Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Avant AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich..

W końcu sam postanowiłem założyć własny temat.

Na forum jestem już jakiś czas, ale mój nabytek mam od Lipca 2014.

Po 126p, Skodzie Favorit (ehhh :)), Omedze B w Caravanie szukałem czegoś nowego. Były typy Passat B5, Octavia I i wiele innych.

Po półrocznym poszukiwaniu "igiełek, aut księży z Niemiec itd. znalazłem taka sobie A4. Telefon, długa rozmowa i na następny dzień czujnik w rękę i jedziemy..

Wydawało się ok, więc VIN do prześwietlenia, na SKP, ścieżka komputer i dwa dni później stałem się właścicielem.

Zwykła A4 B5 Avant w Afn'nie.

A4_F.jpg

P9180002.jpg

- 07.1999

- LY9B

- climatronic

- 2x el. szyby

- 4x PP

- Alu 16” z B7

- el lusterka

- silnik i koła

- grzane fotele x 2

Najprościej mówiąc zwykła seria z dokumentami od Niemca i poprzedniego właściciela.

Z racji ze olej miał 4tys najechane na pierwszy plan poszedł rozrząd + pompa wody, płyn chłodzący. Wszystko robione przez Horneth’a.

W międzyczasie.. gdzieś pod Tarnowem stuknęło..

P9210032.jpg

Tak przejeździłem wakacje. Dokupiłem tylko radio bo jak to w tych modelach bywa regulacja głośności odmówiła posługi. Padło na JVC z czerwonym podświetleniem.

Z racji zbliżającej się zimy trzeba było ją przygotować i tak dostała kpl. 15tek stalowych (trochę je musiałem odświeżyć)..

PB050049.jpg

… z nowymi Nokianami Wr D3 195/65/15

oraz PETEX’y

PA300044.jpg

W międzyczasie

P1220052.jpg.

I to chyba tyle auto pozostanie seria, no może trochę niżej bo koza.

Edytowane przez man85

Opublikowano

I juz mi sie podoba ;)

Opublikowano

powodzenia w modach:)

więcej fotek auta:)

Opublikowano

auto git :D jak coś to mam do opylenia oponki prawie nowe letnie dębica presto..205/55/R15..kupiłem w tamtym roku w maju . nie wiem czy poł mm z nich zdarłem ;) Za 650

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki ale na lato mam 16" z dobrymi oponkami

tu zaraz po zakupie

P9180007.jpg

Edytowane przez man85

Opublikowano

jak można jechać do 16 letniego samochodu z czujnikiem grubości lakieru? Dla mnie to jest debilizm :D Sory :P Ale audi ładna :)

Opublikowano

żaden debilizm z miernikiem jechać pieniądze łatwo nie przychodzą chyba że ci z nieba spadają

Opublikowano

Nie debilizm jesli ktos szuka bez wiadra szpachli. Ale mega misja debilna jezeli ktoś szuka wszystkich elementów w ori lakierze. Prawie a wykonalne.

Opublikowano
  • Autor

Hmm debilizm..

Wiesz tu nie chodzi o znalezienie niemalowanej nigdy igiełki a sprawdzenie czy nie miała dzwona i ma wspawany cały przód albo tył czy jak samekgsx550 pisze wiadra szpachli. Lakiernikiem nie jestem a wole wiedzieć co kupuje i za co płace. Czujnik zawsze coś podpowie, da jakieś ogólne rozeznanie jeśli chodzi o przeszłość samochodu.

Tyle z mojego "debilizmu" odnośnie 15 letniej a4.. :)

P.S. matteusz szkoda że wcześniej nie zapytałem bo na pewno bym zwrócił się o pomoc do Ciebie w opinii przed zakupem :) ale dzięki komentarz i opinie

Edytowane przez man85

Opublikowano

Panowie jeżeli Wy tak mówicie o czujniku i o tym jak można 16sto letnie auto sprawdzać to nie chciałbym oglądać Waszych aut... Jeżeli Wam nie przeszkadza po kilogramie szpachli na elemencie to OK ;)

Opublikowano

Ja wam napiszę tak z doświadczenia, że jak jest szpachla na błotnikach, masce drzwiach to znak tego, że auto nie miało dużego dzwona, a było na tyle puknięte że można było to wyprostować i umalować :) A jeśli macie tylko dodatkową warstwę lakieru to w 90% taki element był wymieniony bo poprzedni nie nadawał się do zrobienia :)

Opublikowano

Fajne autko. Coś strasznie wysoko ten przód wyszedł na 2 zdjęciu

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

po małych problemach jestem..

Co od wysokiego przodu ona jest na serii tu może tak wygląda tylko. Ale fakt faktem ze planuje trochę niżej i tu pytanie w co iść..

Gwint odpada od razu, lekko w dół tak żeby 16" max 17" dobrze wyglądało.

Za porady z góry dzięki..


Dawno mnie nie było..

A żeby nie było że nic się nie dzieje

07_05.jpg

20150507_070525.jpg

i coś może w dół..

20150506_210652.jpg

20150506_213659.jpg

resztę fotek może uda sie po weekendzie :)

Edytowane przez man85

Opublikowano

Dobra pochwal się co tam ostatnio montowałem i jak wygląda obecnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe, ano wpadło parę rzeczy..

kit -40, 4 górne wahacze z Lemfordera, gumy na stabilizatorze i odboje z tyłu że o rozpórce dolnej nie wspomne

ogólnie teraz cisza..

20150510_124100.jpg

20150510_124136.jpg

górna z A6 C5 tez jest ale może uda mi się ją w tygodniu ogarnąć

20150506_210703.jpg

troche rzeczy jest w planach a tu wesele za pasem i kasa leci, ale powoli.. z czasem... ;)

Edytowane przez man85

Opublikowano

ładna

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)


z racji ze pewna Pani z Gallopera ładnie parkowała robiąc miejsce hakiem...

wpadło

20150520_201218.jpg

a i wieczorem ktoś pomógł tylnemu zderzakowi ;/


Do działu sprzedam nie mogę jeszcze dodawać ogłoszeń to wrzucam tutaj.

Jak w temacie do sprzedania 17" S-line

Proste, nie biją, nie spawane, made DE.

Ładnie się prezentują ktoś może pomalować jak chce.

Opony 6-7 mm, 4 takie same, Opony 205/50

Zapraszam na priv lub przez tablicę.

Cena Dla forum 1000,- do negocjacji.

Więcej zdjęć na maila.

http://olx.pl/oferta/audi-17-sline-CID5-IDaTzdN.html

Edytowane przez man85

Opublikowano

Jakoś przód słabo siadł :eusathink: ogólnie powoli do przodu ;)

Opublikowano

gwineted ! ;D nie no ładna sztuka ;D

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.