Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

man85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Czy jest możliwość sprawdzenia WAUZZZ8DZ1A139904 Bardzo dziękuję
  2. Witam, można prosić w wolnej chwili : KLASF48T14B179445 Dziękuje
  3. Cześć, Bardzo proszę o rozkodowanie VIN WAUZZZ8LZ1A008763 [email protected] Serdeczne dzięki Marcin
  4. Tak tak, to moja, Kolega z pracy, mieszka tam na osiedlu rozkminiał kto to tak lata hehe A dźwięk to taki przyjemny dla ucha
  5. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Długo nic nie pisałem a coś tam sie działo.. Początkiem roku oczywiście serwis klimy. Wpadło nowe sprzęgło + dwumasa, poprzednie już ślizgało. Stare od nowości jeszcze siedziało. Poduszka silnika ori, kpl poduszek skrzyni i olej do skrzyni. Czuć różnicę. W końcu udało się dorwać tylne lampy z racji ze prawa była pęknięta. Nadkola przód - ori używki, podobno lepsze od zamienników. Jak to przed wyjazdem na wakacje coś musiało się stać.. Początkiem Sierpnia wracałem z Bieszczad, wyprzedzanie i.... hola hola nie ma mocy a wyjazd nad morze za kilka dni. Telefon do Hornetha i jak to zwykle bywa u Krzyśka - jak tylko ma miejsce - robota szybko i sprawnie i turbina wyczyszczona. Przy okazji uszczelka kolektora i wąż turbo. Na tą chwile szczęśliwie nic się nie dzieje, leje paliwo i jeżdżę Pogoda ładna to może ustrzelę jakieś fotki i dorzucę
  6. Bardzo ładna.. Widzę praktycznie codziennie z pracy. Hmm widzę.. najpierw słyszę
  7. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    m3e30 nie 10 ale 12lat temu albo 13? już sam nie pamiętam.. koło zostaje to co na początku 16" z B7 żeby nie było że nic sie nie dzieje.. tarcze przód ZImmermann + klocki ferodo od Wandeja, regeneracja zacisku u Horneth'a i.. listwy dolne drzwi, jeszcze przed zima pare zmian sie szykuje, stopniowo aaa no i trochę ją umyłem Żeby nie było że nic się nie dzieje.. Auto wróciło do serii, 1BA + ori amortyzatory Sachs. i "pakiet zima" miałem zmieniać na 1BE ale jednak zostanie seria. Do sprzedania mam Sprężyny 1BE http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1be-CID5-IDcRjIl.html Po kolorach OJF (chyba ) Amortyzatory raczej do wymiany Forum 210,- Zainteresowanych zapraszam Siemano Jeśli ktoś byłby zainteresowany mam do sprzedania do B5 rozpórki dolna + górna z A6 C5(nieskrócona) http://olx.pl/oferta/rozporka-kielichow-CID5-IDfYgTW.html Forum 200,- + KW
  8. cześć, mam podobny problem, ori zawieszenie OJG i OYE - 1BA, 1.9tdi manual, klima Chce zmienić na 1BE, kupiłem kpl 1BE też z AFN'a tylko wg kropek przód 1ZIelona/2fiolet jest do innej kat wagowej niż mialem 1BA. Wg tabliczki znamionowej przód 1005kg tył 1000kg. Szukam i szukam i nie znalazłem czy moge je założyć. Niby z tego samego modelu ale inne kat. wagowe. Czy ma ktoś może rozpiske która klasa jaką ma wage ? Dzięki
  9. Panowie mam pytanie.. Mam na oku sprężyny 1BE, siedziały na 1.9tdi, klasa wagowa sprężyn przodu i tyłu to samo co u mnie ale sprzedawca twierdzi ze maja 32 i 30 cm długości, możliwe ze takie dlugosci ?
  10. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://olx.pl/oferta/audi-17-sline-CID5-IDaTzdN.html 1000,-
  11. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki z racji ze pewna Pani z Gallopera ładnie parkowała robiąc miejsce hakiem... wpadło a i wieczorem ktoś pomógł tylnemu zderzakowi ;/ Do działu sprzedam nie mogę jeszcze dodawać ogłoszeń to wrzucam tutaj. Jak w temacie do sprzedania 17" S-line Proste, nie biją, nie spawane, made DE. Ładnie się prezentują ktoś może pomalować jak chce. Opony 6-7 mm, 4 takie same, Opony 205/50 Zapraszam na priv lub przez tablicę. Cena Dla forum 1000,- do negocjacji. Więcej zdjęć na maila. http://olx.pl/oferta/audi-17-sline-CID5-IDaTzdN.html
  12. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    hehe, ano wpadło parę rzeczy.. kit -40, 4 górne wahacze z Lemfordera, gumy na stabilizatorze i odboje z tyłu że o rozpórce dolnej nie wspomne ogólnie teraz cisza.. górna z A6 C5 tez jest ale może uda mi się ją w tygodniu ogarnąć troche rzeczy jest w planach a tu wesele za pasem i kasa leci, ale powoli.. z czasem...
  13. man85 odpowiedział(a) na man85 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    po małych problemach jestem.. Co od wysokiego przodu ona jest na serii tu może tak wygląda tylko. Ale fakt faktem ze planuje trochę niżej i tu pytanie w co iść.. Gwint odpada od razu, lekko w dół tak żeby 16" max 17" dobrze wyglądało. Za porady z góry dzięki.. Dawno mnie nie było.. A żeby nie było że nic się nie dzieje i coś może w dół.. resztę fotek może uda sie po weekendzie
  14. Ładnie Ładnie.. ..a zdjęcia Paderewa ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.