Treść opublikowana przez samekgsx550
-
Czy tylne lampy podejdą od anglika ?
Chce zmienić tylną lewą lampę. Tanio znalazłem od anglika. Teraz pytanie czy będzie się świecić przeciwmgielny ?
-
Czy te felgi podejdą
Witam, Zostały mi po B5 nowy komplet kół zimówki w rozmiarze 195/65 R15 I tak się zastanawiam czy nie będą za małe do B6 avant. Opona trochę wąska. Czy pod obciążeniem nie będzie pływał itp.
-
a4 b6 włącznik świateł zestaw naprawczy.
Czy ktoś z was kupował może taki zestaw ? http://allegro.pl/listing/user/listing.php?sm=0&us_id=21079518&order=m&string=a4+b6&search_scope=userItems-21079518&bmatch=base-relevance-mot-1-3-0913 Jest to warte świeczki czy lepiej poszukać czegoś w oryginale ?
-
Czy te felgi podejdą do Małysza ?
Ok dzieki. Jakiego ET szukać do felg 16-17" ?
-
Czy te felgi podejdą do Małysza ?
https://www.olx.pl/oferta/kola-alufelgi-audi-vw-skoda-seat-5x112-225-45-r17-CID5-IDhayTL.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- obd2
Możliwe że ktoś wepchnął chińskim lub nie właściwym kablem do środka pin. Lub poprzedni właściciel przeniósł złącze OBD w inne miejsce lub odciął w nim zasilanie na ukryty przycisk. Standardowy cwancyk na złodzieja.- Osłony pod silnik i skrzynie
Tylko oryginał. A jeżeli masz w planach inwestować w auto to można kupić taką osłonę stalową. Ale to już wydatek. Kup oryginał, a spinki w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Podziękował- Zachodniopomorskie pogaduchy
Pany kogo w Sz-n możecie polecić od alarmów, czujników cofania itp. ?- Co sądzicie o tych felgach ?
Jak waszym zdaniem takie felgi będą się prezentowały w małyszu. Może ktoś ma i pokaże foto. Dodam że jestem bardziej za komfortem ponieważ do modzenia mam b5. https://www.olx.pl/oferta/kola-od-audi-100-200-a6-a8-CID5-IDcbtt1.html#bd228f6d39 https://www.olx.pl/oferta/felgi-do-audi-5x112x16-oryginalne-CID5-IDfruXj.html- Chrobotanie po odpuszczeniu gazu w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX
Ja auto sprowadziłem z Holandii. Chodziło pęknie dopóki nie wymieniłem oleju na Motula , oraz przy okazji alternator ponieważ łożyska szumiały. Po przejechaniu 2 km turbo zaczęło szurać. Najbardziej jak na niskich obrotach puści się szybko gaz. I teraz nie wiem. H.... olej czy coś od alternatora. Słychać turbo, a alternator chodzi elegancko.- AFN zaślepiać egr czy nie ?
Ja mam zaślepiony EGR i wywalony Kat. Po zabiegu niunia potrafi zakopcić na siwo-czarno. Wcześniej nic. Czuć gryzący zapach spalin. Pięknie słychać turbo..... Kolektor czysty- samochód zaczał dymic
Diesel musi dymić Zrób logi i wrzuć komplet na forum.- [A4 B5 AFN] Szarpanie przy ruszaniu w korku
Dużo ludzi z tym się boryka. Według jednych to sprzęgło. Wymieniają komplet sprzęgła i nadal to samo. Temat obszernie przerabiany na forum passata. Moim zdaniem wyrobione są łożyska w skrzyni. ktoś na forum pisał już o tym. Mi komplet sprzęgła + dwumas nie pomógł. Czyszczenie nastawnika pompy również. Kiedy pojawi się u mnie tkz. kangurek to ruszam po prostu z 2 biegu i problem rozwiązany aha pomaga tymczasowo przypalenie sprzęgła- Wymiana uszczelek (dolnych) pompy wtryskowej
Chcesz mieć to zrobione dobrze i na kolejne lata ? pompa na stół, sprawdzenie i minimum komplet uszczelek. Dolewałeś kolego może do baku jakieś magiczne środki do czyszczenia wtrysków ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać- Zawór N75
- Czy kopcenie na czarno to normalny objaw
Taki łącznik gumowy cena w ASO kosmos. Ja kupiłem w sklepie motoryzacyjnym. Mieli to na metry Zapłaciłem 1.70 zł śmigam już 5 rok i trzyma.- 1.9tdi AFN ćwierkanie rolki napinacza?
Na sprawdzenie sprzęgiełka alternatora jest stary sprawdzony sposób. Wylewasz na niego kubek wody podczas pracy silnika. Jak usłyszysz na chwilę ciszę to już wiesz.- Zawór N75
W jakim celu chcesz podmieniać ? Te zawory rzadko się psują. Obstawiam że masz problemy z turbo. Na początek sprawdź wężyki i rozruszaj kierownice w turbinie. Jeżeli chcesz to zawory można przełożyć. Jak masz jednak uszkodzony N75 posiadam taki na sprzedaż ori.- Zachodniopomorskie pogaduchy
Witam, Kupie a4 b6 lub b7 Szczecin.- Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Brunox minimum 24 godz. Potem brunox trzeba potraktować papierem bo inaczej odpadnie. Podkłady epoksy, baza, lakier + zabezpieczenie od wewn. Na max 3 lata wystarczy. Jak rdza już jest to potem tylko walka z wiatrakami. Audi a4 b6 i b7 to jakaś tragedia. Zgniłki, i tandeta.- Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
A ja mam pytanko. Zauważyłem że z pod kolektora ssącego lub głowicy ale obstawiam kolektor poci mi się dość mocno i jest olej. W związku z tym zakupiłem uszczelki i chcę przy okazji wyczyścić dolot. Nowa uszczelka erlinga ma taki jakby wypukły rowek przy czterech otworach. Z jednej strony wypukły a z drugiej wklęsły. Którą stroną uszczelka ma iść do głowicy a którą do kolektora ? Czy to nie ma żadnej różnicy ? Druga sprawa jak idą śruby imbusowe. zdarzyło się komuś urwać ? macie na to jakiś patent.- Najlepsze teksty handlarzy ;)
Kiedyś znajomy rozebrał boczek drzwi żeby zmienić głośniki na większe a tam zdjęcia jego auta. Poprzedni właściciel kupił powypadkowe na handel. Podczas naprawy, wszystko fotografował aż do efektu końcowego. Po czym zrobił niespodziankę przyszłemu nabywcy i wrzucił zdjęcia za tapicerkę drzwi. - obd2