on dynamicznie przyspiesza
-
Olej z zaworu EGR
ta pokrywa też może mieć wpływ na notlaufy ?
-
Przeładowanie Turbo
temat rzeka mam to samo tyle że w afn zrobiłem -turbo (pochodziło tydzień bez odcinek i znowu to samo) -wymieniłem gruche na gareta i dalej odcina do 3000 obrotów pozostały węże i inne zaworki i puzle
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
ypo pierwsze w miejscu się nie kręci kołami a po drugie koła mają byc zawsze na wprost a po trzecie uklad zapowietrzony lub płynu nie ma albo jest start ---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:22 ---------- zauwazylem ze na forum najpierw wymieniają częśći za pareset złoty a przy tych szrotach z niemiec wystarczy dobrze zdiagnozowac usterke zazwyczaj jakas dziurka lub płyny są stare lub ich nie ma haha
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
osobiscie stosuje najtansze i zazwyczaj to filtron mają więc biore filtrona a maszyna hula i śmiga
-
koledzy jest ktos z okolic zileonej soli kumaty w vagu
wd 40 i po sprawie
-
Rebound b5 avant
Według mnie Bmw nie ma sobie równych pod względem trakcji i osiągów. Auta z grupy VW Audi są dla ludzi z mniejszym portfelem. Zresztą twórca tej marki wychodził z takiego założenia. Miałem Bmw, Golfa teraz audi. I przypuszczam że następnym egzemplarzem będzie znów BMW. A dresy są dla sportowców, czasem nawet przydatne w pracy. Ogólnie lepsze i wygodniejsze niż opięte rurki. ---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ---------- padł mi serwer muszę coś pogrzebać jak znajde to zamieszcze
-
Muł i turbina w trybie awaryjnym
zbiera się syf w turbinie po części gorącej i dzieją się takie rzeczy. Łopatki mają pełne rozwarcie i stoją w miejscu zapieczone. wszystkie czujniki warjują a komp wywala tryb awaryjny bo grucha sie zacina wraz z cięgnem łopatek. a ta potrafi stać w miejscu jak zaspawana.
-
[B6 AWX] Kopcenie na biało po wyjęciu bagnetu
uszczelka pod głowicą puszcza a w oleju nie ma białej mazi albo w zbiornku wyrównawczym oleju ?
-
Wibracje wydechu
patrzałem na internecie koszt wymiany katalizatora z tą plecionką okolo 390zł.
-
Przeładowanie Turbo
wyczyść turbo - część w której są spaliny.
-
Wibracje wydechu
ostatnio robiłem przegląd turbiny czyszczenie kolektora itp. i zauważyłem ze łącznik metalowa siatka jest przerwana i daje to wibracje na kierowcnice. niestety jest on z katalizatorem
-
Brak Połączenia ze sterownikiem silnika
podepne się mam to samo. ale jak kupowałem auto to wydaje mi się że było bose a facet chyba wybebeszył radio
-
[ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
w avancie b5 jest to ale od strony kierowcy i są to kable brązowe 5sztuk ale to nie to musze szukac dalej
-
[ALL B5] Brak podświetlenia drzwi i nód
no właśnie mam to samo ani bezpieczniki ani żarówki który przekaźnik za to odpowiada ?