Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?
Podziękował Panu.
-
Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?
Dokładnie. Koronka abs na piaście czy jak b5 w tarczy ?
-
Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?
Jakiś specjalny sposób na ogarnięcie tego ?
-
Wymiana tarcz tył bez odkręcania jarzma ?
Witam, jak to jest z wymianą tarcz tył w b6 seria. Trzeba odkręcać jarzmo czy nowa tarcza wejdzie sposobem ? Wolałbym nie ruszać tych śrub bo wiadomo jak idą.
-
A4 avant spryskiwacz tylnej wycieraczki
Jak coś to mam dysze sprysk tył b6/b7 nowa. Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
-
Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
U mnie raz to słychać a raz nie. Zauważyłem że w deszczowe dni się nasila. Latem nic nie słychać.
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Fajnie zrobiona. Na zdjęciu wnętrza (sprzedajemy.pl), gdzie pokazany jest środek w fiolecie, widać również wnęki i karoserie fiolet. Malowałeś całe auto na srebrny czy zdjęcie zapożyczone ?- Zachodniopomorskie pogaduchy
Z czym masz problem ?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
http://fuchs-eu.lubricantadvisor.com/advice.aspx?lang=pol&type=7b26453ead20c1640a5220cafe58bbf4- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy ktoś z was jeździł na oleju Fuchs ? np. FUCHS TITAN GT1 5W40. Ponoć fabryka VW zalewa olejami tej firmy silnik i skrzynie.- [ALL B6] Jaki smar do wymiany świec żarowych ?
Zdecydowanie nie należy stosować pasty miedzianej - tę stosuje się tylko na połączenia stalowo-staliwno-żeliwne. Stosowanie jej przy połączeniach z metali kolorowych - zwłaszcza aluminium - powoduje elektrokorozję na połączeniu i często zniszczenie gwintu jeszcze przed odkręceniem.- 1.8t ANB lambda ? kody błędów
Wystarczy użyć wyszukiwarki. Wszytko jest na forum ładnie opisane w dziale diagnostyka vag.- Woda na progu
Ja u siebie odchylilem boczek drzwi i pod nim umieściłem główkę trytki. Jedna opaska mała czarna delikatnie zaciśnięta robi robotę.- Woda na progu
Niech lepiej nie zagląda.- Woda na progu
Głowki od trytek mogłeś schować pod boczek zeby się nie odbijalo i nie cieło uszczelki przy progu. Wystarczy delikatnie odchylić pod spodem. Moim zdaniem za mocno ściśnięta ta uszczelka. Zimą może popękać.- Woda na progu
U mnie koledzy to samo w prawych tylnych drzwiach. Auto z samego końca 2004r Taka trytka na dłuższą metę zniszczy nam uszczelkę. Zwłaszcza zimą. Audi daje coraz to lepsze popisy z jakością. Zwłaszcza blachy w b6 i b7. Istny Upel das auto.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Jakiś młodociany żart.- Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Na jaki olej wymieniłaś ? u mnie po przejściu z ori 5w30 LL na Motula 5w40 chrobotanie pojawiło się po przejechani paru kilometrów.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja zawsze robie geometrie 3D w Geometric sc przy ul. Metalowej.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Nie została komuś naklejka a4 klub. 1x szt do odkupienia Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka- Montaż ORI lotki S LINE avant
Woda wszędzie wejdzie. Ciekawy jestem co się dzieje pod taka lotką po paru ładnych latach. W sumie klapę do avanturnika można wyrwać taniej od lotki.- Montaż ORI lotki S LINE avant
Wszystko fajnie i pięknie. Tylko jestem ciekawy jak będzie się miała sprawa z korozją. Lotka minimalnie wyżej od dachu. Pęd powietrza odpowiednio wtłoczy wodę w naszą taśmę czy wywiercone otwory. Wiadomo, taka taśma trzyma wodę która pod taka lotka razem z solą dłuugo schnie. ?- Montaż LED zamiast postojówek
Wszystko pięknie, ale niech ktoś się wypowie jak wygląda taki led podczas kontroli lub przeglądzie. Słyszałem że za ledy zabierają DR.- Pokrętła --->panel klimy bez klimy
Wątpię żeby się to udało. Lepiej napraw swoje nawiewy i ciesz się pokrętłami - [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|